هفته اول و دوم لیگ تکواندو بانوان و آغاز قهرمانانه کن / جزئیات: تن به تن ، نفر به نفر | IWSPORTS
افزونه جلالی را نصب کنید. Monday, 23 November , 2020
6

هفته اول و دوم لیگ تکواندو بانوان و آغاز قهرمانانه کن / جزئیات: تن به تن ، نفر به نفر

  • کد خبر : 11697
  • 07 مهر 1397 - 19:37
هفته اول و دوم لیگ تکواندو بانوان و آغاز قهرمانانه کن / جزئیات: تن به تن ، نفر به نفر

لیگ تکواندوی بانوان جام کوثر با برگزاری مسابقات هفته اول و دوم در خانه تکواندو رسما گشایش یافت. لوازم خانگی کم شروعی مقتدرانه داشت گرچه بازی دوم این تیم برابر تیم دومش عملا تهی از وضعیت یک رقابت بود. هیئت شمیرانات و بنیاد گیلان هم شروع پرفروغی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری پایگاه خبری ورزش زنان ایران آی دبلیو اسپورتس ؛ در پایان بازی‌های هفته اول و دوم چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ جوانان و بزرگسالان تکواندوی بانوان، تیم لوازم خاگی کن قهرمان فصل گذشته این مسابقات با کسب دو پیروزی و ۶ امتیاز، و تفاضل ۱۶ به صدر جدول این مسابقات راه یافت تا از همین ابتدا بار دیگر خودش را مدعی عنوان قهرمانی معرفی کند.

اما تیم‌ هیئت تکواندو شمیرانات نیز با ۶ امتیاز و تفاضل ۱۲ در رده دوم قرار گرفت و بنیاد گیلان نیز با ۶ امتیاز و تفاضل ۶ جایگاه سومی را به خود اختصاص داد. در غیاب بسیاری از ستاره ها ، لیگ کوثر تهی از جذابیت نیست.

گزارش اختصاصی آی دبلیو اسپورتس از نتایج رودررو در هر بازی را مشاهده می کنید:

*هفته اول

هیات تکواندو شمیرانات ۶ هیات تکواندو استان تهران ۲

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-فاطمه شهابیهیئت شمیرانات۲۶فرزانه فرسادهیئت تهران۹
۴۹-نگار رضایتهیئت شمیرانات۷بیتا جعفریهیئت تهران۹
۵۳-حدیثه عبداللهیهیئت شمیرانات۲۷ رویا ملاپیریهیئت تهران۳
۵۷-فرناز امینیهیئت شمیرانات۲۸سولماز بیجارههیئت تهران۲۹
۶۲-مهسا منتظرانهیئت شمیرانات۳۰فاطمه اکرمیهیئت تهران۲۰
۶۷-پگاه صالحیهیئت شمیرانات۲۲ریحانه نصیریهیئت تهران۲
۷۳-زهرا قربانیهیئت شمیرانات۳۱مریم نهال گله پردسریهیئت تهران۱
۷۳+شهرزاد نقدیهیئت شمیرانات۳۸افسانه خدرلیهیئت تهران۱۹

ققنوس ۶ هیات تکواندو البرز ۲

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-محدثه شریفیانققنوس۲۴مهدیه فیضیهیئت البرز۴
۴۹-زهره مدانلوققنوس۳۸نسترن فریدیهیئت البرز۱۷
۵۳-سحر توکلیققنوس۱۹فاطمه حسین نیاهیئت البرز۳۲
۵۷-حدیثه امارهققنوس۳۱نگار امینی اقدمهیئت البرز۶
۶۲-فاطمه سعیدیققنوس۴۲سپیده امینیهیئت البرز۸
۶۷-یاسمن محمدیققنوس۲۶زهرا اسماعیلیهیئت البرز۱۷
۷۳-غایبققنوس۰سیده حانیه صاحبیهیئت البرزبرنده
۷۳+شهربانو دامغانی نژادققنوس۳۶سارا علیپورهیئت البرز۴

هیات تکواندو ورامین ۵ هیات تکواندو شمال‌شرق تهران ۳

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-مبینا خدامهیئت ورامین۸فریده رحیمیهیئت شمال‌ شرق۲۸
۴۹-فاطمه نیک زادهیئت ورامین۳۲آناهیتا زندیهیئت شمال‌ شرق۱۵
۵۳-فاطمه زهرا پیرندستانیهیئت ورامین۹سارا رازگردانیهیئت شمال‌ شرق۱۴
۵۷-مهسا محمدیانهیئت ورامین۳۱فاطمه گل حسینیهیئت شمال‌ شرق۱۸
۶۲-نیک آیین ضابطیهیئت ورامین۲۸الهام حسن زادههیئت شمال‌ شرق۲۱
۶۷-زهرا مهدی خانیهیئت ورامین۱۷مرجان کمریهیئت شمال‌ شرق۱۵
۷۳-زینب نصیریهیئت ورامین۶سارا خمسه کلیهیئت شمال‌ شرق۷
۷۳+فاطمه سادات سعیدی نژادهیئت ورامینبرندهغایبهیئت شمال‌ شرق۰

