با ما همراه باشید

فوتسال

مظفر : لیگ فوتسال تولید کننده نیست | قرارداد فوتسالی ها از رشته های غیر مدال آور هم کمتر است

شهرزاد مظفر سرمربی سابق تیم ملی فوتسال بانوان و سرمربی کنونی تیم ملی کویت با بیان این که لیگ فوتسال تولید کننده نیست گفت: قرارداد فوتسالی ها از رشته های غیر مدال آور مثل والیبال و بسکتبال هم کمتر است.

فوتسال بانوان ایران و ژاپن قهرمانی آسیا فینال Iran Japan final asian champiomship 2018 thailand womens 17 شهرزاد مظفر مظفر : لیگ فوتسال تولید کننده نیست | قرارداد فوتسالی ها از رشته های غیر مدال آور هم کمتر است

به گزارش پایگاه خبری ورزش زنان ایران به نقل از مهر ، تیم ملی فوتسال بانوان ایران در سال ۹۷ برای دومین بار قهرمانی در آسیا را تجربه کرد. شهرزاد مظفر مربی نام آشنا فوتسال زنان هدایت تیم ملی را بر عهده داشت و موفق شد تا بار دیگر اقتدار فوتسال بانوان ایران را به رخ رقبای آسیایی بکشاند.

شاید کم‌تر هواداری تصورش را می‌کرد که پس از چنین موفقیتی فدراسیون فوتبال به راحتی این مربی را از دست بدهد تا کویتی‌ها او را برای آموزش و راه اندازی فوتسال بانوانشان به خدمت بگیرند. مظفر علی رغم کسب عناوین متعدد قهرمانی در مسابقات لیگ داخلی حتی تیمی برای هدایت در رقابت‌های لیگ داخلی کشور نداشت چرا که اسپانسر قوی برای تیم داری وجود ندارد، تیم ملی نیز در خوابی ۹ ماهه فرو رفت، همین دلایل کافی بود تا سرمربی موفق بار سفر ببندد و به پیشنهاد کویتی‌ها پاسخ مثبت دهد.

حال شهرزاد مظفر ضمن آموزش، برنامه‌ای بلند مدت برای فوتسال بانوان کویت در نظر گرفته است و برای نخستین بار رقابت‌های لیگ و اردوهای تیم ملی فوتسال بانوان کویت را راه اندازی کرده است.به بهانه آغاز سال جدید شهرزاد مظفر به تشریح برنامه‌هایش در سال جدید، آرزوهایش برای مردم ایران که با مشکلات اقتصادی دست به گریبان هستند، تأثیرگذاری روابط برای روی کار آمدن افراد و نادیده گرفتن شایسته سالاری، نگاه ناعادلانه که موجب آزارش شده، انفعال تیم ملی فوتسال، وضعیت افتضاح قرارداد بازیکنان، تلخ‌ترین و شیرین‌ترین اتفاقات ورزشی و… پرداخت.

* بانوان کویت تفریحی فوتسال بازی می‌کردند

حدود ۶ ماه از حضورم در کویت می‌گذرد و برگزاری هفته هفتم مسابقات لیگ از نکات مثبت حضورم است، قبل از ماه رمضان رقابت‌های لیگ به پایان خواهد رسید. بعد از گذشت دو هفته از مسابقات لیگ ۳۴ بازیکن را به اردوی ملی دعوت و در حال حاضر با ۲۸ بازیکن در حال پیگیری تمرینات هستیم.

بانوان کویت تا به امروز به صورت تفریحی فوتسال بازی کردند، در ابتدای راه قرار داریم و بازیکنان را با مفاهیم فوتسال آشنا می‌کنیم. نکته مثبت این است که از نظر بازیکن کمی شرایط بهتر از تصوراتم بود. به طور هفتگی تمرینات تیم ملی را انجام می‌دهیم. بعد از پایان مسابقات لیگ تعداد جلسات را افزایش خواهیم داد.

قهرمانی‬ در آسیا دستاورد بزرگی بود

پررنگ‌ترین اتفاق تیم ملی فوتسال بانوان در سال ۹۷ قهرمانی دوباره در آسیا بود. پس از آن دیگر برنامه‌ای برای تیم ملی وجود نداشت تا اواخر سال که بازی دوستانه با روسیه برگزار شد. قهرمانی در آسیا دستاورد بزرگی بود که نسبت به بار نخست مقتدرانه‌تر به دست آمد، اینکه بعد از این قهرمانی تیم ملی دچار انفعال شد برای هیچ تیم ملی خوب نیست که طی ۹ ماه حتی یک جلسه تمرینی برگزار نشد و این ۹ ماه نقطه منفی بود. امیدوارم سال ۹۸ برای تیم ملی سال شلوغ و پرباری باشد.

