با ما همراه باشید

فوتسال

ناگفته های سرمربی سابق پالایش نفت آبادان | جدیدی زاده: فردی را سرپرست تیم کردند که هیچ سابقه ای نداشت

سرمربی سابق تیم پالایش نفت ابادان گلایه های زیادی از مدیران و سرپرست تیم نفت دارد که با رفتارهای متناقض مانع از نتیجه گیری تیم می شوند.

رز جدیدی زاده فوتسال بانوان لیگ برتر فوتسال زنان پالایش نفت آبادان roz jadidi zadeh iran futsal women iwsports ناگفته های سرمربی سابق پالایش نفت آبادان | جدیدی زاده: فردی را سرپرست تیم کردند که هیچ سابقه ای نداشت

پایگاه خبری ورزش زنان ایران – رز جدیدی زاده سرمربی سابق و با تجربه پالایش نفت آیادان در خصوص مشکلات فصل گذشته در گفت و گو با خانه فوتسال گفت: فصل پیش ابهاماتی در خصوص جشن قهرمانی تیم پالایش و نحوه بازیکن گیری وجود داشت که با وجود جلسات زیاد با آقای پارو برطرف نشد. از انجایی که در تیم ملی هم مشاوران فنی آقا داشتیم در تیم پالایش هم من این نیاز را می دیدم و آقای ابطحی که استاد بنده هستند را به عنوان مشاور فنی به باشگاه معرفی کردم. اما آقای پارو با وجود مشاور فنی آقا مخالف بودند. ایشان با جذب ملی پوشان در تیم هم مخالف بودند چون اعتقاد به بومی گرایی داشتند اما به دلایل زیادی ما چند بازيكن بومی را از دست داد بودیم و استعدادیابی مجدد و آموزش بازيكن بومى و تزريق به تيم ليگ برتر زمانى زيادى مى برد. بااین حال ما استعدادیابی کردیم اما متاسفانه نتوانستیم بازیکن مستعد جذب کنیم. دلیل آن هم وجود تیمهای محلی بود که بازیکنان شهر خود را جذب می کردند.

وی ادامه داد: مورد دیگر سرپرست تیم بود، باشگاه یکباره تصمیم به تعویض سرپرست تیم گرفت و شخصی را جایگزین کرد که هیچ سابقه ای در این مورد نداشت و با مخالفت های من رو به رو شدند. من این موضوع را مطرح کردم که کار سرپرستی سخت و پیچیده است و اجازه بدهیم فرد جدید یک نیم فصل در کنار سرپرست قبلی تجربه کسب کند اما متاسفانه باشگاه این موضوع را دخالت بنده در کار مدیریت عنوان کردند.

جدیدی زاده به خبرنگار خانه فوتسال گفت: من حتی به آقای میرقادری مدیریت باشگاه پالایش مراجعه کردم اما مشکل حل نشد. آقای پارو عنوان کردند که من خودم کناره گیری کردم و دخالت در کار مدیریت داشتم. قصد من دخالت در کار مدیریت نبود و من فکر می کردم ایشان هم مانند مدیریت قبلی امور ورزش آقای مختاری سعی دارند با تعامل مشکلات را حل کنند. در نهایت خانم پوربهبهانی سرمربی تیم شد و آقاى يازعى مشاور فنى تيم شدند که همه مسائل فنى به عهده ایشان بود. ٨ بازی به پایان لیگ و به خاطر مسائلى ايشان كنار گذاشته شدند و از باشگاه با من تماس گرفتند تا با تیم همکاری کنم دلیل آن را هم مشکلات تیم با خانم پوربهبهانی عنوان کردند. من در تهران دانشجو بودم هزینه های پروازم به آبادان بسیار بالا بود. ابتدا آقای پارو قول دادند هزینه های پروازم را باشگاه تقبل می کند اما باشگاه نپذیرفت و این همکاری اتفاق نیفتاد.”

جدیدی زاده در خصوص این فصل از مسابقات لیگ برتر گفت: این فصل با وجود تمامی دلخوری هایی که از فصل گذشته با من بود سکوت اختیار کردم و قبول کردم تا با تیم مجدادا همکاری کنم. من ۱۴ سال در این باشگاه بودم، از دست دو استان پله پله با این تیم رشد کردم و پالایش را مثل فرزند خودم می دانم.
مبلغی که باشگاه به من پیشنهاد داد بسیار کم بود اما بدلیل مشکلات باشگاه من با خود فکر کردم حالا که باشگاه به من نیاز دارد از مسائل مالی چشم پوشی می کنم.
لیست اسامی بازیکنان را به باشگاه دادم اما با برخی از آنها به دلیل مشکلات اخلاقی فصل پیش مخالفت کردند و من هر چه تلاش کردم نتوانستم باشگاه را مجاب به ماندن آن بازیکنان کنم و در نهایت به نظراتشان احترام گذاشتم. ایشان در کار کادر من هم دخالت می‌کردند. مثلا در مورد مربی بدنساز من گفتند که این مربی فصل پیش حاشیه‌سازی کرده و صحیح نیست که این فصل در لیست باشد و باید مربی دیگری جایگزین شود. من واکنش زیادی نشان نمی دادم چون نمی خواستم اتفاقات سال گذشته رخ دهد. سعی کردم با صحبت کردن ایشان را راضی کنم.

