با ما همراه باشید

فوتبال

ورزش بانوان در سال ۹۷ | از سال رویایی کبدی تا قهرمانی فوتسال و بارقه امید در کشتی و وزنه برداری

کبدی بانوان بازی های آسیایی جاکارتا پایگاه خبری ورزش زنان ایران ورزش بانوان در سال ۹۷ | از سال رویایی کبدی تا قهرمانی فوتسال و بارقه امید در کشتی و وزنه برداری

به گزارش پایگاه خبری ورزش زنان ایران به نقل از ایسنا، سال ۱۳۹۷ برای ورزش بانوان تمام شد اما موفقیت‌ها و شکست‌هایی که به دست آمد در خاطر اهالی ورزش باقی می‌ماند. یکی از بهترین اتفاقاتی که در ابتدای سال ۹۷ افتاد قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان بود که موجی از شادی را در کشور به راه انداخت. در ادامه بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا توجه را به سمت بانوان کاروان اعزامی ایران جلب کرد اما رضایت چندانی از عملکرد آنها حاصل نشد.

البته برخی از رشته‌ها چون کبدی و قایقرانی افتخار آفرینی کردند. علاوه بر این در سالی که گذشت بانوان برخی از رشته‌ها برای اولین بار حضور در مسابقات بین‌المللی و جهانی را کسب کردند. بسکتبال، کشتی و وزنه برداری قدم در راه تحقق آرزوهایی گذاشتند که سال‌ها فقط رویایش را در سر داشتند. آنها راهشان را آغاز کردند هرچند کم جان و آرام اما به آینده امیدوار هستند.

ورزش بانوان در بازی‌های آسیایی

۱۰۵ بانوی ورزشکار ایران در رشته‌های مختلف به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا اعزام شدند. کاروان بانوان ایران در این بازی‌ها ۱۸ مدال کسب کردند. این در حالی است که در دوره قبل این بازی‌ها و در اینچئون کره جنوبی ۵۷ بانوی ورزشکار ۱۶ مدال کسب کردند. در واقع در این دوره افزایش ۴۸ نفری بانوان تنها دو مدال را در پی داشت که البته با افت کیفی نیز همراه بود. از لحاظ مرغوبیت مدال رشته‌های کبدی، ووشو، قایقرانی و تیروکمان در بخش بانوان موفق تر از بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ بودند اما رشته‌های تیراندازی، کاراته، تکواندو و دوومیدانی عملکرد ضعیف‌تری داشتند خصوصاً تیراندازی که یک طلا و دو نقره دوره قبل آن به تنها یک برنز در بازی‌های آسیایی جاکارتا تبدیل شد.

در این دوره هیچکدام از بانوان در بخش انفرادی موفق به کسب مدال طلا نشدند اما تیم ملی کبدی بانوان تاریخ‌سازی کرد و برای اولین بار قهرمان بازی‌های آسیایی شد.

بانوان مدال‌آور بازی‌های آسیایی به شرح زیر هستند:

طلا: تیم ملی کبدی بانوان

نقره: مرجان سلحشوری (پومسه زنان)، زهرا کیانی (تالو ووشو)، الهه و شهربانو منصوریان (ووشو)، تیم قایقرانی رویینگ چهار نفره دختران، نازنین ملایی، تیم دو نفره نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا، هدیه کاظمی (قایقرانی)، طراوت خاکسار و رزیتا علیپور (کاراته).

برنز: مه‌لقا جام بزرگ (تیراندازی)، تیم قایقرانی رویینگ دو نفره دختران (قایقرانی)، ناهید کیانی (تکواندو)، حمیده عباسعلی و پگاه زنگنه (کاراته)، تهمینه کربلایی (پنجاک سیلات).

57732487 ورزش بانوان در سال ۹۷ | از سال رویایی کبدی تا قهرمانی فوتسال و بارقه امید در کشتی و وزنه برداری

فوتسال؛ تکرار قهرمانی و بی توجهی رسانه ملی

اردیبهشت ماه بود، در حالی که صدا و سیمای ملی ساز خود را می‌زد، علاقه مندان به ورزش بانوان پای گیرنده‌های اینترنتی خود شاهد درخشش دختران فوتسالیست ایران و دومین قهرمانی آنها در جام ملت‌های آسیا بودند. در همین مسابقات تیم ایران تندیس بازی جوانمردانه را گرفت و نام فرشته کریمی و سارا شیربیگی به عنوان ارزشمندترین بازیکن و خانم گل مسابقات اعلام شد.

سپس موجی از پیام‌های تبریک مسئولان مختلف به راه افتاد، حسن روحانی (رئیس جمهور) اسحاق جهانگیری (معاون اول رئیس جمهوری) مسعود سلطانی فر (وزیر وزش و جوانان) و برخی از نمایندگان مجلس تنها چند مورد از کسانی بودند که به تیم ایران تبریک گفتند. برخی با انتقاد از عملکرد تلویزیون خواستار پخش رسانه‌ای مسابقات بانوان شدند و عده‌ای دیگر وعده پرداخت سریع‌تر پاداش دختران قهرمان و دیدار ملی‌پوشان با وزیر ورزش را دادند. اما گذشت زمان نشان داد که همه آنها وعده‌هایی برای بازی با افکار عمومی بود.