نقره اینچئون تلخ‌ترین خاطره ورزشی‌ام است

تلخ‌ترین خاطره ورزشی‌ام از دست دادن عنوان قهرمانیِ بازی‌های آسیایی اینچئون بود، برای نخستین بار تا فینال مسابقات پیش رفته بودیم و همان نقطه عطف رو به جلو رفتن تیم ملی بود. همان موقع مدال طلا را می‌خواستم اما در ضربات پنالتی مغلوب ژاپن شدیم و مدال نقره سهم تیم ما شد، این تلخ‌ترین خاطره ورزشی‌ام است.

فوت پدرم نیز تلخ‌ترین اتفاق زندگی‌ام است. خاطرات شیرین زندگی ام نیز بسیار است اما همیشه به داشتن خانواده همراه و حمایت گرم افتخار کرده‌ام. امیدوارم همیشه سلامت باشند و برای داشتن شأن به خودم می بالم.

لیگ تولید کننده نداریم

رقابت‌های لیگ را از طریق مصاحبه‌ها و نتایج دنبال کردم. تا زمانیکه یک سری اتفاقات در بن مایه فوتسال رخ ندهد نمی‌توان ادعای پیشرفت سطح کیفی لیگ را داشت. رقابت فشرده و نزدیکی نتایج، نشانگر رشد کیفی نیست و لیگ فوتسال تولید کننده نیست.

زمانی می‌توان ادعای رشد کیفی کرد که برای مثال تعداد ۲۰ بازیکن برتر در سال ۹۶ به ۲۵ نفر در سال ۹۷ افزایش پیدا کند و این روند ادامه دار باشد نه اینکه همان تعداد همیشگی و اندک فقط در تیم‌ها پخش شوند. لیگ مولد به معنی رقابت فشرده نیست، مسابقات لیگ دیگر مانند قبل تولید کننده نیست و این مشکل ریشه‌ای است.

مبلغ قراردادها توهین به شخصیت بازیکنان است ‏

وضعیت قراردادها هر سال خطرناک‌تر و بدتر می‌شود. فقط شاید رقم قرارداد برخی بازیکنان نسبت به چند سال پیش کمی افزایش داشته باشد که آن هم با تورم قابل مقایسه نیست و حتی قراردادها کامل تسویه نمی‌شود. فوتسال در این سال‌ها هیچ گاه به حقش نرسیده است.

تیم ملی دو بار قهرمان آسیا شد اما وضعیت قرارداد بازیکنان تغییری نکرد، خیلی بد است که مبلغ قرار داد ملی پوشی که عنوان قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد ۲۰ میلیون تومان باشد و همین مبلغ هم به طور کامل پرداخت نشود! برایم عجیب است که چرا باید رقم قراردادها پایین باشد.

رشته‌هایی مانند والیبال و بسکتبال که هرگز جایگاه فوتسال را در آسیا کسب نکرده‌اند قراردادهای بالاتری از فوتسالی‌ها دارند! این یک سوال اساسی است و ناراحتم که بازیکنان فوتسال در طی سال‌ها، رنج و زحمت فراوانی کشیده‌اند و از نظر مالی تلاش‌هایشان بی نتیجه ماند. آنها زندگیشان را به پای ورزش و کسب افتخارات ریختند، مبلغ قراردادها توهین به شخصیت، زحمات و وقتی است که بازیکنان سال‌ها به پای فوتسال مملکت ریخته‌اند.

نگاه مردم به فوتسال دختران در حال تغییر است

نگاه مردم نسبت به فوتسال دختران در حال تغییر است، وقتی فعالیتی آغاز و مردم موفقیت‌ها را تماشا کنند مایه مباهات و غرور ملی است، همین مسئله باعث تغییر نظر خانواده‌ها می‌شود. تیم ملی قهرمان آسیا شد و هیچ پدر و مادری نیست که این مسئله برایش غرور آفرین نباشد، مردم از قهرمانی شاد شده‌اند و برایشان فرقی ندارد تیم مردان یا زنان قهرمان شده چرا که نام ایران مطرح است و پرچم کشور به اهتزاز در آمده است.

shahrzad Mozaffari Iran futsal women شهرزاد مظفر مظفر : لیگ فوتسال تولید کننده نیست | قرارداد فوتسالی ها از رشته های غیر مدال آور هم کمتر است

وقتی خانواده‌ها تماشا کنند دخترشان به جای فعالیت در کار بیهوده به یک قهرمان ملی تبدیل شده و مردم به آن افتخار می‌کنند تشویق می‌شوند تا فرزندشان به این رشته روی بیاورد. علت اصلی تغییر نگاه مردم به فوتسال زنان، قهرمانی در آسیا است.

