تاریخ : چهارشنبه, 18 تیر , 1399 Wednesday, 8 July , 2020
2

نتایج کامل و آمار لیگ تنیس روی میز بانوان 97

  • کد خبر : 15958
  • 22 آذر 1397 - 11:35
نتایج کامل و آمار لیگ تنیس روی میز بانوان 97

اسامی تیم ها و بازیکنان حاضر در لیگ تنیس روی میز بانوان ۹۷ : کلیک کنید هفته اول / پنج شنبه ۲۲ آذر – اصفهان دیجی تندرست ۵ رشد ورزش ایرانیان البرز صفر دوبل :  ملیکا کرمی/ مریم فرعی۳ الینا رحیمی / پریا خضر صفر انفرادی : ملیکا کرمی ۳ فاطمه سادات کیایی صفر / […]

اسامی تیم ها و بازیکنان حاضر در لیگ تنیس روی میز بانوان ۹۷ : کلیک کنید

هفته اول / پنج شنبه ۲۲ آذر – اصفهان

دیجی تندرست ۵ رشد ورزش ایرانیان البرز صفر

دوبل :  ملیکا کرمی/ مریم فرعی۳ الینا رحیمی / پریا خضر صفر

انفرادی :

ملیکا کرمی ۳ فاطمه سادات کیایی صفر / مریم فرعی ۳ الینا رحیمی ۱ / کیمیا رستمی ۳ صبا سراجی ۱ / فاطمه زهرا مختار رضایی ۳ پریا خضر صفر

دانشگاه آزاد ۵ مناطق نفت خیز جنوب صفر

دوبل : مینا پورموسوی / صبا صفری ۳ مشکات بهمئی/فرناز اسکندری ۱

انفرادی:
مینا پور موسوی ۳ مشکات بهمئی ۱ / صبا صفری ۳ ملیکا باشت باوی صفر / مهشید صامت ۳ زهرا میراب زاده ۱ / هلیا اصغری ۳ فرناز اسکندری ۲

نامی نو اصفهان ۵ ساسان کرمان صفر

دوبل : ندا شهسواری/ مریم صامت ۳ مینا فتح الله نژاد / یاسمن زارع صفر

انفرادی:

ویتالیا ۳ یاسمن زارع  ۲ / ندا شهسواری ۳ غزل جهانگرد صفر/ حنانه امیدی ۳ ساینا سیدی صفر/ مریم صامت ۳ مینا فتح الله نژاد صفر

شهرداری شهر بابک ۵ اکباتان همدان صفر

دوبل:  مهشید اشتری/ فاطمه جمالی فر ۳ کیمیا مایلی / هدیه آقا محمدی صفر

انفرادی:

پریناز حاجیلو ۳ هدیه آقا محمدی صفر / شیما صفایی۳ کیمیا مایلی صفر / سارا شهسواری ۳ عاطفه جدیدی صفر/ فاطمه جمالی فر ۳ الناز دبیری صفر

هفته دوم / پنج شنبه ۲۲ آذر – اصفهان

نامی نو اصفهان  ۵ رشد ورزش ایرانیان البرز ۲

دوبل: ندا شهسواری/ مریم صامت  ۳ الینا رحیمی/ صبا سراجی ۱

انفرادی:

ندا شهسواری ۳ فاطمه سادات کیایی صفر / ویتالیا ۱ الینا رحیمی ۳ / مریم صامت ۱ پریا خضر ۳ / منصوره رضایی ۳ صبا سراجی یک / ندا شهسواری ۳ الینا رحیمی صفر / ویتالیا ۳ فاطمه سادات کیایی ۲

ساسان کرمان صفر دانشگاه آزاد ۵

دوبل :  مینا فتح الله نژاد / یاسمن زارع ۱ هلیا اصغری / مهشید صامت  ۳

انفرادی :
مینا فتح الله نژاد صفر  مهشید صامت ۳ / یاسمن زارع  صفر  مینا پور موسوی ۳ / غزل جهانگرد صفر  صبا صفری ۳ / ساینا سیدی صفر  غزاله مولا طلب ۳

دیجی تندرست ۵ شهرداری شهر بابک ۳

دوبل :  ملیکا کرمی/ مریم فرعی ۱ فاطمه جمالی فر/ مهشید اشتری  ۳

انفرادی:

ملیکا کرمی ۱ شیما صفایی ۳ / فاطمه زهرا مختار رضایی صفر مهشید اشتری  / مریم فرعی ۳ پریناز حاجیلو / کیمیا رستمی ۳ فاطمه جمالی فر ۲ / ملیکا کرمی ۳ مهشید اشتری ۲ / فاطمه زهرا مختار رضایی ۳ شیما صفایی ۲ / مریم فرعی ۳ فاطمه جمالی فر صفر

مناطق نفت خیز جنوب  ۵ اکباتان همدان ۴

دوبل :  مشکات بهمئی/ زهرا میراب زاده صفر  الناز دبیری/ هدیه آقا محمدی ۳

انفرادی:

مشکات بهمبئی ۲ الناز دبیری ۳ / فرناز اسکندری ۳ هدیه آقا محمدی صفر / زهرا میراب زاده ۱ کیمیا مایلی ۳ / ملیکا باشت باوی ۳ عاطفه جدیدی صفر/ فرناز اسکندری ۳ الناز دبیری ۱ / مشکات بهمئی ۳ هدیه آقا محمدی ۱ / ملیکا باشت باوی صفر کیمیا مایلی ۳ / زهرا میراب زاده ۳ عاطفه جدیدی صفر

هفته سوم / جمعه ۲۳ آذر – اصفهان

رشد ورزش ایرانیان البرز  یک شهرداری شهر بابک  ۵

دوبل : الینا  رحیمی/ پریا خضر ۲ مهشید اشتری/ فاطمه جمالی فر ۳

انفرادی:

الینا  رحیمی صفر  مهشید اشتری ۳ / فاطمه سادات کیایی صفر  شیما صفایی ۳ / پریا خضر ۳ سارا شهسواری ۲ / صبا سراجی یک پریناز حاجیلو ۳/ الینا رحیمی صفر شیما صفایی ۳

ساسان کرمان ۲ اکباتان همدان ۵

دوبل : مینا فتح الله نژاد / یاسمن زارع صفر الناز دبیری / هدیه آقا محمدی ۳

انفرادی :

یاسمن زارع صفر  الناز دبیری ۳ / غزل جهانگرد ۳ کیمیا نگینی ۲ / مینا فتح الله نژاد صفر / هدیه آقا محمدی ۳ / ساینا سیدی ۱ کیمیا مایلی ۳ / یاسمن زارع ۳ کیمیا نگینی صفر / غزل جهانگرد صفر  الناز دبیری ۳

دیجی تندرست ۵ مناطق نفت خیز جنوب صفر

دوبل:  ملیکا کرمی/ مریم فرعی ۳ مشکات بهمئی/ تینا زلکی نژاد صفر

انفرادی:

کیمیا رستمی ۳ فرناز اسکندری ۱ / ملیکا کرمی ۳ مشکات بهمئی ۲ / مریم فرعی ۳ تینا زلکی نژاد صفر / پانیذ ویزواری ۳ ملیکا باشت باوی صفر

نامی نو اصفهان  ۴ دانشگاه آزاد ۵

دوبل:  ندا شهسواری/ مریم صامت صفر  مینا پورموسوی / صبا صفری  ۳

انفرادی :

ندا شهسواری ۳ مهشید صامت ۱ / مریم صامت ۳ مینا پورموسوی صفر / منصوره رضایی صفر غزاله مولا طلب ۳ / ویتالیا ۲ صبا صفری ۳ / ندا شهسواری ۳ مینا پورموسوی ۲ / مریم صامت ۳ مهشید صامت صفر / منصوره رضایی ۱ پریا صفری ۳ / ویتالیا صفر غزاله مولا طلب ۳

هفته چهارم/ جمعه ۲۳ آذر – اصفهان

نامی نو اصفهان ۵ شهرداری شهر بابک ۳

دوبل :  ندا شهسواری/ مریم صامت  ۳ مهشید اشتری/ فاطمه جمالی فر  ۲

انفرادی :
ویتالیا ۲ مهشید اشتری ۳ / ندا شهسواری ۳ پریناز حاجیلو ۲ / منصوره رضایی صفر شیما صفایی ۳ / مریم صامت ۳ فاطمه جمالی فر ۲ / ندا شهسواری ۳ مهشید اشتری ۲ / ویتالیا ۲ پریناز حاجیلو ۳ / مریم صامت ۳ شیما صفایی ۲

دانشگاه آزاد ۵ اکباتان همدان صفر

دوبل: مینا پورموسوی / صبا صفری  ۳ الناز دبیری / هدیه آقا محمدی ۱

انفرادی :

صبا صفری ۳ کیمیا نگینی صفر / غزاله مولاطلب  ۳ کیمیا مایلی ۱ / هلیا اصغری ۳ الناز دبیری ۱ / مینا پورموسوی ۳ هدیه آقا محمدی ۱

رشد ورزش ایرانیان البرز ۵ مناطق نفت خیز جنوب ۲

دوبل :  الینا رحیمی / پریا خضر  ۳ فرناز اسکندری/ مشکات بهمئی صفر

انفرادی :

الینا رحیمی ۲ مشکات بهمئی ۳ / پریا خضر ۳ تینا زلکی نژاد صفر / فاطمه سادات کیایی ۱ فرناز اسکندری ۳ / صبا سراجی ۳ زهرا میراب زاده صفر / پریا خضر ۳ مشکات بهمئی ۲ / الینا رحیمی ۳ تینا زلکی نژاد صفر

ساسان کرمان صفر دیجی تندرست ۵

دوبل:  مینا فتح الله نژاد / یاسمن زارع صفر  ملیکا کرمی/ کیمیا رستمی  ۳

انفرادی: ساینا سیدی صفر فاطمه زهرا مختار رضایی ۳ / مینا فتح الله نژاد صفر  مریم فرعی ۳ / غزل جهانگرد صفر پانیذ ویزواری ۳  / یاسمن زارع صفر کیمیا رستمی ۳

 

 

لینک کوتاه : https://iwsports.ir/?p=15958

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.