تیم ملی تعطیل شد، شهرزاد مظفر، سرمربی تیم ملی و برترین سرمربی فوتسال بانوان ایران با قراردادی دو ساله به کویت رفت. لیگ با حواشی زیادی آغاز شد و با قهرمانی نامی نو به پایان رسید.

در همین حین کمیته فنی بعد از ۹ ماه تعطیلی تیم ملی، علی رعدی را به عنوان مشاور فنی و زیور بابایی و شهناز یاری را به عنوان مربیان تیم انتخاب کرد اما یاری این حرکت را توهین به بانوان قلمداد کرد و به اردوی تیم ملی نیامد. تیم ملی حتی بدون حضور فرزانه توسلی که به او لقب عقاب آسیا دادند به کار خود ادامه داد و قبل از پایان سال دو بازی دوستانه با روسیه برگزار کرد.

57679117 ورزش بانوان در سال ۹۷ | از سال رویایی کبدی تا قهرمانی فوتسال و بارقه امید در کشتی و وزنه برداری

جامعه داوری فوتسال نیز در سالی که گذشت شاهد اتفاقات خوشایندی بود. گلاره ناظمی به عنوان نماینده داوران ایرانی برای اولین بار فینال فوتسال بازی‌های المپیک جوانان را قضاوت کرد. پس از آن به همراه زری فتحی، دیگر داور بین‌المللی فوتسال در جام ملت‌های فوتسال بانوان اروپا سوت زدند تا نماینده‌ای شایسته برای بانوان داور ایرانی باشند.

57764898 ورزش بانوان در سال ۹۷ | از سال رویایی کبدی تا قهرمانی فوتسال و بارقه امید در کشتی و وزنه برداری

بسکتبال؛ باتجربه‌های تازه نفس در مسیر درخشش

نزدیک به یک سال از مجوز بازی با پوشش اسلامی فیبا (فدراسیون جهانی بسکتبال) گذشته بود که تیم‌های باشگاهی نفت آبادان و کوشا سپهر سبلان راهی مسابقات باشگاهی غرب آسیا شدند. هر چند با چندین شکست و حذف از گروه همراه بود اما کسی را از بسکتبال دلزده نکرد چرا که این دختران در آغاز راهی طولانی قرار گرفته بودند.

پس از آن تیم ملی سه نفره راهی مسابقات قهرمانی آسیا شد. تجربه و بار فنی حریفان (استرالیا و ژاپن) به تلاش دختران ایران چربید اما آنها را با تجربه تر کرد و همین شد که با حضور در جام جهانی فیلیپین و قرار گرفتن در مقابل قدرت‌هایی چون آمریکا و روسیه دست و پا بسته نبودند و هرچند باختند اما خوب بازی کردند و حتی در آخرین بازی خود برابر آندورا به برتری رسیدند.

علاوه بر این تیم‌سه نفره بزرگسال در مسابقات غرب آسیا قهرمان شد و در رقابت‌های آسیایی علی رغم شروع خوب، در نیمه نهایی شکست خورد و فینال را از دست داد. تیم سه نفره زیر ۲۳ سال در دو رویداد بازی‌های آسیایی جاکارتا و پس از آن مسابقات جهانی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد اما با شکست در این مرحله از دور رقابت‌ها کنار رفت.

تیم ملی پنج نفره زیر ۱۸ سال هم در دسته دوم مسابقات قهرمانی آسیا پنجم شد و در این دسته باقی ماند. بازی‌های المپیک جوانان آرژانتین دیگر رویدادی بود که تیم ایران در آن شرکت کرد اما دختران سه نفره زیر ۱۸ سال با شکست در تمامی دیدارهای مرحله گروهی خود از دور رقابت‌ها حذف شدند. در نهایت پرونده بسکتبال بانوان ایران در سال ۱۳۹۷ با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد در لیگ بسته شد.

57724344 ورزش بانوان در سال ۹۷ | از سال رویایی کبدی تا قهرمانی فوتسال و بارقه امید در کشتی و وزنه برداری

والیبال و پیشرفت امیدوار کننده تیم ملی

در سالی که گذشت تیم‌ ملی والیبال بانوان در مسابقات آسیایی موفق به کسب نتایج خوبی شدند که البته این نتایج در رده های پایه چنگی به دل نزد. ابتدا تیم ملی نوجوانان در قهرمانی آسیا به مصاف حریفان خود رفت اما در نهایت هفتم آسیا شد و تنها دو پله نسبت به قبل صعود کرد. پس از آن تیم جوانان هم شانس خود را در قهرمانی آسیا امتحان کرد اما نتوانست جایگاه خوبی را کسب کند و با یک پله صعود هشتم شد.