قربانی‬ مسائل شخصی شده‌ایم

عدم شایسته سالاری و وجود نگاه ناعادلانه چیزی بود که در این سال‌ها اذیتم کرد. در ورزش در مواقع بسیاری با نگاه‌ها و سیاست‌هایی مواجه شدم که منصفانه نبود و تبعاتش دامن من و خیلی‌ها را گرفت. ورزش محل غرض ورزی شخصی نیست به ویژه از طرف کسانی که تصمیم گیرنده و تصمیم ساز هستند.

وقتی تصمیم گیرنده‌ها درگیر مسائل شخصی می‌شوند این بدترین اتفاق است. همه ما در مقاطع زمانی قربانی مسائل شخصی و جهت گیری غرض ورزانه شده‌ایم که ربطی به شایسته سالاری و توانایی افراد نداشته و فقط می‌خواستند نفراتی حضور داشته و برخی نباشند. زمانیکه این دیدگاه بر ورزش حاکم باشد و افراد به دلیل روابط، روی کار بیایند مهلک ترین ضربه را به بدنه ورزش و سرمایه ورزشی زده‌ایم.

امیدوارم روزی در ورزش ممکلت بخصوص در فوتبال و فوتسال نگاه شایسته سالاری باشد و افرادی روی کار قرار گیرند که لیاقت پست را داشته و مناسب جایگاهشان باشند. نگاه عادلانه یعنی افراد بر اساس توانایی روی کار بیایند.

در برخورد با مشکلات خودم را سرزنش می‌کنم

آموخته‌ام که هیچ چیز در زندگی پایدار نیست، زندگی فراز و نشیب زیادی دارد و قرار نیست همیشه در بهترین یا بدترین حالت باشد. در برخورد با مشکلات گاهی خودم را سرزنش می‌کنم که ممکن است اشتباهی کرده باشم. نباید زانوی غم بغل کرد گاهی باید صبور بود و گاهی باید فعال شوی. همیشه راهی برای خروج از بحران وجود دارد.

علاقه‌ وحشتناکی به فوتبال و فوتسال دارم

عشق و علاقه‌ی وحشتناکی به فوتسال دارم و بدون شک هزار بار به عقب بازگردم باز همین رشته را انتخاب خواهم کرد. انتخاب‌های ما بر اساس عشق و علاقع مان است و راه دیگری نیست. از کودکی عاشق فوتبال و فوتسال بوده‌ام. هیچ وقت دوست نداشتم پسر باشم، از چیزی که هستم رضایت دارم و دلیلی ندارد که آرزوی پسر بودن داشته باشم.

موضوع ورزشگاه آزادی باید حل شود

موضوع ورزشگاه آزادی باید حل شود، اخیراً خیلی درباره آن حرف می‌زنند، مسئله پیچیده‌ای نیست و قابل حل است. مسئولان در حال فراهم کردن شرایط برای حل این اتفاق هستند. اگر خانواده‌ها در ورزشگاه حاضر شوند فضا لطیف‌تر می‌شود و کسی از این تصمیم پشیمان نخواهد شد.

می‌گفتم حق با دهداری است

الگوی ورزشی شما کیست؟ با این موضوع که بخواهم کسی رو الگو قرار دهم مشکل دارم چون این تصور را برایم تداعی می‌کند که پیروی کورکورانه داشته باشم، اگر این تعریف را کنار بگذاریم کسی که مرا خیلی تحت تأثیر قرار داد محروم پرویز دهداری بود. کودک بودم که او سرمربی تیم ملی شد و آن اتفاق تلخ برایش رخ داد.

با اینکه کودک بودم اما چیزی در دلم می‌گفت حق با دهداری است و با همه وجود می‌خواستم مرحوم دهداری در مسابقات نتیجه بگیرد. دهداری را دوست داشتم، فردی بود که روی من اثرگذار بود. در حال حاضر نیز از کلوپ و گواردیولا بسیار آموخته‌ام و مصاحبه‌هایشان را دنبال می‌کنم چرا که مربیان موفقی هستند و باید فهمید که چرا مربی موفقی هستند.

 باید پای برنامه ریزی ایستاد

آینده فوتسال بانوان را چگونه می‌بینید؟ تیم ملی می‌تواند آینده درخشانی داشته باشد به شرط اینکه برنامه ریزی بهتری داشته باشیم. مشکل اساسی برنامه ریزی است. باید برنامه بلند مدت داشت و پای برنامه ایستاد، حمایت کرد تا اجرایی شود.

هدفم رشد و توسعه فوتسال بانوان کویت است

بزرگ‌ترین هدف شما در سال جدید چیست؟ بزرگ‌ترین هدفم در سال جدید رشد و توسعه فوتسال بانوان کویت است. اهدافی تعیین و باید به آن برسم. حضور تورنمنت جام خلیج فارس و مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ از جمله اهداف است. البته قهرمان آسیا شدن هدف نیست با توجه به ظرفیت‌هایمان تلاش می‌کنیم. در کنار تیم ملی نیز وظایفی مانند آموزش، رشد و توسعه فوتسال بانوان کویت را نیز دارم.