تست گیری اول انجام شد و من در کنار خانم معجزی و خواهرم غزاله جديدى زاده چند بازیکن مستعد بین بچه‌ها انتخاب کردیم. خیلی‌ها طی تماس‌هایی که داشتند از عدم اعتمادشان به تیم آبادان می‌گفتند و می‌خواستند که خود من مربی باشم. من این مسئله را به آقای پارو اعلام کردم و گفتم که خیلی ها شما را مقصر می دانند. البته به ایشان گفتم که شخص من از ایشان دفاع کرده‌ام و گفتم که شما مقصر نیستید ولی انتخاب‌هایی که فصل پیش داشتید باعث شده که نوک پیکان انتقادات به سمت شما باشد.

بعد از تست‌گیری اول، من خدمت ایشان رفتم تا اسامی جدید را به همراه بچه‌های با‌تجربه قبلی که جزو تیم بودند اعلام کنم و تمرینات را هرچه سریعتر شروع کنیم تا فصل بدنسازی بچه ها را از دست ندهیم. از بچه‌ها شنیدم که خانم بهبهانی، مربی فصل قبل، باید به عنوان مدیر فنی کنار تیم باشند. از سرپرست تیم خانم رحمانی شنیدم که قرار است خانم زهره میثمی، بازیکن آبادانی تیم، به عنوان آنالیزور معرفی شود من به آقای پارو گله کردم چون از مسئولان تیم انتظار داشتم که این حرف‌ها را بجای بچه‌ها، از خود ایشان بشنوم. به ایشان گفتم این خانم قبلاً هم‌تیمی من بوده و یک فصل در کنار من مربی دروازه‌بان‌های من بوده و می دانیم ما نمی‌توانیم در یک جهت پیش برویم. فصل پیش هم به ایشان فرصت دادید اما متاسفانه آن اتفاقات پیش آمد و چه نیازی است که این فصل ایشان مدیر فنی باشند؟ من نیازی به مدیر فنی ندارم و اگر باشگاه ميتواند هزينه كند به جاى مديرفنى بازيكن بگيردآقای پارو به من قول حل مسئله را دادند.

موقع تست‌گیری دوم، سرپرست تیم در شیراز به سر می‌بردند، ایشان پس از برگشت از شیراز جلساتى با خانم بهبهانى در دفتر آقاى نظام پور و آقای پارو داشتد بعد از تست‌گیری دوم، من با آقای پارو جلسه داشتم که لیست نهایی تیم را اعلام و تمرینات را شروع کنم. من راجع به بدن سازی، بازی دوستانه و زمانی که از دست می‌رفت، نگران بودم. ایشان گفتند که من مشکلات را حل می‌کنم تا تمرینات شما هرچه زودتر شروع شود.

فصل قبل نتیجه اعتمادشان به این افراد را دیدند/ با وجود بهبهانی اختیار تام ندارم

من راجب خانم بهبهانی گله‌مند شدم، ایشان گفتند که من نباید دخالت کنم. مدیر فنی را باشگاه انتخاب می کند و سرمربی را مدیر فنی. من از ایشان گله کردم و گفتم بله، در صورتی چنین اتفاقی می‌افتد که نیاز به مدیر فنی باشد، اگر من آقای ابطحی را که استاد من هستند کنار تیمم داشتم خیلی چیزها از ایشان یاد می‌گرفتم مثل حضور استادان شمس، صانعى و فراشى اما خانم بهبهانی چه کمکی به من می‌تواند بکند؟ اگر می‌توانستند، من در کادر خودم ایشان را می پذیرفتم. من گفتم سرپرستی که معرفی کرده اید سر تمرین من نمی‌آید اما باخانم بهبهانی هرروز در دفتر شماست. چیزهایی که بچه‌ها برای من تعریف کرده‌اند خوشایند نیست و من شناخته شده هستم، چهارده سال با صداقت کار کرده‌ام و نمی‌خواهم شرمنده بچه‌های تیمم باشم. شما پول آنچنانی که به بانوان نمی‌دهید، بازیکنان هرکدام مشکلات خاص خود را دارند و دوست ندارم جایی باشم که صداقت نداشته باشد. بهرحال، ایشان پافشاری کرده اند که خانم بهبهانی فقط اسماً به عنوان مدیرفنی هستند، و فقط در بعضی بازی‌ها گزارش بازی را به من می دهند. من گفتم خودم گزارش فنی بازی را به شما می دهم. اگر گزارش اخلاقی می‌خواهید که سرپرست تیم باید این گزارش را بدهد.