در ادامه تیم پیکان به عنوان نماینده ایران در جام باشگاه‌های والیبال بانوان آسیا به رقابت با دیگر تیم‌ها پرداخت و بدون ارتقا جایگاه نسبت به قبل در جایگاه ششم ایستاد. تیم ملی بزرگسالان آخرین تیم اعزامی بود که در جام کنفدراسیون آسیا شرکت کرد اما در حالی هشتم شد که برنامه ریزی عجیب کنفدراسیون والیبال آسیا مانع از قرار گرفتن ایران روی سکوی بهتر شد. ایران در این مسابقه برای اولین بار توانست تیم های بزرگی را شکست دهد و نتایج تیم ملی با حضور جواد مهرگان روی نیمکت تیم ملی امیدبخش بود.

لیگ برتر والیبال بانوان نیز در نهایت با قهرمانی ذوب آهن اصفهان به پایان رسید در حالی که رقابت جذاب ذوب آهن و پیکان که در نهایت پوئن شماری قهرمان را تعیین کرد اوج التهاب را به لیگ هدیه کرد. لیگ امسال همچنین تحت تاثیر کاهش تعداد تیم ها و نیز مشکلات حاشیه ای در تیم توپکای بابلسر قرار گرفت.

57711481 ورزش بانوان در سال ۹۷ | از سال رویایی کبدی تا قهرمانی فوتسال و بارقه امید در کشتی و وزنه برداری

فوتبال؛ امید در اردوی دختران

دختران فوتبالیست ایران در سالی که گذشت رویدادهای مهمی را از حضور در قهرمانی آسیا تا تلاش برای کسب سهمیه المپیک، تجربه کردند. تیم نوجوانان در مرحله اول مقدماتی قهرمانی آسیا با سه پیروزی و یک شکست به مرحله دوم صعود کرد اما در این مرحله نتوانست نتیجه خوبی کسب کند و حذف شد.

شاگردان کتایون خسرویار در تیم جوانان دو بازی تدارکاتی با تیم اردن برگزار کردند و با پیروزی در این دیدارها راهی مسابقات قهرمانی آسیا شدند. آنها با صعود از مرحله اول ۶ تا ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ در مرحله دوم برابر رقبای خود به میدان می‌روند. این تیم اسفند ماه سال ۱۳۹۷ در تورنمنت دوستانه سوچی شرکت کرد و با دو پیروزی و یک شکست به کار خود پایان داد.

تیم ملی بزرگسالان نیز در مرحله اول انتخابی المپیک شرکت و به عنوان صدرنشین به مرحله دوم صعود کرد. سپس همراه با ترکیبی از بازیکنان نوجوانان و جوانان راهی تورنمنت کشورهای آسیای مرکزی (کافا) شد و عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد. سپس تیم بزرگسال راهی تورنمنت هند شد اما نتایج ضعیفی کسب کرد و با سه شکست پیاپی نگرانی‌هایی را در راه المپیک به وجود آورد.

علاوه بر این در دو دیدار دوستانه با بلاروس هم شکست خورد. این دیدار ابتدا قرار بود در ورزشگاه آزادی برگزار شود تا دختران فوتبالیست ایران برای اولین بار بازی در این ورزشگاه را تجربه کنند اما این اتفاق نیفتاد. شاگردان مریم آزمون در تیم بزرگسال فروردین ماه سال ۱۳۹۸ در مرحله دوم انتخابی المپیک برابر فیلیپین، فلسطین و چین تایپه به میدان می‌رود.

57840820 ورزش بانوان در سال ۹۷ | از سال رویایی کبدی تا قهرمانی فوتسال و بارقه امید در کشتی و وزنه برداری

فراز و نشیب کشتی و حرکت آرام وزنه برداری

هشتم اردیبهشت ماه اتحادیه جهانی کشتی با ثبت مسابقات بین‌المللی کشتی کلاسیک بانوان در تقویم این اتحادیه موافقت کرد. پس از آن مسابقات عمومی و انتخابی تیم ملی، چهار فصل لیگ و دو دوره مسابقات قهرمانی کشور برگزار شد. علاوه بر این ملی‌پوشان ایران به مسابقات بین‌المللی لبنان اعزام شدند و با دو مدال طلا و دو برنز قهرمان شدند.

نکته قابل توجه در این اعزام حضور نداشتن آنا واسلینکو (سرمربی تیم) همراه با کشتی‌گیران ایران بود. او قبل از اعزام ایران را ترک کرد و دیگر بازنگشت. در ادامه با رفتن رسول خادم مسابقات جهانی این رشته لغو و تیم ملی تعطیل شد. در بخش کشتی آلیش هم یک دوره مسابقات قهرمانی کشور و چند دوره اردوی تیم ملی برگزار شد اما اعزام این تیم به مسابقات جهانی آلیش به دلیل مشکلات مالی فدراسیون لغو شد. بعد از آن آلیش تقریباً به حالت نیمه تعطیل درآمد.