تبلیغات

مرضیه قنبری وزنه برداری بانوان 80x80 دختران وزنه بردار ایران در جام جهانی تایلند چه کسانی هستند؟
وزنه برداری10 ساعت پیش

دختران وزنه بردار ایران در جام جهانی تایلند چه کسانی هستند؟

هاجر دباغی سپاهان ملوان هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان 80x80 قرارداد سفید هاجر دباغی ؛ تا 1400 با سپاهان
فوتبال10 ساعت پیش

قرارداد سفید هاجر دباغی ؛ تا 1400 با سپاهان

شهلا بهروزی راد 80x80 پاراکانو آزمایشی المپیک توکیو | شهلا بهروزی راد صاحب مدال نقره شد
قایقرانی11 ساعت پیش

پاراکانو آزمایشی المپیک توکیو | شهلا بهروزی راد صاحب مدال نقره شد

سعیده ایرانمنش در دیدار تیم های دختران کویر مس کرمان و مس رفسنجان در لیگ برتر فوتسال بانوان ؛ هفته نهم لیگ 97 6 80x80 هدفمان مشخص است و برای آن می جنگیم | ایرانمنش: امیدوارم داوران از خواب بیدار شوند!
فوتسال14 ساعت پیش

هدفمان مشخص است و برای آن می جنگیم | ایرانمنش: امیدوارم داوران از خواب بیدار شوند!

دیدار سایپا هیئت خراسان رضوی هفته سوم لیگ برتر فوتسال بانوان فاطمه شریف 80x80 گلایه شدید از داوری در سالروز تولد| شریف: متاسفانه باید بگویم ما به داوری باختیم!
فوتسال15 ساعت پیش

گلایه شدید از داوری در سالروز تولد| شریف: متاسفانه باید بگویم ما به داوری باختیم!

147586 80x80 می خواهند باختشان را توجیه کنند| رضایی: برای قهرمانی باید در همه بازی ها پیروز شویم
فوتسال16 ساعت پیش

می خواهند باختشان را توجیه کنند| رضایی: برای قهرمانی باید در همه بازی ها پیروز شویم

57942986 80x80 توضیحات سرمربی تیم ملی درباره باجلانی | افق دید وزنه برداری زنان المپیک پاریس است
وزنه برداری20 ساعت پیش

توضیحات سرمربی تیم ملی درباره باجلانی | افق دید وزنه برداری زنان المپیک پاریس است

تیم ملی تنیس روی میز بانوان 80x80 تنیس روی میز قهرمانی آسیا | پیروزی دختران ایران برابر نپال و ماکائو
تنیس روی میز22 ساعت پیش

تنیس روی میز قهرمانی آسیا | پیروزی دختران ایران برابر نپال و ماکائو

مرحله دوم دو و میدانی بانوان باشگاه‌های کشور تیم آسان پرداخت 80x80 گزارش تصویری | مرحله دوم دو و میدانی بانوان باشگاه‌های کشور
تصاویر23 ساعت پیش

گزارش تصویری | مرحله دوم دو و میدانی بانوان باشگاه‌های کشور

دیدار پویندگان صنعت شیراز و پارس آرای شیراز لیگ برتر فوتسال بانوان 4 80x80 گزارش تصویری | دیدار تیم‌های پویندگان و پارس آرا در لیگ برتر فوتسال بانوان
تصاویر1 روز پیش

گزارش تصویری | دیدار تیم‌های پویندگان و پارس آرا در لیگ برتر فوتسال بانوان

زهرا نعمتی تیراندازی با کمان Zahra Nemati iranian archer olympic women in sports 80x80 زهرا نعمتی: تمرکز روی پارالمپیک؟ این نظر را کدام کارشناس داده است؟
تیراندازی با کمان1 روز پیش

زهرا نعمتی: تمرکز روی پارالمپیک؟ این نظر را کدام کارشناس داده است؟

دیدار تیم های پارس آرای شیراز و رهیاب تهران لیگ برتر فوتسال بانوان 7 80x80 اعتراض نجمه برزگر به داوری : کارت قرمز بی مورد روحیه پارس آرا را تضعیف کرد
فوتسال1 روز پیش

اعتراض نجمه برزگر به داوری : کارت قرمز بی مورد روحیه پارس آرا را تضعیف کرد

محبوبه رضوی 80x80 محبوبه رضوی : پیروزی بر پارس آرا شروع موفقیت های آینده پویندگان است
فوتسال1 روز پیش

