تاریخ : جمعه, 28 شهریور , 1399 Friday, 18 September , 2020
7

هفته اول و دوم لیگ تکواندو بانوان و آغاز قهرمانانه کن / جزئیات: تن به تن ، نفر به نفر

  • کد خبر : 11697
  • 07 مهر 1397 - 19:37
هفته اول و دوم لیگ تکواندو بانوان و آغاز قهرمانانه کن / جزئیات: تن به تن ، نفر به نفر

لیگ تکواندوی بانوان جام کوثر با برگزاری مسابقات هفته اول و دوم در خانه تکواندو رسما گشایش یافت. لوازم خانگی کم شروعی مقتدرانه داشت گرچه بازی دوم این تیم برابر تیم دومش عملا تهی از وضعیت یک رقابت بود. هیئت شمیرانات و بنیاد گیلان هم شروع پرفروغی داشتند.

به گزارش پایگاه خبری پایگاه خبری ورزش زنان ایران آی دبلیو اسپورتس ؛ در پایان بازی‌های هفته اول و دوم چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ جوانان و بزرگسالان تکواندوی بانوان، تیم لوازم خاگی کن قهرمان فصل گذشته این مسابقات با کسب دو پیروزی و ۶ امتیاز، و تفاضل ۱۶ به صدر جدول این مسابقات راه یافت تا از همین ابتدا بار دیگر خودش را مدعی عنوان قهرمانی معرفی کند.

اما تیم‌ هیئت تکواندو شمیرانات نیز با ۶ امتیاز و تفاضل ۱۲ در رده دوم قرار گرفت و بنیاد گیلان نیز با ۶ امتیاز و تفاضل ۶ جایگاه سومی را به خود اختصاص داد. در غیاب بسیاری از ستاره ها ، لیگ کوثر تهی از جذابیت نیست.

گزارش اختصاصی آی دبلیو اسپورتس از نتایج رودررو در هر بازی را مشاهده می کنید:

*هفته اول

هیات تکواندو شمیرانات ۶ هیات تکواندو استان تهران 2

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-فاطمه شهابیهیئت شمیرانات26فرزانه فرسادهیئت تهران9
49-نگار رضایتهیئت شمیرانات7بیتا جعفریهیئت تهران9
53-حدیثه عبداللهیهیئت شمیرانات27 رویا ملاپیریهیئت تهران3
57-فرناز امینیهیئت شمیرانات28سولماز بیجارههیئت تهران29
62-مهسا منتظرانهیئت شمیرانات30فاطمه اکرمیهیئت تهران20
67-پگاه صالحیهیئت شمیرانات22ریحانه نصیریهیئت تهران2
73-زهرا قربانیهیئت شمیرانات31مریم نهال گله پردسریهیئت تهران1
73+شهرزاد نقدیهیئت شمیرانات38افسانه خدرلیهیئت تهران19

ققنوس ۶ هیات تکواندو البرز 2

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-محدثه شریفیانققنوس24مهدیه فیضیهیئت البرز4
49-زهره مدانلوققنوس38نسترن فریدیهیئت البرز17
53-سحر توکلیققنوس19فاطمه حسین نیاهیئت البرز32
57-حدیثه امارهققنوس31نگار امینی اقدمهیئت البرز6
62-فاطمه سعیدیققنوس42سپیده امینیهیئت البرز8
67-یاسمن محمدیققنوس26زهرا اسماعیلیهیئت البرز17
73-غایبققنوس0سیده حانیه صاحبیهیئت البرزبرنده
73+شهربانو دامغانی نژادققنوس36سارا علیپورهیئت البرز4

هیات تکواندو ورامین ۵ هیات تکواندو شمال‌شرق تهران 3

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-مبینا خدامهیئت ورامین8فریده رحیمیهیئت شمال‌ شرق28
49-فاطمه نیک زادهیئت ورامین32آناهیتا زندیهیئت شمال‌ شرق15
53-فاطمه زهرا پیرندستانیهیئت ورامین9سارا رازگردانیهیئت شمال‌ شرق14
57-مهسا محمدیانهیئت ورامین31فاطمه گل حسینیهیئت شمال‌ شرق18
62-نیک آیین ضابطیهیئت ورامین28الهام حسن زادههیئت شمال‌ شرق21
67-زهرا مهدی خانیهیئت ورامین17مرجان کمریهیئت شمال‌ شرق15
73-زینب نصیریهیئت ورامین6سارا خمسه کلیهیئت شمال‌ شرق7
73+فاطمه سادات سعیدی نژادهیئت ورامینبرندهغایبهیئت شمال‌ شرق0