57754039 ورزش بانوان در سال ۹۷ | از سال رویایی کبدی تا قهرمانی فوتسال و بارقه امید در کشتی و وزنه برداری

دختران وزنه بردار نیز برای اولین بار حضور در مسابقات بین‌المللی را تجربه کردند. چهار بانوی وزنه بردار به مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا اعزام شدند. در این مسابقات الناز باجلانی مقام پنجمی را به دست آورد و تیم ایران نیز در رده بندی کلی در جایگاه نهم آسیا قرار گرفت. قرار است تیم ملی بزرگسالان نیز اواخر فروردین ماه سال ۱۳۹۸ به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شوند.

در هندبال نیز تیم ملی هندبال بانوان در مسابقات قهرمانی آسیا در ژاپن نتایج قابل توجهی به دست نیاورد.

57671238 ورزش بانوان در سال ۹۷ | از سال رویایی کبدی تا قهرمانی فوتسال و بارقه امید در کشتی و وزنه برداری

تبلیغات

مرضیه قنبری وزنه برداری بانوان 80x80 دختران وزنه بردار ایران در جام جهانی تایلند چه کسانی هستند؟
وزنه برداری10 ساعت پیش

دختران وزنه بردار ایران در جام جهانی تایلند چه کسانی هستند؟

هاجر دباغی سپاهان ملوان هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان 80x80 قرارداد سفید هاجر دباغی ؛ تا 1400 با سپاهان
فوتبال10 ساعت پیش

قرارداد سفید هاجر دباغی ؛ تا 1400 با سپاهان

شهلا بهروزی راد 80x80 پاراکانو آزمایشی المپیک توکیو | شهلا بهروزی راد صاحب مدال نقره شد
قایقرانی11 ساعت پیش

پاراکانو آزمایشی المپیک توکیو | شهلا بهروزی راد صاحب مدال نقره شد

سعیده ایرانمنش در دیدار تیم های دختران کویر مس کرمان و مس رفسنجان در لیگ برتر فوتسال بانوان ؛ هفته نهم لیگ 97 6 80x80 هدفمان مشخص است و برای آن می جنگیم | ایرانمنش: امیدوارم داوران از خواب بیدار شوند!
فوتسال14 ساعت پیش

هدفمان مشخص است و برای آن می جنگیم | ایرانمنش: امیدوارم داوران از خواب بیدار شوند!

دیدار سایپا هیئت خراسان رضوی هفته سوم لیگ برتر فوتسال بانوان فاطمه شریف 80x80 گلایه شدید از داوری در سالروز تولد| شریف: متاسفانه باید بگویم ما به داوری باختیم!
فوتسال15 ساعت پیش

گلایه شدید از داوری در سالروز تولد| شریف: متاسفانه باید بگویم ما به داوری باختیم!

147586 80x80 می خواهند باختشان را توجیه کنند| رضایی: برای قهرمانی باید در همه بازی ها پیروز شویم
فوتسال16 ساعت پیش

می خواهند باختشان را توجیه کنند| رضایی: برای قهرمانی باید در همه بازی ها پیروز شویم

57942986 80x80 توضیحات سرمربی تیم ملی درباره باجلانی | افق دید وزنه برداری زنان المپیک پاریس است
وزنه برداری20 ساعت پیش

توضیحات سرمربی تیم ملی درباره باجلانی | افق دید وزنه برداری زنان المپیک پاریس است

تیم ملی تنیس روی میز بانوان 80x80 تنیس روی میز قهرمانی آسیا | پیروزی دختران ایران برابر نپال و ماکائو
تنیس روی میز22 ساعت پیش

تنیس روی میز قهرمانی آسیا | پیروزی دختران ایران برابر نپال و ماکائو

مرحله دوم دو و میدانی بانوان باشگاه‌های کشور تیم آسان پرداخت 80x80 گزارش تصویری | مرحله دوم دو و میدانی بانوان باشگاه‌های کشور
تصاویر23 ساعت پیش

گزارش تصویری | مرحله دوم دو و میدانی بانوان باشگاه‌های کشور

دیدار پویندگان صنعت شیراز و پارس آرای شیراز لیگ برتر فوتسال بانوان 4 80x80 گزارش تصویری | دیدار تیم‌های پویندگان و پارس آرا در لیگ برتر فوتسال بانوان
تصاویر1 روز پیش

گزارش تصویری | دیدار تیم‌های پویندگان و پارس آرا در لیگ برتر فوتسال بانوان

زهرا نعمتی تیراندازی با کمان Zahra Nemati iranian archer olympic women in sports 80x80 زهرا نعمتی: تمرکز روی پارالمپیک؟ این نظر را کدام کارشناس داده است؟
تیراندازی با کمان1 روز پیش