محبوبه رضوی : پیروزی بر پارس آرا شروع موفقیت های آینده پویندگان است

دو و میدانی بانوان 80x80 مرحله دوم دو و میدانی باشگاه‌های کشور | صدرنشینی دانشگاه آزاد و ثبت ۷ رکورد جدید
دو و میدانی1 روز پیش

مرحله دوم دو و میدانی باشگاه‌های کشور | صدرنشینی دانشگاه آزاد و ثبت ۷ رکورد جدید

مریم هاشمی سرمربی تیم والیبال بانوان سایپا شد 80x80 موضع‌گیری مریم هاشمی برابر شعبانیان | بازیکن ملی برای بانک سرمایه خوب بود برای ما بد است!
والیبال2 روز پیش

موضع‌گیری مریم هاشمی برابر شعبانیان | بازیکن ملی برای بانک سرمایه خوب بود برای ما بد است!

پلی آف لیگ برتر فوتسال بانوان دختران کویر مس کرمان نامی نو اصفهان سعیده ایرانمنش و آنیتا جواندل 80x80 هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان | شوک دوم به مشهد و پیروزی دختران کویر در کرمان
فوتسال2 روز پیش

هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان | شوک دوم به مشهد و پیروزی دختران کویر در کرمان

تمرین تیم ملی قایقرانی رویینگ کانو بانوان 9 80x80 آغاز دور جدید اردوی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام از ۲۴ شهریور
قایقرانی2 روز پیش

آغاز دور جدید اردوی تیم ملی قایقرانی آب‌های آرام از ۲۴ شهریور

راحیل رمضانی 80x80 راحیل رمضانی در مسابقات سنگ نوردی گورتکس اشتوتگارت دوم شد
سنگ نوردی و صعودهای ورزشی2 روز پیش

راحیل رمضانی در مسابقات سنگ نوردی گورتکس اشتوتگارت دوم شد

یوونتوس بارسلونا فوتبال زنان لیگ قهرمانان اروپا 7 80x80 گزارش تصویری | دیدار تیم‌های یوونتوس و بارسلونا در لیگ قهرمانان زنان
فوتبال3 روز پیش

گزارش تصویری | دیدار تیم‌های یوونتوس و بارسلونا در لیگ قهرمانان زنان

آرسنال فیورنتینا فوتبال زنان لیگ قهرمانان اروپا 4 80x80 گزارش تصویری | دیدار تیم‌های آرسنال و فیورنتینا در لیگ قهرمانان زنان
فوتبال3 روز پیش

گزارش تصویری | دیدار تیم‌های آرسنال و فیورنتینا در لیگ قهرمانان زنان

حمیده عباسعلی طراوت خاکسار شیما آل سعدی ستاره موسوی تیم ملی کاراته بانوان 80x80 بازگشت کاراته به بازی‌های آسیایی ؛ خبر خوش برای دختران کاراته کا
کاراته3 روز پیش

بازگشت کاراته به بازی‌های آسیایی ؛ خبر خوش برای دختران کاراته کا

تمرین تیم ملی تنیس روی میز بازی های آسیایی جاکارتا 10 80x80 فصل جدید لیگ تنیس روی میز ؛ شهرداری شهر بابک در پی تکرار قهرمانی
تنیس روی میز3 روز پیش

فصل جدید لیگ تنیس روی میز ؛ شهرداری شهر بابک در پی تکرار قهرمانی

لیگ برتر فوتسال بانوان ؛ هیئت فوتبال خراسان رضوی و پالایش نفت آبادان 2 80x80 مس رفسنجان و هیئت خراسان ؛ مهم‌ترین دیدار هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان
فوتسال3 روز پیش

مس رفسنجان و هیئت خراسان ؛ مهم‌ترین دیدار هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان

دو و میدانی بانوان باشگاه های کشور 16 80x80 برگزاری مرحله دوم لیگ دو و میدانی بانوان در مجموعه آفتاب انقلاب
دو و میدانی3 روز پیش

برگزاری مرحله دوم لیگ دو و میدانی بانوان در مجموعه آفتاب انقلاب

156605531 80x80 اعتدادی یک رهبر فنی و فکری در تیم ماست | هما آقایی : آرامش برایم از همه چیز مهم‌تر است
فوتسال4 روز پیش

اعتدادی یک رهبر فنی و فکری در تیم ماست | هما آقایی : آرامش برایم از همه چیز مهم‌تر است

دختر آبی 80x80 همه چیز درباره دختر آبی | سرنوشت سحر خدایاری ؛ از صلوات برای استقلال تا خودسوزی
دولت و ورزش زنان6 روز پیش

همه چیز درباره دختر آبی | سرنوشت سحر خدایاری ؛ از صلوات برای استقلال تا خودسوزی

خودسوزی سحر خدایاری دختر آبی 80x80 واکنش‌ها به خودسوزی دختر آبی | لغو کاپیتولاسیون جدید، تحریم استادیوم یا فریاد بلندتر؟
دولت و ورزش زنان6 روز پیش