ایشان نمی‌دانستند که خانم بهبهانی چه گزارشی را باید به ایشان بدهد. فقط اصرار داشتند که ایشان باید باشد. من برای ایشان توضیح دادم که کادر فنی باید با هم هماهنگ باشند، ما با هم هماهنگ نیستیم. ما نمی‌توانیم باهم در یک جهت حرکت کنیم. من نگران هستم كه مثل فصل پيش اختلافاتی به وجود خواهد آمد. ایشان در جواب نهایی به من گفتند که خانم بهبهانی به ما تحمیل شده و نمی شود کاری کرد. و من باید این مسئله را بپذیرم. من گفتم که نمی توانم این مسئله را بپذیرم شاید برای شما تحمیل شده باشد اما برای من نیست. شما هنگام تست گیری دو تا بازیکن خوزستانی را که من می‌خواستم رد کردید و در مسائل بازیکنی دخالت کردید، سرپرستی برای من گذاشته اید که جهت مخالف من حرکت می کند و بدون اطلاع من کارهایی را انجام می دهد. کسی را به عنوان آنالیزور معرفی کرده اید که هیچ سررشته‌ای در آنالیزوری ندارد، در جذب بازيكن و كادر فنى من دخالت كرديد. شما چه تضمینی به من می‌دهید که اتفاقات ناخواسته‌ای به وجود نیاید؟
از ایشان خواهش کردم که در قرارداد داخلی من ذکر کنند که خانم بهبهانی به عنوان مدیر فنی یا مشاور فنی تیم، هیچ دخالتی در کار فنی من نخواهد داشت و سر تمرین من هم نیاید و فقط بازی‌های داخلی را بیاید بالا بنشیند و گزارشی را که مدیریت دوست دارد بدهد. اما ایشان امتناع کردند و من گفتم با چه منطقی باید پذیرفت که شخصی که ایشان را تحمیل می کند بعدها در کار فنی من دخالت نخواهد کرد. من این مسئله را نخواهم پذیرفت.
آقای شاملی ریاست محترم هیئت فوتبال را واسطه قرار دادند که مثل پدر من هستند و من هشت سال است که نایب رئیس ایشان هستم. ما شنبه با آقای شاملی، آقای پارو و خواهر من جلسه داشتیم. بازهم طی یکسری حرف‌های تکراری به من اطمینان دادند که خانم بهبهانی هیچ گونه دخالتی
در کار من نخواهد داشت.

خانم بهبهانی چهل دقیقه دیر به جلسه آمدند و موقعی که ما از جلسه بیرون می آمدیم ایشان به جلسه آمدند و خیلی هم ناراحت بودند و آقای پارو بعد از ما با ایشان جلسه داشتند. سوال من این است که اگر ایشان واقعا مدیر فنی تیم هستند چرا از روز اول به من نگفتند که من تکلیف خودم را بدانم؟ شاید من اگر می‌دانستم به پیشنهادات دیگرم فکر می‌کردم. من از ایشان خواستم که با من صادق باشند ولی من صداقتی نمی‌بینم. چرا از روز اول مدیر فنی را معرفی نکردند؟ چرا جلسات خانم بهبهانی و من جدا از هم است؟ چرا سرپرست من، سر تمرین من نمی‌آمد اما وقت جلسه با خانم بهبهانی را داشتند؟اتفاقاتی که پارسال برای تیم پالایش نفت افتاده برای این تیم خوب نبود.

وی گفت: من در تهران، مدیریت ورزشی می‌خوانم و می‌دانم به عنوان مربی باید در چه کاری دخالت کنم و در چه کاری نباید دخالت کنم. ما قراراست هفت-هشت ماه درگیر مسابقات باشیم و من به عنوان کسی که جواب مسائل فنی را باید بدهد باید همه موارد را بررسی و مدیریت کنم. من به آقای پارو گفتم که باشگاه چرا وقتى من به عنوان مربی، پول نمی‌خواهم، یا خواهر من قرار است رایگان کار کند یا خانم معجزی به عنوان تدارکات گفتند که تقریبا رایگان کار می کنند، می خواهد به مشاور فنی و آنالیزور پول بدهد؟ به جاى اين هزينه هابازيكن بگيرند ایشان به من گفت که در این مسائل دخالت نکنم. چرا؟ من توضیح دادم که اولین ابزار یک تیم، بازیکن است.

وقتی شما می‌خواهید در لیگ برتر بازی کنید اول باید به فکر بازیکن باشید نه کادرى كه به قول ايشان فقط اسماً هستند گفتم نیازی به مدیر فنی و آنالیزور ندارم و به جای اینها برای من بازیکن بگیرید. من خودم انتظار مالی ندارم و کادرم هم با هماهنگ است. شما می‌توانید جديدى یا خانم بهبهانی را به عنوان سرمربی انتخاب کنید ولی من مدیر فنی نميخواهم. ایشان هم خانم بهبهانی را به عنوان سرمربی اعلام کردند.من منتظر تماس ايشان بودم اما تماسى گرفته نشد. ایشان که اینقدر شعار بومی‌سازی می‌دهند از پارسال تا حالا چه کار کردند؟ فصل پيش چند بازيكن ملی‌پوش يا بازيكن اسبق تيم ملى بودند؟ شاید اگر آن تیم خوب دست یک مربی باتجربه بود جزو تیم‌های اول-دوم جدول قرار می‌گرفت. ميشه ايشان بفرمايند در حال حاضر تيم چند بازيكن آبادانى دارد؟ در بحث بومی‌سازی، پالایش نفت و خانم بهبهانی چه کار کردند؟ پنج ماه زمان داشتند که در سطح مدارس استعدادیابی کنند و بازیکنان خوب و مستعد جذب کنند اما تمرینات را متوقف کرده بودند.