زهرا نعمتی: تمرکز روی پارالمپیک؟ این نظر را کدام کارشناس داده است؟

دیدار تیم های پارس آرای شیراز و رهیاب تهران لیگ برتر فوتسال بانوان 7 80x80 اعتراض نجمه برزگر به داوری : کارت قرمز بی مورد روحیه پارس آرا را تضعیف کرد
فوتسال1 روز پیش

اعتراض نجمه برزگر به داوری : کارت قرمز بی مورد روحیه پارس آرا را تضعیف کرد

محبوبه رضوی 80x80 محبوبه رضوی : پیروزی بر پارس آرا شروع موفقیت های آینده پویندگان است
فوتسال1 روز پیش

محبوبه رضوی : پیروزی بر پارس آرا شروع موفقیت های آینده پویندگان است

دو و میدانی بانوان 80x80 مرحله دوم دو و میدانی باشگاه‌های کشور | صدرنشینی دانشگاه آزاد و ثبت ۷ رکورد جدید
دو و میدانی1 روز پیش

مرحله دوم دو و میدانی باشگاه‌های کشور | صدرنشینی دانشگاه آزاد و ثبت ۷ رکورد جدید

مریم هاشمی سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا شد 80x80 موضع‌گیری مریم هاشمی برابر شعبانیان | بازیکن ملی برای بانک سرمایه خوب بود برای ما بد است!
والیبال2 روز پیش

موضع‌گیری مریم هاشمی برابر شعبانیان | بازیکن ملی برای بانک سرمایه خوب بود برای ما بد است!

پلی آف لیگ برتر فوتسال بانوان دختران کویر مس کرمان نامی نو اصفهان سعیده ایرانمنش و آنیتا جواندل 80x80 هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان | شوک دوم به مشهد و پیروزی دختران کویر در کرمان
فوتسال2 روز پیش

هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان | شوک دوم به مشهد و پیروزی دختران کویر در کرمان

تمرین تیم ملی قایقرانی رویینگ کانو بانوان 9 80x80 آغاز دور جدید اردوی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام از ۲۴ شهریور
قایقرانی2 روز پیش

آغاز دور جدید اردوی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام از ۲۴ شهریور

راحیل رمضانی 80x80 راحیل رمضانی در مسابقات سنگ نوردی گورتکس اشتوتگارت دوم شد
سنگ نوردی و صعودهای ورزشی2 روز پیش

راحیل رمضانی در مسابقات سنگ نوردی گورتکس اشتوتگارت دوم شد

یوونتوس بارسلونا فوتبال زنان لیگ قهرمانان اروپا 7 80x80 گزارش تصویری | دیدار تیم‌های یوونتوس و بارسلونا در لیگ قهرمانان زنان
فوتبال3 روز پیش

گزارش تصویری | دیدار تیم‌های یوونتوس و بارسلونا در لیگ قهرمانان زنان

آرسنال فیورنتینا فوتبال زنان لیگ قهرمانان اروپا 4 80x80 گزارش تصویری | دیدار تیم‌های آرسنال و فیورنتینا در لیگ قهرمانان زنان
فوتبال3 روز پیش

گزارش تصویری | دیدار تیم‌های آرسنال و فیورنتینا در لیگ قهرمانان زنان

حمیده عباسعلی طراوت خاکسار شیما آل سعدی ستاره موسوی تیم ملی کاراته بانوان 80x80 بازگشت کاراته به بازی‌های آسیایی ؛ خبر خوش برای دختران کاراته کا
کاراته3 روز پیش

بازگشت کاراته به بازی‌های آسیایی ؛ خبر خوش برای دختران کاراته کا

تمرین تیم ملی تنیس روی میز بازی های آسیایی جاکارتا 10 80x80 فصل جدید لیگ تنیس روی میز ؛ شهرداری شهر بابک در پی تکرار قهرمانی
تنیس روی میز3 روز پیش

فصل جدید لیگ تنیس روی میز ؛ شهرداری شهر بابک در پی تکرار قهرمانی

لیگ برتر فوتسال بانوان ؛ هیئت فوتبال خراسان رضوی و پالایش نفت آبادان 2 80x80 مس رفسنجان و هیئت خراسان ؛ مهم‌ترین دیدار هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان
فوتسال3 روز پیش

مس رفسنجان و هیئت خراسان ؛ مهم‌ترین دیدار هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان

دو و میدانی بانوان باشگاه های کشور 16 80x80 برگزاری مرحله دوم لیگ دو و میدانی بانوان در مجموعه آفتاب انقلاب
دو و میدانی3 روز پیش

برگزاری مرحله دوم لیگ دو و میدانی بانوان در مجموعه آفتاب انقلاب

156605531 80x80 اعتدادی یک رهبر فنی و فکری در تیم ماست | هما آقایی : آرامش برایم از همه چیز مهم‌تر است
فوتسال4 روز پیش

اعتدادی یک رهبر فنی و فکری در تیم ماست | هما آقایی : آرامش برایم از همه چیز مهم‌تر است