داتیس یزد ۳ بنیاد گیلان ۵

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-زینب دهقانداتیس یزد۱۵مریم حاجی علیزادهبنیاد گیلان۲۳
۴۹-شیرین منفردداتیس یزد۲۰الیکا اسکندریبنیاد گیلان۸
۵۳-کیانا احمدیداتیس یزد۲۳سارا فتحیبنیاد گیلان۵
۵۷-مهوش کلانتریداتیس یزد۲سودابه پور صادقیبنیاد گیلان۱۹
۶۲-سارا آقا محمدیداتیس یزد۲طیبه پارسابنیاد گیلان۹
۶۷-هانیه بخشیداتیس یزد۱۲صدیقه رضا زادهبنیاد گیلان۱۴
۷۳-آتوسا پروینداتیس یزد۲۲مونا طالببنیاد گیلان۲
۷۳+غایبداتیس یزد۰فائزه یوسفیبنیاد گیلانبرنده

لوازم خانگی کن ۸  هیات تکواندو استان گلستان صفر

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-فرشته خزاییلوازم خانگی کن۲۹رویا عابدیهیئت گلستان۵
۴۹-آیدا خورشیدیلوازم خانگی کن۱۶معصومه عباسیانهیئت گلستان۸
۵۳-شاپرک نجفیلوازم خانگی کن۲۴رعنا نامدارهیئت گلستان۱۰
۵۷-الهه شیداییلوازم خانگی کن۱۴سحر کارگرهیئت گلستان۱۳
۶۲-کوثر اساسهلوازم خانگی کن۳۷سارا وردانهیئت گلستان۵
۶۷-محدثه جزینیلوازم خانگی کن۲۳زینب عربهیئت گلستان۷
۷۳-زینب اسماعیلیلوازم خانگی کن۷صفا ارجمندیهیئت گلستان۳
۷۳+ملیکا میرحسینیلوازم خانگی کن۳۱مهدیس خراسانیهیئت گلستان۱۰

هیات تکواندو چهارمحال و بختیاری ۴ هیات تکواندو جنوب‌شرق ۴

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-یلدا احمدی نسبچهارمحال و بختیاری۳۲مینا احمدیهیئت جنوب‌ شرق۹
۴۹-انیس شاهینیچهارمحال و بختیاری۱۳زهرا فیض آبادیهیئت جنوب‌ شرق۳۶
۵۳-مائده عالی پورچهارمحال و بختیاری۲۷مائده خندابیهیئت جنوب‌ شرق۷
۵۷-سارا قاسمیچهارمحال و بختیاری۱۳روژین حسینیهیئت جنوب‌ شرق۳۸
۶۲-کوثر صالحیچهارمحال و بختیاری۱۹شقایق صابونیهیئت جنوب‌ شرق۱۲
۶۷-مهسا جدیچهارمحال و بختیاری۲۳سمیرا احمدیهیئت جنوب‌ شرق۱
۷۳-ساجده حیدریانچهارمحال و بختیاری۱۵گلناز ابراهیمیهیئت جنوب‌ شرق۳۳
۷۳+زینب ولی پورچهارمحال و بختیاری۱۲زهرا فولادیهیئت جنوب‌ شرق۱۴

هیات تکواندو کرج ۲ آینده سازان لوازم خانگی کن ۶

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-سعیده وکیلیهیئت کرج۶فاطمه آقابگلوآینده سازان کن۸
۴۹-کژال بختیاریهیئت کرج۲۰یاسمن ژالهآینده سازان کن۴
۵۳-شیدا ایمانیهیئت کرج۱۰مریم ریاضیآینده سازان کن۱۴
۵۷-میترا انصاریهیئت کرج۱۵فاطمه شیرکوندآینده سازان کن۱۷
۶۲-حدیثه اسدیهیئت کرج۲نگین عدالت نیاآینده سازان کن۱۰
۶۷-ریحانه زرینیهیئت کرج۲۲فاطمه آبادآینده سازان کن۳۲
۷۳-لیلا مظفریهیئت کرج۳ملیکا برجیآینده سازان کن۲۰
۷۳+صدف امیرهیئت کرج۲۲فاطمه عباسیآینده سازان کن۱۰