داتیس یزد ۳ بنیاد گیلان 5

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-زینب دهقانداتیس یزد15مریم حاجی علیزادهبنیاد گیلان23
49-شیرین منفردداتیس یزد20الیکا اسکندریبنیاد گیلان8
53-کیانا احمدیداتیس یزد23سارا فتحیبنیاد گیلان5
57-مهوش کلانتریداتیس یزد2سودابه پور صادقیبنیاد گیلان19
62-سارا آقا محمدیداتیس یزد2طیبه پارسابنیاد گیلان9
67-هانیه بخشیداتیس یزد12صدیقه رضا زادهبنیاد گیلان14
73-آتوسا پروینداتیس یزد22مونا طالببنیاد گیلان2
73+غایبداتیس یزد0فائزه یوسفیبنیاد گیلانبرنده

لوازم خانگی کن ۸  هیات تکواندو استان گلستان صفر

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-فرشته خزاییلوازم خانگی کن29رویا عابدیهیئت گلستان5
49-آیدا خورشیدیلوازم خانگی کن16معصومه عباسیانهیئت گلستان8
53-شاپرک نجفیلوازم خانگی کن24رعنا نامدارهیئت گلستان10
57-الهه شیداییلوازم خانگی کن14سحر کارگرهیئت گلستان13
62-کوثر اساسهلوازم خانگی کن37سارا وردانهیئت گلستان5
67-محدثه جزینیلوازم خانگی کن23زینب عربهیئت گلستان7
73-زینب اسماعیلیلوازم خانگی کن7صفا ارجمندیهیئت گلستان3
73+ملیکا میرحسینیلوازم خانگی کن31مهدیس خراسانیهیئت گلستان10

هیات تکواندو چهارمحال و بختیاری 4 هیات تکواندو جنوب‌شرق 4

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-یلدا احمدی نسبچهارمحال و بختیاری32مینا احمدیهیئت جنوب‌ شرق9
49-انیس شاهینیچهارمحال و بختیاری13زهرا فیض آبادیهیئت جنوب‌ شرق36
53-مائده عالی پورچهارمحال و بختیاری27مائده خندابیهیئت جنوب‌ شرق7
57-سارا قاسمیچهارمحال و بختیاری13روژین حسینیهیئت جنوب‌ شرق38
62-کوثر صالحیچهارمحال و بختیاری19شقایق صابونیهیئت جنوب‌ شرق12
67-مهسا جدیچهارمحال و بختیاری23سمیرا احمدیهیئت جنوب‌ شرق1
73-ساجده حیدریانچهارمحال و بختیاری15گلناز ابراهیمیهیئت جنوب‌ شرق33
73+زینب ولی پورچهارمحال و بختیاری12زهرا فولادیهیئت جنوب‌ شرق14

هیات تکواندو کرج ۲ آینده سازان لوازم خانگی کن 6

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-سعیده وکیلیهیئت کرج6فاطمه آقابگلوآینده سازان کن8
49-کژال بختیاریهیئت کرج20یاسمن ژالهآینده سازان کن4
53-شیدا ایمانیهیئت کرج10مریم ریاضیآینده سازان کن14
57-میترا انصاریهیئت کرج15فاطمه شیرکوندآینده سازان کن17
62-حدیثه اسدیهیئت کرج2نگین عدالت نیاآینده سازان کن10
67-ریحانه زرینیهیئت کرج22فاطمه آبادآینده سازان کن32
73-لیلا مظفریهیئت کرج3ملیکا برجیآینده سازان کن20
73+صدف امیرهیئت کرج22فاطمه عباسیآینده سازان کن10