دختر آبی 80x80 همه چیز درباره دختر آبی | سرنوشت سحر خدایاری ؛ از صلوات برای استقلال تا خودسوزی
دولت و ورزش زنان6 روز پیش

همه چیز درباره دختر آبی | سرنوشت سحر خدایاری ؛ از صلوات برای استقلال تا خودسوزی

خودسوزی سحر خدایاری دختر آبی 80x80 واکنش‌ها به خودسوزی دختر آبی | لغو کاپیتولاسیون جدید، تحریم استادیوم یا فریاد بلندتر؟
دولت و ورزش زنان6 روز پیش

واکنش‌ها به خودسوزی دختر آبی | لغو کاپیتولاسیون جدید، تحریم استادیوم یا فریاد بلندتر؟

تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و کره جنوبی 4 80x80 ویدئو | هایلایت های دیدار والیبال بانوان ایران و کره جنوبی
ویدئو4 هفته پیش

ویدئو | هایلایت های دیدار والیبال بانوان ایران و کره جنوبی

مرحله اول دو و میدانی بانوان باشگاه های کشور 26 80x80 گزارش تصویری | روز اول مرحله نخست دو و میدانی بانوان باشگاه های کشور
تصاویر3 هفته پیش

گزارش تصویری | روز اول مرحله نخست دو و میدانی بانوان باشگاه های کشور

دو و میدانی بانوان باشگاه های کشور 22 80x80 گزارش تصویری | روز دوم مرحله اول دو و میدانی بانوان باشگاه‌های کشور
تصاویر3 هفته پیش

گزارش تصویری | روز دوم مرحله اول دو و میدانی بانوان باشگاه‌های کشور

تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و کره جنوبی 3 80x80 گزارش تصویری دیدار والیبال بانوان ایران و کره جنوبی
تصاویر4 هفته پیش

گزارش تصویری دیدار والیبال بانوان ایران و کره جنوبی

والیبال بانوان ایران و هنگ کنگ والیبال قهرمانی زنان آسیا 2 80x80 گزارش تصویری | دیدار والیبال بانوان ایران و هنگ کنگ
تصاویر4 هفته پیش

گزارش تصویری | دیدار والیبال بانوان ایران و هنگ کنگ

دیدار سایپا هیئت خراسان رضوی هفته سوم لیگ برتر فوتسال بانوان فرشته کریمی آرزو صدقیانی زاده 80x80 گزارش تصویری | دیدار سایپا و هیئت خراسان رضوی در لیگ برتر فوتسال
تصاویر2 هفته پیش

گزارش تصویری | دیدار سایپا و هیئت خراسان رضوی در لیگ برتر فوتسال

بیانکا ونسا آندرسکو فاتح تنیس گرندالسم آمریکا 80x80 تنیس آزاد آمریکا | تاریخ سازی دختر ۱۹ ساله کانادایی با شکست سرنا ویلیامز در فینال
تنیس1 هفته پیش

تنیس آزاد آمریکا | تاریخ سازی دختر ۱۹ ساله کانادایی با شکست سرنا ویلیامز در فینال

والیبال زنان آسیا ایران و تایلند 7 80x80 گزارش تصویری | دیدار تیم های ایران و تایلند در والیبال زنان آسیا
تصاویر4 هفته پیش

گزارش تصویری | دیدار تیم های ایران و تایلند در والیبال زنان آسیا

هدی فریدونی دونده مقیم سوئد 80x80 هدی فریدونی ؛ دونده‌ای که با پرچم ایران در ماراتن استکهلم مدال گرفت
بین الملل1 هفته پیش

هدی فریدونی ؛ دونده‌ای که با پرچم ایران در ماراتن استکهلم مدال گرفت

دیدار پارس آرای شیراز و دریژنو فرخ شهر هفته دوم لیگ برتر فوتسال بانوان 2 80x80 گزارش تصویری | دیدار تیم های پارس آرای شیراز و دریژنو فرخ شهر در لیگ فوتسال بانوان
تصاویر3 هفته پیش

گزارش تصویری | دیدار تیم های پارس آرای شیراز و دریژنو فرخ شهر در لیگ فوتسال بانوان

تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و کره جنوبی 2 80x80 ایران صفر کره جنوبی 3 | شکست تیم ملی والیبال ایران برابر کره جنوبی در هیاهوی سئول
والیبال4 هفته پیش

ایران صفر کره جنوبی 3 | شکست تیم ملی والیبال ایران برابر کره جنوبی در هیاهوی سئول

دختران کویر مس کرمان مس رفسنجان فوتسال بانوان زینب انجم شعاع 80x80 هفته دوم لیگ برتر فوتسال بانوان | پیروزی خراسان رضوی و برد مس رفسنجان در دربی کرمان
فوتسال3 هفته پیش

هفته دوم لیگ برتر فوتسال بانوان | پیروزی خراسان رضوی و برد مس رفسنجان در دربی کرمان