جدیدی زاده به خانه فوتسال گفت: خواهر من دوسال است که در تیم های نونهالان،نوجوانان و جوانان با بازیکنان مستعدی سروکار دارد. او دو سال پیش در مسابقات استانی نایب قهرمان شد اما از زمانی که آقای پارو آمده اند، تیم های نوجوانان و جوانان با بهانه عدم وجود مجوز برای مسابقات استان اعزام نشده اند. این بازیکنان کجا باید پرورش پیدا کنند؟در اين مدت ايشان چه تلاشى براى صدور مجوز كردند در لیگ برتر آزمون و خطا وجود ندارد. بازیکنان باید در رده های نونهالان، نوجوانان، جوانان، مسابقات استانی، و لیگ‌های سطح پایین‌تر پرورش پیدا کنند و به لیگ برتر برسند.
من خیلی جوان بودم که مربی شدم. من از آقای مختاری که در عین اختلاف نظرهایی که وجود داشت، از من حمایت کردند تشکر می‌کنم. من از آقای پارو هم همین انتظار را داشتم.

به هرحال با شرایطی که به وجود آمده، خواهر من هم استعفا داده و به آقای پارو گفتند که وقتی شما با مربی چهارده ساله خود اینطور برخورد می‌کنید ممکن است همین اتفاق برای من که فقط دو سال است آمده ام هم بیافتد بازيكن در سنين پايين فقط رقابت را مى شناسد.
خانم بهبهانی ادعا می کنند که هجده سال بازیکن پالایش نفت بوده اند و چهارده سال هم به عنوان کمک بوده اند. ما سه سال هم‌تیمی بوده‌ایم. بعد تیم منحل شد. زمانی که تیم دست من بود ایشان یک فصل به عنوان مربی دروازه بانها کنار من بودند. یادم نمی آید بازیکنی به نام خدیجه پوربهبهانی در این سال‌ها داشته باشم.
من همیشه سعی کردم در کارم صداقت داشته باشم، بازیکنان و كادرى که با من کار کرده اند من را می‌شناسند. من دوست دارم جایی کار کنم که آنها هم با من صادق باشند. این عدم صداقت از روز اول باعث شد که من نگران شوم.

از نظر من هدف امور ورزش پالایش نفت آبادان مشخص نیست. اگر مشخص بود در بحث استعدادیابی و پایه‌ها جدی‌تر کار می‌کردند. مسابقات استانی را لغو نمی‌کردند و سعی می‌کردند بازیکنان بومی پرورش دهند. مثلا در بخش فوتسال، در یک فصل چند بازیکن بومی به تیم اضافه شده‌اند؟
تیم حفاری اهواز هم یک تیم نفتی است و پارسال تیمش را با مدیریت خوب، حفظ کرده و پارسال هم تا هفته‌های آخر فصل، صدر جدول بود.
سالها بدون حاشيه كار كردم و سعى كردم مصاحبه اى نكنم اما مصاحبه اى از جناب پارو ديدم كه احساس كردم بايد از حق خودم و كادرم دفاع كنم
من برای تیم پالایش نفت آبادان آرزوی موفقیت می‌کنم. انشالا که به اهداف خودشان برسند.

تبلیغات

والیبال بانوان کاپ آسیا ایران 3 استرالیا صفر مائده برهانی امتیاز آورترین بازیکن میدان 80x80 ایران و کره جنوبی | آغاز نبرد دختران بلند قامت ایران در والیبال آسیا |  چشم امید به مائده
والیبال10 ساعت پیش

ایران و کره جنوبی | آغاز نبرد دختران بلند قامت ایران در والیبال آسیا | چشم امید به مائده

والیبال بانوان جوانان آسیا ایران ژاپن 14 80x80 ویدئو | همراه با زهرا بخشی پیش از آغاز والیبال زنان آسیا در کره جنوبی
والیبال13 ساعت پیش

ویدئو | همراه با زهرا بخشی پیش از آغاز والیبال زنان آسیا در کره جنوبی

تیم ملی والیبال بانوان به اردوی تدارکاتی اسلوونی و کرواسی می رود 80x80 ویدئو | معرفی بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا
والیبال14 ساعت پیش

ویدئو | معرفی بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا

معصومه رضازاده 80x80 معصومه رضازاده: نیمکت و تیم اصلی ما تفاوتی با هم ندارند | آینده رهیاب گستر روشن است
فوتسال15 ساعت پیش

معصومه رضازاده: نیمکت و تیم اصلی ما تفاوتی با هم ندارند | آینده رهیاب گستر روشن است

فاطمه شریف در قرعه کشی لیگ برتر فوتسال بانوان 80x80 شریف: 25 درصد قراردادها پرداخت شد | بسیاری از تیم ها خرج سفرشان را هم ندارند
فوتسال16 ساعت پیش

شریف: 25 درصد قراردادها پرداخت شد | بسیاری از تیم ها خرج سفرشان را هم ندارند

93039 168 80x80 مینا بارانی : نامی نو یک امتیاز اهواز را مدیون فرزانه توسلی است
فوتسال16 ساعت پیش

مینا بارانی : نامی نو یک امتیاز اهواز را مدیون فرزانه توسلی است

میترا چین سری سرمربی تیم فوتسال نامی نو اصفهان 80x80 میترا چین سری : حفاری از تساوی راضی تر از ما بود | قهرمانیم و انتظارات از ما زیاد است
فوتسال17 ساعت پیش

میترا چین سری : حفاری از تساوی راضی تر از ما بود | قهرمانیم و انتظارات از ما زیاد است

فوتسال بانوان سپید رود مس رفسنجان 14 عاطفه رضایی 80x80 عاطفه رضایی: فکر کردن به قهرمانی؟ می‌خواهیم بازی به بازی پیش برویم
فوتسال17 ساعت پیش