هیات تکواندو شهرستان بهار ۳  هیات تکواندو جنوب‌ غرب تهران ۵

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-بیتا قنبریهیئت بهار۱۲کیانا خراسانیهیئت جنوب‌ غرب۲۹
۴۹-فاطمه همایونیهیئت بهار۴نوشین مجیدیهیئت جنوب‌ غرب۴۴
۵۳-حدیثه نیازی فریدهیئت بهار۲۰زهرا یادگاریهیئت جنوب‌ غرب۰
۵۷-شکیبا غلامیهیئت بهار۲۲سارا عبدالحمیدیهیئت جنوب‌ غرب۸
۶۲-زهرا جنتی عطاییهیئت بهار۹نگار عبدیهیئت جنوب‌ غرب۳۰
۶۷-مهدیه محمد ظاهریهیئت بهار۲۴فرناز آهنی دارابیهیئت جنوب‌ غرب۱۱
۷۳-زینب اسدیهیئت بهار۱۶شقایق کریمیهیئت جنوب‌ غرب۲۸
۷۳+غایبهیئت بهار۰فاطمه شکرپورهیئت جنوب‌ غرببرنده

*هفته دوم

هیات تکواندو شمیرانات ۸  هیات تکواندو البرز صفر

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-فاطمه کلاسنگیانیهیئت شمیرانات۱۹مهدیه فیضیهیئت البرز۸
۴۹-نگار رضایتهیئت شمیرانات۳۱نسترن فریدیهیئت البرز۲۲
۵۳-ماتینا تیرگرهیئت شمیرانات۲۳مبینا رودنشینهیئت البرز۱۰
۵۷-فرناز امینیهیئت شمیرانات۲۵الهام محمدیهیئت البرز۵
۶۲-مهسا منتظرانهیئت شمیرانات۲۳زهرا توسلیهیئت البرز۵
۶۷-نیشتمان نازداریهیئت شمیرانات۱۸سپیده امینیهیئت البرز۱۴
۷۳-زهرا قربانیهیئت شمیرانات۳۰سارا علیپورهیئت البرز۳
۷۳+شهرزاد نقدیهیئت شمیرانات۲۱حانیه صاحبیهیئت البرز۱۹

ققنوس ۲ بنیاد گیلان ۶

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-محدثه شریفیانققنوس۹مریم حاجی علیزادهبنیاد گیلان۶
۴۹-زهره مدانلوققنوس۸الیکا اسکندریبنیاد گیلان۱۷
۵۳-هانیه کاکوییققنوس۰حدیثه پور کاظمیبنیاد گیلان۸
۵۷-سلیمه غلامیققنوس۱۰مهسا پور میرزایبنیاد گیلان۲۰
۶۲-فاطمه سعیدیققنوس۶طیبه پارسابنیاد گیلان۲۶
۶۷-یاسمن محمدیققنوس۵صدیقه رضا زادهبنیاد گیلان۱۶
۷۳-غایبققنوس۰مونا طالببنیاد گیلانبرنده
۷۳+شهربانو دامغانی نژادققنوس۲۰فائزه یوسفیبنیاد گیلان۱۰

هیات تکواندو ورامین ۲ هیات تکواندو استان گلستان ۶

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-مبینا خدامهیئت ورامین۰مریم طاهریهیئت گلستان ۴۶
۴۹-زهرا وهابی رادهیئت ورامین۶اکرم قادری پورهیئت گلستان ۱۵
۵۳-فاطمه زهرا پیرندستانیهیئت ورامین۱۷غزاله شریعتیهیئت گلستان ۲۲
۵۷-فهیمه قائم مقامیهیئت ورامین۲۸فاطمه اندرواژهیئت گلستان ۳۴
۶۲-نیک آیین ضابطیهیئت ورامین۲۱سارا وردانهیئت گلستان ۴
۶۷-مینا حسین زادههیئت ورامین۲۹زینب عربهیئت گلستان ۲
۷۳-زینب نصیریهیئت ورامین۴صفا ارجمندیهیئت گلستان ۲۷
۷۳+فاطمه سادات سعیدی نژادهیئت ورامین۱۳مهدیس خراسانیهیئت گلستان ۴۶

داتیس یزد ۶ هیات تکواندو جنوب‌ شرق تهران ۲

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-زینب دهقانداتیس یزد۲۳الناز فروتنهیئت جنوب شرق۲
۴۹-شیرین منفردداتیس یزد۳۰زهرا فیض آبادیهیئت جنوب شرق۹
۵۳-آرمینا احمدیداتیس یزد۲۵الناز فراهانیهیئت جنوب شرق۱
۵۷-مهوش کلانتریداتیس یزد۳۱روژین حسینیهیئت جنوب شرق۲۲
۶۲-سارا آقا محمدیداتیس یزد۱۸شقایق صابونیهیئت جنوب شرق۶
۶۷-هانیه بخشیداتیس یزد۴۱سپیده قاسمیهیئت جنوب شرق۱۹
۷۳-مریم قیاسیداتیس یزد۱۰گلناز ابراهیمیهیئت جنوب شرق۱۳
۷۳+غایبداتیس یزد۰زهرا فولادیهیئت جنوب شرقبرنده