واکنش‌ها به خودسوزی دختر آبی | لغو کاپیتولاسیون جدید، تحریم استادیوم یا فریاد بلندتر؟

تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و کره جنوبی 4 80x80 ویدئو | هایلایت های دیدار والیبال بانوان ایران و کره جنوبی
ویدئو4 هفته پیش

ویدئو | هایلایت های دیدار والیبال بانوان ایران و کره جنوبی

مرحله اول دو و میدانی بانوان باشگاه های کشور 26 80x80 گزارش تصویری | روز اول مرحله نخست دو و میدانی بانوان باشگاه های کشور
تصاویر3 هفته پیش

گزارش تصویری | روز اول مرحله نخست دو و میدانی بانوان باشگاه های کشور

دو و میدانی بانوان باشگاه های کشور 22 80x80 گزارش تصویری | روز دوم مرحله اول دو و میدانی بانوان باشگاه‌های کشور
تصاویر3 هفته پیش

گزارش تصویری | روز دوم مرحله اول دو و میدانی بانوان باشگاه‌های کشور

تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و کره جنوبی 3 80x80 گزارش تصویری دیدار والیبال بانوان ایران و کره جنوبی
تصاویر4 هفته پیش

گزارش تصویری دیدار والیبال بانوان ایران و کره جنوبی

والیبال بانوان ایران و هنگ کنگ والیبال قهرمانی زنان آسیا 2 80x80 گزارش تصویری | دیدار والیبال بانوان ایران و هنگ کنگ
تصاویر4 هفته پیش

گزارش تصویری | دیدار والیبال بانوان ایران و هنگ کنگ

دیدار سایپا هیئت خراسان رضوی هفته سوم لیگ برتر فوتسال بانوان فرشته کریمی آرزو صدقیانی زاده 80x80 گزارش تصویری | دیدار سایپا و هیئت خراسان رضوی در لیگ برتر فوتسال
تصاویر2 هفته پیش

گزارش تصویری | دیدار سایپا و هیئت خراسان رضوی در لیگ برتر فوتسال

بیانکا ونسا آندرسکو فاتح تنیس گرندالسم آمریکا 80x80 تنیس آزاد آمریکا | تاریخ سازی دختر ۱۹ ساله کانادایی با شکست سرنا ویلیامز در فینال
تنیس1 هفته پیش

تنیس آزاد آمریکا | تاریخ سازی دختر ۱۹ ساله کانادایی با شکست سرنا ویلیامز در فینال

والیبال زنان آسیا ایران و تایلند 7 80x80 گزارش تصویری | دیدار تیم های ایران و تایلند در والیبال زنان آسیا
تصاویر4 هفته پیش

گزارش تصویری | دیدار تیم های ایران و تایلند در والیبال زنان آسیا

هدی فریدونی دونده مقیم سوئد 80x80 هدی فریدونی ؛ دونده‌ای که با پرچم ایران در ماراتن استکهلم مدال گرفت
بین الملل1 هفته پیش

هدی فریدونی ؛ دونده‌ای که با پرچم ایران در ماراتن استکهلم مدال گرفت

دیدار پارس آرای شیراز و دریژنو فرخ شهر هفته دوم لیگ برتر فوتسال بانوان 2 80x80 گزارش تصویری | دیدار تیم های پارس آرای شیراز و دریژنو فرخ شهر در لیگ فوتسال بانوان
تصاویر3 هفته پیش

گزارش تصویری | دیدار تیم های پارس آرای شیراز و دریژنو فرخ شهر در لیگ فوتسال بانوان

تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و کره جنوبی 2 80x80 ایران صفر کره جنوبی 3 | شکست تیم ملی والیبال ایران برابر کره جنوبی در هیاهوی سئول
والیبال4 هفته پیش

ایران صفر کره جنوبی 3 | شکست تیم ملی والیبال ایران برابر کره جنوبی در هیاهوی سئول

دختران کویر مس کرمان مس رفسنجان فوتسال بانوان زینب انجم شعاع 80x80 هفته دوم لیگ برتر فوتسال بانوان | پیروزی خراسان رضوی و برد مس رفسنجان در دربی کرمان
فوتسال3 هفته پیش

هفته دوم لیگ برتر فوتسال بانوان | پیروزی خراسان رضوی و برد مس رفسنجان در دربی کرمان

والیبال بانوان کاپ آسیا ایران 3 استرالیا صفر مائده برهانی امتیاز آورترین بازیکن میدان 80x80 ایران و کره جنوبی | آغاز نبرد دختران بلند قامت ایران در والیبال آسیا |  چشم امید به مائده
والیبال4 هفته پیش