والیبال بانوان کاپ آسیا ایران 3 استرالیا صفر مائده برهانی امتیاز آورترین بازیکن میدان 80x80 ایران و کره جنوبی | آغاز نبرد دختران بلند قامت ایران در والیبال آسیا |  چشم امید به مائده
والیبال4 هفته پیش

ایران و کره جنوبی | آغاز نبرد دختران بلند قامت ایران در والیبال آسیا | چشم امید به مائده

ثمین عابد خجسته 80x80 درباره ثمین عابد خجسته | دختر سفرهای دور دنیا ؛ Follow Your Dreams
بدمینتون4 هفته پیش

درباره ثمین عابد خجسته | دختر سفرهای دور دنیا ؛ Follow Your Dreams

 برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال زیر 15 سال بانوان
فوتبال4 هفته پیش

برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال زیر 15 سال بانوان

فیلم بزرگراه از فرناز امینی 80x80 اکران خصوصی فیلم بزرگراه | روایت چالش اجازه همسر برای دختران ورزشکار
یادداشت2 هفته پیش

اکران خصوصی فیلم بزرگراه | روایت چالش اجازه همسر برای دختران ورزشکار

ایران چین تایپه والیبال قهرمانی زنان آسیا 15 80x80 گزارش تصویری | دیدار ایران و چین تایپه در والیبال زنان آسیا
تصاویر3 هفته پیش

گزارش تصویری | دیدار ایران و چین تایپه در والیبال زنان آسیا

پروانه کران خسروی 80x80 نظرات پروانه کران خسروی در راه اعزام دختران فوتبالیست زیر ۱۵ سال به تورنمنت کافا
فوتبال3 هفته پیش

نظرات پروانه کران خسروی در راه اعزام دختران فوتبالیست زیر ۱۵ سال به تورنمنت کافا

عمر مومنی 80x80 کاریکاتور عمر مومنی درباره خودسوزی دختر آبی (عکس)
فوتبال6 روز پیش

کاریکاتور عمر مومنی درباره خودسوزی دختر آبی (عکس)

والیبال بانوان ایران و هنگ کنگ والیبال قهرمانی زنان آسیا 6 80x80 همگروه های ایران در مرحله دوم والیبال زنان آسیا | راه صعود از تایلند می گذرد
والیبال4 هفته پیش

همگروه های ایران در مرحله دوم والیبال زنان آسیا | راه صعود از تایلند می گذرد

ساناز عباس پور 80x80 ویدئو | مبارزه ساناز عباس پور در فینال تکواندوی نونهالان جهان
تکواندو3 هفته پیش

ویدئو | مبارزه ساناز عباس پور در فینال تکواندوی نونهالان جهان

4 e1565844535690 80x80 به بهانه قضاوت استفانی فراپار در سوپر کاپ اروپا | شروع دوران جدید
بین الملل4 هفته پیش

به بهانه قضاوت استفانی فراپار در سوپر کاپ اروپا | شروع دوران جدید

خدیجه زینال زاده تیم ملی ووشوی بانوان جوانان 80x80 ویدئو | نظرات خدیجه زینال زاده در مورد ناداوری در ووشوی جوانان آسیا
ووشو4 هفته پیش

ویدئو | نظرات خدیجه زینال زاده در مورد ناداوری در ووشوی جوانان آسیا

ساناز عباس پور 80x80 ویدئو | مبارزه ساناز عباس پور در فینال تکواندوی نونهالان جهان
تکواندو3 هفته پیش

ویدئو | مبارزه ساناز عباس پور در فینال تکواندوی نونهالان جهان

خدیجه زینال زاده تیم ملی ووشوی بانوان جوانان 80x80 ویدئو | نظرات خدیجه زینال زاده در مورد ناداوری در ووشوی جوانان آسیا
ووشو4 هفته پیش

ویدئو | نظرات خدیجه زینال زاده در مورد ناداوری در ووشوی جوانان آسیا

ثمین عابد خچسته ورزش بانوان 80x80 ویدئو | داستان بدمینتون باز شدن ثمین عابد خجسته
بدمینتون4 هفته پیش

ویدئو | داستان بدمینتون باز شدن ثمین عابد خجسته

آنونس فیلم بزرگراهپ 80x80 ویدئو | آنونس فیلم بزرگراه روایتگر 90 دقیقه از زندگی یک دختر ورزشکار
ویدئو4 هفته پیش

ویدئو | آنونس فیلم “بزرگراه” روایتگر 90 دقیقه از زندگی یک دختر ورزشکار

تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و کره جنوبی 4 80x80 ویدئو | هایلایت های دیدار والیبال بانوان ایران و کره جنوبی
ویدئو4 هفته پیش

ویدئو | هایلایت های دیدار والیبال بانوان ایران و کره جنوبی

والیبال بانوان جوانان آسیا ایران ژاپن 14 80x80 ویدئو | همراه با زهرا بخشی پیش از آغاز والیبال زنان آسیا در کره جنوبی
والیبال1 ماه پیش