لوازم خانگی کن ۸  آینده سازان لوازم خانگی کن صفر

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-فرشته خزاییلوازم خانگی کنبرندهغایبآینده سازان کن۰
۴۹-آیدا خورشیدیلوازم خانگی کنبرندهیاسمن ژالهآینده سازان کن۰
۵۳-شاپرک نجفیلوازم خانگی کنبرندهمریم ریاضیآینده سازان کن۰
۵۷-الهه شیداییلوازم خانگی کنبرندهغایبآینده سازان کن۰
۶۲-کوثر اساسهلوازم خانگی کن۱۲نگین عدالت نیاآینده سازان کن۰
۶۷-محدثه جزینیلوازم خانگی کنبرندهغایبآینده سازان کن۰
۷۳-زینب اسماعیلیلوازم خانگی کنبرندهملیکا برجیآینده سازان کن۰
۷۳+ملیکا میرحسینیلوازم خانگی کن۹فاطمه عباسیآینده سازان کن۲

هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری ۴ هیات تکواندو جنوب‌ غرب تهران ۴

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-یلدا احمدی نسبچهارمحال و بختیاری۱۸زهرا کنگرانیهیئت جنوب‌ غرب۱۹
۴۹-انیس شاهینیچهارمحال و بختیاری۳نوشین مجیدیهیئت جنوب‌ غرب۲۷
۵۳-مائده عالی پورچهارمحال و بختیاری۱۳یگانه طاهریهیئت جنوب‌ غرب۱
۵۷-سارا قاسمیچهارمحال و بختیاری۲۱خدیجه اسمعیلیهیئت جنوب‌ غرب۹
۶۲-کوثر صالحیچهارمحال و بختیاری۱۲مطهره سواریهیئت جنوب‌ غرب۳
۶۷-مهسا جدیچهارمحال و بختیاری۱۹شیما پوزشیهیئت جنوب‌ غرب۸
۷۳-ساجده حیدریانچهارمحال و بختیاری۶شقایق کریمیهیئت جنوب‌ غرب۲۲
۷۳+شیما آزادچهارمحال و بختیاری۲۵فاطمه شکرپورهیئت جنوب‌ غرب۳۱

هیات تکواندو کرج ۶ هیات تکواندو شهرستان بهار ۲

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-سعیده وکیلیهیئت کرج۲۷زهرا سلطانی تواناهیئت بهار۳
۴۹-ندا فرهودهیئت کرج۲۶فاطمه همایونیهیئت بهار۶
۵۳-زهرا اصانلوهیئت کرج۱۸حدیثه نیازی فریدهیئت بهار۳۲
۵۷-میترا انصاریهیئت کرج۳۱مینا سبزعلیهیئت بهار۱۱
۶۲-نرجس مظاهریانهیئت کرج۲۱زهرا جنتی عطاییهیئت بهار۱
۶۷-مهشید کربلاییهیئت کرج۸مهدیه محمدظاهریهیئت بهار۱۶
۷۳-ریحانه جلالی مهرهیئت کرج۲۸زینب اسدیهیئت بهار۲۶
۷۳+صدف امیرهیئت کرجبرندهغایبهیئت بهار۰

هیات تکواندو شمال‌ شرق تهران ۵ هیات تکواندو استان تهران ۳

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
۴۶-فریده رحیمیهیئت شمال شرق۲۳فرزانه فرسادهیئت تهران۳۰
۴۹-آناهیتا زندیهیئت شمال شرق۱۹مهسا روستاییهیئت تهران۴
۵۳-سارا راز گردانیهیئت شمال شرق۲۶ رویا ملاپیریهیئت تهران۳
۵۷-فاطمه گل حسینیهیئت شمال شرق۲۳سولماز بیجارههیئت تهران۳۱
۶۲-زهرا میرزاجانیهیئت شمال شرق۱۵فاطمه اکرمیهیئت تهران۴
۶۷-مرجان کمریهیئت شمال شرق۲۹الهه زارعیهیئت تهران۸
۷۳-سارا خمسه کلیهیئت شمال شرق۲۸مریم نهال گله پردسریهیئت تهران۸
۷۳+غایبهیئت شمال شرق۰افسانه خدرلیهیئت تهرانبرنده

لینک کوتاه : https://iwsports.ir/?p=11697

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.