عاطفه رضایی: فکر کردن به قهرمانی؟ می‌خواهیم بازی به بازی پیش برویم

هفته اول لیگ برتر فوتسال بانوان سایپا 3 مس رفسنجان 2 نیلوفر اردلان و لیلا چکانی 80x80 نیلوفر اردلان: سایپا هنوز آماده نیست | ما و داوران حلقه‌های یک زنجیر هستیم
فوتسال18 ساعت پیش

نیلوفر اردلان: سایپا هنوز آماده نیست | ما و داوران حلقه‌های یک زنجیر هستیم

هفته اول لیگ برتر فوتسال بانوان سایپا 3 مس رفسنجان 2 15 80x80 گزارش تصویری لیگ برتر فوتسال بانوان | سایپا 3 مس رفسنجان 2
تصاویر19 ساعت پیش

گزارش تصویری لیگ برتر فوتسال بانوان | سایپا 3 مس رفسنجان 2

فرشته کریمی تیم فوتسال بانوان سایپا 1 80x80 هفته اول لیگ برتر فوتسال بانوان | پیروزی بزرگ سایپا و فرار حفاری از شکست برابر نامی نو
فوتسال2 روز پیش

هفته اول لیگ برتر فوتسال بانوان | پیروزی بزرگ سایپا و فرار حفاری از شکست برابر نامی نو

لیگ برتر فوتسال بانوان ؛ هیئت فوتبال خراسان رضوی و پالایش نفت آبادان 4 80x80 چشم انتظاری‌ها به پایان رسید | پیش بازی هفته نخست لیگ برتر فوتسال بانوان
فوتسال2 روز پیش

چشم انتظاری‌ها به پایان رسید | پیش بازی هفته نخست لیگ برتر فوتسال بانوان

گلاره ناظمی 80x80 انصراف رشتی‌ها به داور بین المللی استراحت داد | اعلام داوران هفته اول لیگ برتر فوتسال بانوان
فوتسال2 روز پیش

انصراف رشتی‌ها به داور بین المللی استراحت داد | اعلام داوران هفته اول لیگ برتر فوتسال بانوان

فوتسال4 80x80 رفتار غیرحرفه‌ای و انصراف دیرهنگام شهرداری رشت | با اعلام نصیری؛ دربی شمال لغو شد
فوتسال2 روز پیش

رفتار غیرحرفه‌ای و انصراف دیرهنگام شهرداری رشت | با اعلام نصیری؛ دربی شمال لغو شد

41325595 1090646381094673 67237622824566784 n 80x80 مهسا کدخدا : به کره آمده ایم تا شگفتی ساز شویم | باور پیروزی ما را پیش می برد
والیبال2 روز پیش

مهسا کدخدا : به کره آمده ایم تا شگفتی ساز شویم | باور پیروزی ما را پیش می برد

پلی آف لیگ برتر فوتسال بانوان دختران کویر مس کرمان نامی نو اصفهان 15 80x80 لیگ برتر فوتسال بانوان 98
فوتسال2 روز پیش

لیگ برتر فوتسال بانوان 98

139506202001003338618634 80x80 مایدا چیچیچ: انتظارات از تیم ملی والیبال بانوان بالا رفته است | ان شالله ایران مدال می‌گیرد
والیبال3 روز پیش

مایدا چیچیچ: انتظارات از تیم ملی والیبال بانوان بالا رفته است | ان شالله ایران مدال می‌گیرد

گلنوش خسروی در دیدار تیم های ملی فوتبال دختران زیر 19 سال ایران و اردن 18 80x80 به من می‌گویند نیمار فوتبال زنان ایران! | صحبت های جالب گلنوش خسروی پس از لژیونر شدن
فوتبال4 روز پیش

به من می‌گویند نیمار فوتبال زنان ایران! | صحبت های جالب گلنوش خسروی پس از لژیونر شدن

پلی آف لیگ برتر فوتسال بانوان دختران کویر مس کرمان نامی نو اصفهان 10 80x80 اعلام برنامه سه هفته از رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان کشور
فوتسال4 روز پیش

اعلام برنامه سه هفته از رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان کشور

فاطمه شریف در قرعه کشی لیگ برتر فوتسال بانوان 80x80 لیگ سال گذشته کیفیت بالایی داشت| شریف: رسانه ها نقش مهمی ایفا می کنند
فوتسال4 روز پیش

لیگ سال گذشته کیفیت بالایی داشت| شریف: رسانه ها نقش مهمی ایفا می کنند

سعیده ایرانمنش در دیدار تیم های دختران کویر مس کرمان و مس رفسنجان در لیگ برتر فوتسال بانوان ؛ هفته نهم لیگ 97 6 80x80 ابراز امیدواری سرمربی دختران کویر | ایرانمنش: با هدف قهرمانی راهی لیگ می شویم
فوتسال4 روز پیش

ابراز امیدواری سرمربی دختران کویر | ایرانمنش: با هدف قهرمانی راهی لیگ می شویم

3 80x80 گزارش تصویری|تمرینات آماده سازی تیم ملی بسکتبال 5 نفره زنان
بسکتبال4 روز پیش

گزارش تصویری|تمرینات آماده سازی تیم ملی بسکتبال 5 نفره زنان

زهرا کیانی تالوکار ایران 80x80 به مناسبت روز جهانی ووشو | تلفیق شگفت انگیز دختران مبارز ، دختران هنرمند
ووشو6 روز پیش