هیات تکواندو شهرستان بهار ۳  هیات تکواندو جنوب‌ غرب تهران 5

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-بیتا قنبریهیئت بهار12کیانا خراسانیهیئت جنوب‌ غرب29
49-فاطمه همایونیهیئت بهار4نوشین مجیدیهیئت جنوب‌ غرب44
53-حدیثه نیازی فریدهیئت بهار20زهرا یادگاریهیئت جنوب‌ غرب0
57-شکیبا غلامیهیئت بهار22سارا عبدالحمیدیهیئت جنوب‌ غرب8
62-زهرا جنتی عطاییهیئت بهار9نگار عبدیهیئت جنوب‌ غرب30
67-مهدیه محمد ظاهریهیئت بهار24فرناز آهنی دارابیهیئت جنوب‌ غرب11
73-زینب اسدیهیئت بهار16شقایق کریمیهیئت جنوب‌ غرب28
73+غایبهیئت بهار0فاطمه شکرپورهیئت جنوب‌ غرببرنده

*هفته دوم

هیات تکواندو شمیرانات ۸  هیات تکواندو البرز صفر

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-فاطمه کلاسنگیانیهیئت شمیرانات19مهدیه فیضیهیئت البرز8
49-نگار رضایتهیئت شمیرانات31نسترن فریدیهیئت البرز22
53-ماتینا تیرگرهیئت شمیرانات23مبینا رودنشینهیئت البرز10
57-فرناز امینیهیئت شمیرانات25الهام محمدیهیئت البرز5
62-مهسا منتظرانهیئت شمیرانات23زهرا توسلیهیئت البرز5
67-نیشتمان نازداریهیئت شمیرانات18سپیده امینیهیئت البرز14
73-زهرا قربانیهیئت شمیرانات30سارا علیپورهیئت البرز3
73+شهرزاد نقدیهیئت شمیرانات21حانیه صاحبیهیئت البرز19

ققنوس ۲ بنیاد گیلان 6

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-محدثه شریفیانققنوس9مریم حاجی علیزادهبنیاد گیلان6
49-زهره مدانلوققنوس8الیکا اسکندریبنیاد گیلان17
53-هانیه کاکوییققنوس0حدیثه پور کاظمیبنیاد گیلان8
57-سلیمه غلامیققنوس10مهسا پور میرزایبنیاد گیلان20
62-فاطمه سعیدیققنوس6طیبه پارسابنیاد گیلان26
67-یاسمن محمدیققنوس5صدیقه رضا زادهبنیاد گیلان16
73-غایبققنوس0مونا طالببنیاد گیلانبرنده
73+شهربانو دامغانی نژادققنوس20فائزه یوسفیبنیاد گیلان10

هیات تکواندو ورامین ۲ هیات تکواندو استان گلستان 6

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-مبینا خدامهیئت ورامین0مریم طاهریهیئت گلستان 46
49-زهرا وهابی رادهیئت ورامین6اکرم قادری پورهیئت گلستان 15
53-فاطمه زهرا پیرندستانیهیئت ورامین17غزاله شریعتیهیئت گلستان 22
57-فهیمه قائم مقامیهیئت ورامین28فاطمه اندرواژهیئت گلستان 34
62-نیک آیین ضابطیهیئت ورامین21سارا وردانهیئت گلستان 4
67-مینا حسین زادههیئت ورامین29زینب عربهیئت گلستان 2
73-زینب نصیریهیئت ورامین4صفا ارجمندیهیئت گلستان 27
73+فاطمه سادات سعیدی نژادهیئت ورامین13مهدیس خراسانیهیئت گلستان 46

داتیس یزد ۶ هیات تکواندو جنوب‌ شرق تهران 2

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-زینب دهقانداتیس یزد23الناز فروتنهیئت جنوب شرق2
49-شیرین منفردداتیس یزد30زهرا فیض آبادیهیئت جنوب شرق9
53-آرمینا احمدیداتیس یزد25الناز فراهانیهیئت جنوب شرق1
57-مهوش کلانتریداتیس یزد31روژین حسینیهیئت جنوب شرق22
62-سارا آقا محمدیداتیس یزد18شقایق صابونیهیئت جنوب شرق6
67-هانیه بخشیداتیس یزد41سپیده قاسمیهیئت جنوب شرق19
73-مریم قیاسیداتیس یزد10گلناز ابراهیمیهیئت جنوب شرق13
73+غایبداتیس یزد0زهرا فولادیهیئت جنوب شرقبرنده