ویدئو | همراه با زهرا بخشی پیش از آغاز والیبال زنان آسیا در کره جنوبی

تیم ملی والیبال بانوان به اردوی تدارکاتی اسلوونی و کرواسی می رود 80x80 ویدئو | معرفی بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا
والیبال1 ماه پیش

ویدئو | معرفی بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا

photo 2019 08 08 13 52 43 80x80 آغاز رقابت های بسکتبال سه نفره بانوان تهران در سالن آزادی | ویدیو
بسکتبال1 ماه پیش

آغاز رقابت های بسکتبال سه نفره بانوان تهران در سالن آزادی | ویدیو

فاطمه صادقی تیم ملی کاتای بانوان 80x80 ویدئو | اجرای کاتای فاطمه صادقی و برنز قهرمانی آسیا در ازبکستان
کاراته2 ماه پیش

ویدئو | اجرای کاتای فاطمه صادقی و برنز قهرمانی آسیا در ازبکستان

طراوت خاکسار 1 80x80 ویدئو | لحظه پیروزی خاکسار و قهرمانی ایران در کومیته تیمی کاراته قهرمانی آسیا
کاراته2 ماه پیش

ویدئو | لحظه پیروزی خاکسار و قهرمانی ایران در کومیته تیمی کاراته قهرمانی آسیا

ثریا آقایی بدمینتون ورزش زنان ورزش بانوان iwsports 80x80 ویدئو | لحظاتی با ثریا آقایی در بدمینتون بین المللی غنا
بدمینتون2 ماه پیش

ویدئو | لحظاتی با ثریا آقایی در بدمینتون بین المللی غنا

usa vs netherlands fifa womens world cup final 80x80 ویدئو | آمریکا 2 0 هلند | فینال جام جهانی فوتبال زنان 2019
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | آمریکا 2-0 هلند | فینال جام جهانی فوتبال زنان 2019

sweden vs england fifa womens world cup 80x80 ویدئو | سوئد 2 1 انگلیس | دیدار رده بندی جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | سوئد 2-1 انگلیس | دیدار رده بندی جام جهانی فوتبال زنان

netherlands vs sweden fifa womens world cup 80x80 ویدئو | هلند 1 0 سوئد | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | هلند 1-0 سوئد | جام جهانی فوتبال زنان

usa vs england fifa womens world cup 80x80 ویدئو | آمریکا 2 1 انگلیس | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | آمریکا 2-1 انگلیس | جام جهانی فوتبال زنان

sweden gemany fifa womens world cup video 80x80 ویدئو | سوئد 2 1 آلمان | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | سوئد 2-1 آلمان | جام جهانی فوتبال زنان

netherlands italy fifa womens world cup 80x80 ویدئو | هلند 2 0 ایتالیا | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | هلند 2-0 ایتالیا | جام جهانی فوتبال زنان

usa vs france fifa womens world cup megan rapinoe 80x80 ویدئو | آمریکا 2 1 فرانسه | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | آمریکا 2-1 فرانسه | جام جهانی فوتبال زنان

norway england fifa womens world cup 80x80 ویدئو | انگلیس 3 0 نروژ | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | انگلیس 3-0 نروژ | جام جهانی فوتبال زنان

اردوی تیم ملی تکواندو بانوان در رشت مسابقات قهرمانی آسیا ویتنام Iran womens taekwondo training before asian championship vietnam 2018 1 Kimia Alizadeh کیمیا علیزاده 80x80 ویدئو | نظرات کیمیا علیزاده در مورد بازگشت به میادین تکواندو
تکواندو3 ماه پیش

ویدئو | نظرات کیمیا علیزاده در مورد بازگشت به میادین تکواندو

دوچرخه سواری تایم تریل بانوان کشور 1 80x80 ویدئو | ستاره ها در خط استارت دوچرخه سواری تایم تریل بانوان
ویدئو3 ماه پیش

ویدئو | ستاره ها در خط استارت دوچرخه سواری تایم تریل بانوان

بسکتبال سه نفره قهرمانی جهان در هلند دلارام وکیلی 80x80 ویدئو | ایران 19 18 مغولستان | جام جهانی بسکتبال 3 نفره زنان
بسکتبال3 ماه پیش

ویدئو | ایران 19-18 مغولستان | جام جهانی بسکتبال 3 نفره زنان

netherlands japan 80x80 ویدئو | هلند 2 1 ژاپن | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال3 ماه پیش

ویدئو | هلند 2-1 ژاپن | جام جهانی فوتبال زنان

italy china 80x80 ویدئو | ایتالیا 2 0 چین | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال3 ماه پیش

ویدئو | ایتالیا 2-0 چین | جام جهانی فوتبال زنان

sweden canada 80x80 ویدئو | سوئد 1 0 کانادا | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال3 ماه پیش

ویدئو | سوئد 1-0 کانادا | جام جهانی فوتبال زنان

پربازدیدها