به مناسبت روز جهانی ووشو | تلفیق شگفت انگیز دختران مبارز ، دختران هنرمند

قرعه کشی لیگ برتر فوتسال بانوان 98 3 80x80 جدول رده بندی لیگ های ورزشی بانوان کشور 98
ویژه6 روز پیش

جدول رده بندی لیگ های ورزشی بانوان کشور 98

گلنوش خسروی به تیم کوناک اسپور ترکیه پیوست 80x80 گلنوش خسروی به کوناک اسپور ترکیه پیوست | هافبک ۱۸ ساله تیم ملی لژیونر شد
فوتبال6 روز پیش

گلنوش خسروی به کوناک اسپور ترکیه پیوست | هافبک ۱۸ ساله تیم ملی لژیونر شد

مسابقات دو و میدانی بانوان قهرمانی کشور مرداد 98 1 80x80 مسابقات دو و میدانی بانوان کشور به روایت تصویر
تصاویر4 هفته پیش

مسابقات دو و میدانی بانوان کشور به روایت تصویر

مسابقات دو و میدانی بانوان قهرمانی کشور مرداد 98 14 80x80 قهرمانی دختران گلستان در دو و میدانی قهرمانی کشور | 2 رکورد ملی شکست
دو و میدانی4 هفته پیش

قهرمانی دختران گلستان در دو و میدانی قهرمانی کشور | 2 رکورد ملی شکست

مبینا نعمت زاده تکواندوی نونهالان آسیا 80x80 روز نخست تکواندو نونهالان آسیا در اردن | 2 طلا و یک برنز برای دختران ایران
تکواندو4 هفته پیش

روز نخست تکواندو نونهالان آسیا در اردن | 2 طلا و یک برنز برای دختران ایران

گلنوش خسروی به تیم کوناک اسپور ترکیه پیوست 80x80 گلنوش خسروی به کوناک اسپور ترکیه پیوست | هافبک ۱۸ ساله تیم ملی لژیونر شد
فوتبال6 روز پیش

گلنوش خسروی به کوناک اسپور ترکیه پیوست | هافبک ۱۸ ساله تیم ملی لژیونر شد

01423221 80x80 قضاوت داوران زن در فستیوال زیر 12 سال فوتبال پسران بوشهر| تصاویر
فوتبال2 هفته پیش

قضاوت داوران زن در فستیوال زیر 12 سال فوتبال پسران بوشهر| تصاویر

الناز باجلانی وزنه برداری بانوان 80x80 وزنه برداری بانوان کشور | ردای قهرمانی بر تن دختران لرستان و کرمانشاه
وزنه برداری4 هفته پیش

وزنه برداری بانوان کشور | ردای قهرمانی بر تن دختران لرستان و کرمانشاه

ثمین عابد خجسته 1 80x80 انصراف ثمین عابد خجسته از تورنمنت بدمینتون نیجریه به دلیل رویارویی با رژیم صهیونیستی
بدمینتون3 هفته پیش

انصراف ثمین عابد خجسته از تورنمنت بدمینتون نیجریه به دلیل رویارویی با رژیم صهیونیستی

یلدا ولی نژاد قهرمان تکواندوی نوجوانان آسیا شد 80x80 تکواندوی نوجوانان آسیا | 5 طلا و 2 نقره سهم دختران ایران و ناکامی غیر منتظره مومن زاده
تکواندو4 هفته پیش

تکواندوی نوجوانان آسیا | 5 طلا و 2 نقره سهم دختران ایران و ناکامی غیر منتظره مومن زاده

مهسا مردانی پومسه قهرمانی کشور 80x80 تصاویر اهدای مدال مسابقات پومسه بانوان کشور در اصفهان
تکواندو4 هفته پیش

تصاویر اهدای مدال مسابقات پومسه بانوان کشور در اصفهان

زهرا کیانی تالوکار ایران 80x80 به مناسبت روز جهانی ووشو | تلفیق شگفت انگیز دختران مبارز ، دختران هنرمند
ووشو6 روز پیش

به مناسبت روز جهانی ووشو | تلفیق شگفت انگیز دختران مبارز ، دختران هنرمند

پونه جعفر صالحی تکواندو قهرمانی نونهالان آسیا 80x80 قهرمانی دختران ایران در تکواندو نونهالان آسیا با 5 طلا و 2 برنز
تکواندو3 هفته پیش

قهرمانی دختران ایران در تکواندو نونهالان آسیا با 5 طلا و 2 برنز

دیدار تاسیسات دریایی تهران و هیئت هندبال البرز ؛ هفته دوم لیگ برتر هندبال بانوان 32 80x80 لیگ برتر هندبال بانوان در انتظار تازه واردها | خراسان، کرمانشاه و قم وارد لیگ می‌شوند؟
هندبال4 هفته پیش

لیگ برتر هندبال بانوان در انتظار تازه واردها | خراسان، کرمانشاه و قم وارد لیگ می‌شوند؟

طراوت خاکسار 1 80x80 ویدئو | لحظه پیروزی خاکسار و قهرمانی ایران در کومیته تیمی کاراته قهرمانی آسیا
کاراته4 هفته پیش