ایران و کره جنوبی | آغاز نبرد دختران بلند قامت ایران در والیبال آسیا | چشم امید به مائده

ثمین عابد خجسته 80x80 درباره ثمین عابد خجسته | دختر سفرهای دور دنیا ؛ Follow Your Dreams
بدمینتون4 هفته پیش

درباره ثمین عابد خجسته | دختر سفرهای دور دنیا ؛ Follow Your Dreams

 برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال زیر 15 سال بانوان
فوتبال4 هفته پیش

برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال زیر 15 سال بانوان

فیلم بزرگراه از فرناز امینی 80x80 اکران خصوصی فیلم بزرگراه | روایت چالش اجازه همسر برای دختران ورزشکار
یادداشت2 هفته پیش

اکران خصوصی فیلم بزرگراه | روایت چالش اجازه همسر برای دختران ورزشکار

ایران چین تایپه والیبال قهرمانی زنان آسیا 15 80x80 گزارش تصویری | دیدار ایران و چین تایپه در والیبال زنان آسیا
تصاویر3 هفته پیش

گزارش تصویری | دیدار ایران و چین تایپه در والیبال زنان آسیا

پروانه کران خسروی 80x80 نظرات پروانه کران خسروی در راه اعزام دختران فوتبالیست زیر ۱۵ سال به تورنمنت کافا
فوتبال3 هفته پیش

نظرات پروانه کران خسروی در راه اعزام دختران فوتبالیست زیر ۱۵ سال به تورنمنت کافا

عمر مومنی 80x80 کاریکاتور عمر مومنی درباره خودسوزی دختر آبی (عکس)
فوتبال6 روز پیش

کاریکاتور عمر مومنی درباره خودسوزی دختر آبی (عکس)

والیبال بانوان ایران و هنگ کنگ والیبال قهرمانی زنان آسیا 6 80x80 همگروه های ایران در مرحله دوم والیبال زنان آسیا | راه صعود از تایلند می گذرد
والیبال4 هفته پیش

همگروه های ایران در مرحله دوم والیبال زنان آسیا | راه صعود از تایلند می گذرد

ساناز عباس پور 80x80 ویدئو | مبارزه ساناز عباس پور در فینال تکواندوی نونهالان جهان
تکواندو3 هفته پیش

ویدئو | مبارزه ساناز عباس پور در فینال تکواندوی نونهالان جهان

4 e1565844535690 80x80 به بهانه قضاوت استفانی فراپار در سوپر کاپ اروپا | شروع دوران جدید
بین الملل4 هفته پیش

به بهانه قضاوت استفانی فراپار در سوپر کاپ اروپا | شروع دوران جدید

خدیجه زینال زاده تیم ملی ووشوی بانوان جوانان 80x80 ویدئو | نظرات خدیجه زینال زاده در مورد ناداوری در ووشوی جوانان آسیا
ووشو4 هفته پیش

ویدئو | نظرات خدیجه زینال زاده در مورد ناداوری در ووشوی جوانان آسیا

ساناز عباس پور 80x80 ویدئو | مبارزه ساناز عباس پور در فینال تکواندوی نونهالان جهان
تکواندو3 هفته پیش

ویدئو | مبارزه ساناز عباس پور در فینال تکواندوی نونهالان جهان

خدیجه زینال زاده تیم ملی ووشوی بانوان جوانان 80x80 ویدئو | نظرات خدیجه زینال زاده در مورد ناداوری در ووشوی جوانان آسیا
ووشو4 هفته پیش

ویدئو | نظرات خدیجه زینال زاده در مورد ناداوری در ووشوی جوانان آسیا

ثمین عابد خچسته ورزش بانوان 80x80 ویدئو | داستان بدمینتون باز شدن ثمین عابد خجسته
بدمینتون4 هفته پیش

ویدئو | داستان بدمینتون باز شدن ثمین عابد خجسته

آنونس فیلم بزرگراهپ 80x80 ویدئو | آنونس فیلم بزرگراه روایتگر 90 دقیقه از زندگی یک دختر ورزشکار
ویدئو4 هفته پیش

ویدئو | آنونس فیلم “بزرگراه” روایتگر 90 دقیقه از زندگی یک دختر ورزشکار

تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و کره جنوبی 4 80x80 ویدئو | هایلایت های دیدار والیبال بانوان ایران و کره جنوبی
ویدئو4 هفته پیش

ویدئو | هایلایت های دیدار والیبال بانوان ایران و کره جنوبی

والیبال بانوان جوانان آسیا ایران ژاپن 14 80x80 ویدئو | همراه با زهرا بخشی پیش از آغاز والیبال زنان آسیا در کره جنوبی
والیبال1 ماه پیش