لوازم خانگی کن ۸  آینده سازان لوازم خانگی کن صفر

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-فرشته خزاییلوازم خانگی کنبرندهغایبآینده سازان کن0
49-آیدا خورشیدیلوازم خانگی کنبرندهیاسمن ژالهآینده سازان کن0
53-شاپرک نجفیلوازم خانگی کنبرندهمریم ریاضیآینده سازان کن0
57-الهه شیداییلوازم خانگی کنبرندهغایبآینده سازان کن0
62-کوثر اساسهلوازم خانگی کن12نگین عدالت نیاآینده سازان کن0
67-محدثه جزینیلوازم خانگی کنبرندهغایبآینده سازان کن0
73-زینب اسماعیلیلوازم خانگی کنبرندهملیکا برجیآینده سازان کن0
73+ملیکا میرحسینیلوازم خانگی کن9فاطمه عباسیآینده سازان کن2

هیات تکواندو استان چهارمحال و بختیاری ۴ هیات تکواندو جنوب‌ غرب تهران 4

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-یلدا احمدی نسبچهارمحال و بختیاری18زهرا کنگرانیهیئت جنوب‌ غرب19
49-انیس شاهینیچهارمحال و بختیاری3نوشین مجیدیهیئت جنوب‌ غرب27
53-مائده عالی پورچهارمحال و بختیاری13یگانه طاهریهیئت جنوب‌ غرب1
57-سارا قاسمیچهارمحال و بختیاری21خدیجه اسمعیلیهیئت جنوب‌ غرب9
62-کوثر صالحیچهارمحال و بختیاری12مطهره سواریهیئت جنوب‌ غرب3
67-مهسا جدیچهارمحال و بختیاری19شیما پوزشیهیئت جنوب‌ غرب8
73-ساجده حیدریانچهارمحال و بختیاری6شقایق کریمیهیئت جنوب‌ غرب22
73+شیما آزادچهارمحال و بختیاری25فاطمه شکرپورهیئت جنوب‌ غرب31

هیات تکواندو کرج ۶ هیات تکواندو شهرستان بهار 2

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-سعیده وکیلیهیئت کرج27زهرا سلطانی تواناهیئت بهار3
49-ندا فرهودهیئت کرج26فاطمه همایونیهیئت بهار6
53-زهرا اصانلوهیئت کرج18حدیثه نیازی فریدهیئت بهار32
57-میترا انصاریهیئت کرج31مینا سبزعلیهیئت بهار11
62-نرجس مظاهریانهیئت کرج21زهرا جنتی عطاییهیئت بهار1
67-مهشید کربلاییهیئت کرج8مهدیه محمدظاهریهیئت بهار16
73-ریحانه جلالی مهرهیئت کرج28زینب اسدیهیئت بهار26
73+صدف امیرهیئت کرجبرندهغایبهیئت بهار0

هیات تکواندو شمال‌ شرق تهران ۵ هیات تکواندو استان تهران 3

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-فریده رحیمیهیئت شمال شرق23فرزانه فرسادهیئت تهران30
49-آناهیتا زندیهیئت شمال شرق19مهسا روستاییهیئت تهران4
53-سارا راز گردانیهیئت شمال شرق26 رویا ملاپیریهیئت تهران3
57-فاطمه گل حسینیهیئت شمال شرق23سولماز بیجارههیئت تهران31
62-زهرا میرزاجانیهیئت شمال شرق15فاطمه اکرمیهیئت تهران4
67-مرجان کمریهیئت شمال شرق29الهه زارعیهیئت تهران8
73-سارا خمسه کلیهیئت شمال شرق28مریم نهال گله پردسریهیئت تهران8
73+غایبهیئت شمال شرق0افسانه خدرلیهیئت تهرانبرنده

لینک کوتاه : https://iwsports.ir/?p=11697

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.