ویدئو | لحظه پیروزی خاکسار و قهرمانی ایران در کومیته تیمی کاراته قهرمانی آسیا

تیم ملی والیبال بانوان تورنمنت کرواسی 80x80 قهرمانی تیم ملی والیبال بانوان در کرواسی | آیا انتظارات از آن ها بالا رفته است؟
والیبال4 هفته پیش

قهرمانی تیم ملی والیبال بانوان در کرواسی | آیا انتظارات از آن ها بالا رفته است؟

مبینا بخشی 80x80 روز دوم تکواندوی نونهالان جهان در تاشکند | مبینا بخشی نژاد و زهرا زرین نعل طلا گرفتند
تکواندو1 هفته پیش

روز دوم تکواندوی نونهالان جهان در تاشکند | مبینا بخشی نژاد و زهرا زرین نعل طلا گرفتند

مرجان سلحشوری و مدال طلای پومسه قهرمانی کشور 80x80 مسابقات پومسه بانوان کشور در اصفهان | جام از اصفهان خارج نشد
تکواندو4 هفته پیش

مسابقات پومسه بانوان کشور در اصفهان | جام از اصفهان خارج نشد

حمیده عباسعلی طراوت خاکسار و ستاره موسوی پس از پایان مسابقات کاراته وان شانگهای 80x80 کاراته قهرمانی آسیا | عباسعلی و خاکسار طلایی شدند؛ کاتای تیمی نقره و فاطمه صادقی برنز گرفتند
کاراته4 هفته پیش

کاراته قهرمانی آسیا | عباسعلی و خاکسار طلایی شدند؛ کاتای تیمی نقره و فاطمه صادقی برنز گرفتند

شیما صفایی الینا رحیمی کیمیا رستمی تور تنیس روی میز نوجوانان و جوانان دختر در اراک 80x80 نگاهی به تور تنیس روی میز اراک | قهرمانی شیما و الینا ؛ مزد ثبات و نظم
تنیس روی میز4 هفته پیش

نگاهی به تور تنیس روی میز اراک | قهرمانی شیما و الینا ؛ مزد ثبات و نظم

تیم کبدی مازندران در مسابقات جوانان دختر کشور در شیراز 80x80 تصاویر | مسابقات کبدی جوانان دختر کشور در شیراز
تصاویر1 هفته پیش

تصاویر | مسابقات کبدی جوانان دختر کشور در شیراز

Ligue 1 cinq choses a savoir sur Stephanie Frappart la premiere femme a arbitrer un match 80x80 یک اتفاق تاریخ برای زنان| استفانی از فرانسه داورسوپرکاپ فوتبال اروپا شد
فوتبال2 هفته پیش

یک اتفاق تاریخ برای زنان| استفانی از فرانسه داورسوپرکاپ فوتبال اروپا شد

فرانک پرتو آذر تیم ملی دوچرخه سواری کوهستان بانوان در لبنان 80x80 پرتو آذر، مونا فرح بخشیان و مهسا ماویز ؛ دوچرخه سواران پرامید ایران در لبنان
دوچرخه سواری4 هفته پیش

پرتو آذر، مونا فرح بخشیان و مهسا ماویز ؛ دوچرخه سواران پرامید ایران در لبنان

ثریا آقایی بدمینتون ورزش زنان ورزش بانوان iwsports 80x80 ویدئو | لحظاتی با ثریا آقایی در بدمینتون بین المللی غنا
بدمینتون4 هفته پیش

ویدئو | لحظاتی با ثریا آقایی در بدمینتون بین المللی غنا

basketball womens championship98051210 80x80 گزارش تصویری | رقابت‌های بسکتبال سه نفره زیر ۲۳ سال کشور در سنندج
بسکتبال1 هفته پیش

گزارش تصویری | رقابت‌های بسکتبال سه نفره زیر ۲۳ سال کشور در سنندج

فاطمه صادقی تیم ملی کاتای بانوان 80x80 ویدئو | اجرای کاتای فاطمه صادقی و برنز قهرمانی آسیا در ازبکستان
کاراته3 هفته پیش

ویدئو | اجرای کاتای فاطمه صادقی و برنز قهرمانی آسیا در ازبکستان

تیم ملی کاراته بانوان کومیته تیمی قهرمانی آسیا ازبکستان 80x80 قهرمانی دختران کومیته تیمی ایران در کاراته قهرمانی آسیا در تاشکند
کاراته4 هفته پیش

قهرمانی دختران کومیته تیمی ایران در کاراته قهرمانی آسیا در تاشکند

والیبال بانوان جوانان آسیا ایران ژاپن 14 80x80 ویدئو | همراه با زهرا بخشی پیش از آغاز والیبال زنان آسیا در کره جنوبی
والیبال13 ساعت پیش

ویدئو | همراه با زهرا بخشی پیش از آغاز والیبال زنان آسیا در کره جنوبی

تیم ملی والیبال بانوان به اردوی تدارکاتی اسلوونی و کرواسی می رود 80x80 ویدئو | معرفی بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا
والیبال14 ساعت پیش

ویدئو | معرفی بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا

photo 2019 08 08 13 52 43 80x80 آغاز رقابت های بسکتبال سه نفره بانوان تهران در سالن آزادی | ویدیو
بسکتبال1 هفته پیش