ویدئو | همراه با زهرا بخشی پیش از آغاز والیبال زنان آسیا در کره جنوبی

تیم ملی والیبال بانوان به اردوی تدارکاتی اسلوونی و کرواسی می رود 80x80 ویدئو | معرفی بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا
والیبال1 ماه پیش

ویدئو | معرفی بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا

photo 2019 08 08 13 52 43 80x80 آغاز رقابت های بسکتبال سه نفره بانوان تهران در سالن آزادی | ویدیو
بسکتبال1 ماه پیش

آغاز رقابت های بسکتبال سه نفره بانوان تهران در سالن آزادی | ویدیو

فاطمه صادقی تیم ملی کاتای بانوان 80x80 ویدئو | اجرای کاتای فاطمه صادقی و برنز قهرمانی آسیا در ازبکستان
کاراته2 ماه پیش

ویدئو | اجرای کاتای فاطمه صادقی و برنز قهرمانی آسیا در ازبکستان

طراوت خاکسار 1 80x80 ویدئو | لحظه پیروزی خاکسار و قهرمانی ایران در کومیته تیمی کاراته قهرمانی آسیا
کاراته2 ماه پیش

ویدئو | لحظه پیروزی خاکسار و قهرمانی ایران در کومیته تیمی کاراته قهرمانی آسیا

ثریا آقایی بدمینتون ورزش زنان ورزش بانوان iwsports 80x80 ویدئو | لحظاتی با ثریا آقایی در بدمینتون بین المللی غنا
بدمینتون2 ماه پیش

ویدئو | لحظاتی با ثریا آقایی در بدمینتون بین المللی غنا

usa vs netherlands fifa womens world cup final 80x80 ویدئو | آمریکا 2 0 هلند | فینال جام جهانی فوتبال زنان 2019
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | آمریکا 2-0 هلند | فینال جام جهانی فوتبال زنان 2019

sweden vs england fifa womens world cup 80x80 ویدئو | سوئد 2 1 انگلیس | دیدار رده بندی جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | سوئد 2-1 انگلیس | دیدار رده بندی جام جهانی فوتبال زنان

netherlands vs sweden fifa womens world cup 80x80 ویدئو | هلند 1 0 سوئد | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | هلند 1-0 سوئد | جام جهانی فوتبال زنان

usa vs england fifa womens world cup 80x80 ویدئو | آمریکا 2 1 انگلیس | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | آمریکا 2-1 انگلیس | جام جهانی فوتبال زنان

sweden gemany fifa womens world cup video 80x80 ویدئو | سوئد 2 1 آلمان | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | سوئد 2-1 آلمان | جام جهانی فوتبال زنان

netherlands italy fifa womens world cup 80x80 ویدئو | هلند 2 0 ایتالیا | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | هلند 2-0 ایتالیا | جام جهانی فوتبال زنان

usa vs france fifa womens world cup megan rapinoe 80x80 ویدئو | آمریکا 2 1 فرانسه | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | آمریکا 2-1 فرانسه | جام جهانی فوتبال زنان

norway england fifa womens world cup 80x80 ویدئو | انگلیس 3 0 نروژ | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | انگلیس 3-0 نروژ | جام جهانی فوتبال زنان

اردوی تیم ملی تکواندو بانوان در رشت مسابقات قهرمانی آسیا ویتنام Iran womens taekwondo training before asian championship vietnam 2018 1 Kimia Alizadeh کیمیا علیزاده 80x80 ویدئو | نظرات کیمیا علیزاده در مورد بازگشت به میادین تکواندو
تکواندو3 ماه پیش

ویدئو | نظرات کیمیا علیزاده در مورد بازگشت به میادین تکواندو

دوچرخه سواری تایم تریل بانوان کشور 1 80x80 ویدئو | ستاره ها در خط استارت دوچرخه سواری تایم تریل بانوان
ویدئو3 ماه پیش

ویدئو | ستاره ها در خط استارت دوچرخه سواری تایم تریل بانوان

بسکتبال سه نفره قهرمانی جهان در هلند دلارام وکیلی 80x80 ویدئو | ایران 19 18 مغولستان | جام جهانی بسکتبال 3 نفره زنان
بسکتبال3 ماه پیش

ویدئو | ایران 19-18 مغولستان | جام جهانی بسکتبال 3 نفره زنان

netherlands japan 80x80 ویدئو | هلند 2 1 ژاپن | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال3 ماه پیش

ویدئو | هلند 2-1 ژاپن | جام جهانی فوتبال زنان

italy china 80x80 ویدئو | ایتالیا 2 0 چین | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال3 ماه پیش

ویدئو | ایتالیا 2-0 چین | جام جهانی فوتبال زنان

sweden canada 80x80 ویدئو | سوئد 1 0 کانادا | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال3 ماه پیش

ویدئو | سوئد 1-0 کانادا | جام جهانی فوتبال زنان

پربازدیدها