آغاز رقابت های بسکتبال سه نفره بانوان تهران در سالن آزادی | ویدیو

فاطمه صادقی تیم ملی کاتای بانوان 80x80 ویدئو | اجرای کاتای فاطمه صادقی و برنز قهرمانی آسیا در ازبکستان
کاراته3 هفته پیش

ویدئو | اجرای کاتای فاطمه صادقی و برنز قهرمانی آسیا در ازبکستان

طراوت خاکسار 1 80x80 ویدئو | لحظه پیروزی خاکسار و قهرمانی ایران در کومیته تیمی کاراته قهرمانی آسیا
کاراته4 هفته پیش

ویدئو | لحظه پیروزی خاکسار و قهرمانی ایران در کومیته تیمی کاراته قهرمانی آسیا

ثریا آقایی بدمینتون ورزش زنان ورزش بانوان iwsports 80x80 ویدئو | لحظاتی با ثریا آقایی در بدمینتون بین المللی غنا
بدمینتون4 هفته پیش

ویدئو | لحظاتی با ثریا آقایی در بدمینتون بین المللی غنا

usa vs netherlands fifa womens world cup final 80x80 ویدئو | آمریکا 2 0 هلند | فینال جام جهانی فوتبال زنان 2019
فوتبال1 ماه پیش

ویدئو | آمریکا 2-0 هلند | فینال جام جهانی فوتبال زنان 2019

sweden vs england fifa womens world cup 80x80 ویدئو | سوئد 2 1 انگلیس | دیدار رده بندی جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال1 ماه پیش

ویدئو | سوئد 2-1 انگلیس | دیدار رده بندی جام جهانی فوتبال زنان

netherlands vs sweden fifa womens world cup 80x80 ویدئو | هلند 1 0 سوئد | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال1 ماه پیش

ویدئو | هلند 1-0 سوئد | جام جهانی فوتبال زنان

usa vs england fifa womens world cup 80x80 ویدئو | آمریکا 2 1 انگلیس | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال1 ماه پیش

ویدئو | آمریکا 2-1 انگلیس | جام جهانی فوتبال زنان

sweden gemany fifa womens world cup video 80x80 ویدئو | سوئد 2 1 آلمان | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال1 ماه پیش

ویدئو | سوئد 2-1 آلمان | جام جهانی فوتبال زنان

netherlands italy fifa womens world cup 80x80 ویدئو | هلند 2 0 ایتالیا | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال1 ماه پیش

ویدئو | هلند 2-0 ایتالیا | جام جهانی فوتبال زنان

usa vs france fifa womens world cup megan rapinoe 80x80 ویدئو | آمریکا 2 1 فرانسه | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال1 ماه پیش

ویدئو | آمریکا 2-1 فرانسه | جام جهانی فوتبال زنان

norway england fifa womens world cup 80x80 ویدئو | انگلیس 3 0 نروژ | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال1 ماه پیش

ویدئو | انگلیس 3-0 نروژ | جام جهانی فوتبال زنان

اردوی تیم ملی تکواندو بانوان در رشت مسابقات قهرمانی آسیا ویتنام Iran womens taekwondo training before asian championship vietnam 2018 1 Kimia Alizadeh کیمیا علیزاده 80x80 ویدئو | نظرات کیمیا علیزاده در مورد بازگشت به میادین تکواندو
تکواندو2 ماه پیش

ویدئو | نظرات کیمیا علیزاده در مورد بازگشت به میادین تکواندو

دوچرخه سواری تایم تریل بانوان کشور 1 80x80 ویدئو | ستاره ها در خط استارت دوچرخه سواری تایم تریل بانوان
ویدئو2 ماه پیش

ویدئو | ستاره ها در خط استارت دوچرخه سواری تایم تریل بانوان

بسکتبال سه نفره قهرمانی جهان در هلند دلارام وکیلی 80x80 ویدئو | ایران 19 18 مغولستان | جام جهانی بسکتبال 3 نفره زنان
بسکتبال2 ماه پیش

ویدئو | ایران 19-18 مغولستان | جام جهانی بسکتبال 3 نفره زنان

netherlands japan 80x80 ویدئو | هلند 2 1 ژاپن | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | هلند 2-1 ژاپن | جام جهانی فوتبال زنان

italy china 80x80 ویدئو | ایتالیا 2 0 چین | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | ایتالیا 2-0 چین | جام جهانی فوتبال زنان

sweden canada 80x80 ویدئو | سوئد 1 0 کانادا | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | سوئد 1-0 کانادا | جام جهانی فوتبال زنان

usa spain 80x80 ویدئو | آمریکا 2 1 اسپانیا | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | آمریکا 2-1 اسپانیا | جام جهانی فوتبال زنان

france brazil 80x80 ویدئو | فرانسه 2 1 برزیل | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | فرانسه 2-1 برزیل | جام جهانی فوتبال زنان

england cameroon 80x80 ویدئو | انگلیس 3 0 کامرون | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | انگلیس 3-0 کامرون | جام جهانی فوتبال زنان

norway australia 80x80 ویدئو | نروژ 1(4) 1(1) استرالیا | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | نروژ 1(4)-1(1) استرالیا | جام جهانی فوتبال زنان

germany nigeria 80x80 ویدئو | آلمان 3 0 نیجریه | جام جهانی فوتبال زنان
فوتبال2 ماه پیش

ویدئو | آلمان 3-0 نیجریه | جام جهانی فوتبال زنان

پربازدیدها