تاریخ : یکشنبه, 11 خرداد , 1399 Sunday, 31 May , 2020
1

اصفهان قهرمان ووشوی بانوان کشور شد | برگزاری مسابقات در ساعت 2 بامداد!

  • کد خبر : 32340
  • 17 آبان 1398 - 22:12
اصفهان قهرمان ووشوی بانوان کشور شد | برگزاری مسابقات در ساعت 2 بامداد!

پرونده رقابت های ووشو قهرمانی بانوان کشور در تبریز بسته شد. اصفهانی ها به لطف مدال های خوشرنگ در تالو جام قهرمانی را بالای سر بردند گرچه در ساندا، مبارزهای مازندرانی بهترین بودند. چهره هایی چون صدیقه دریایی و ناهید کیانی نیز در این مسابقات حضور داشتند و طلایی شدند.

به گزارش آی دبلیو اسورتس؛ پرونده رقابت های ووشوی بانوان کشور امروز جمعه ۱۷ آبان در سالن شهید اقدمی تبریز بسته شد و در پایان رقابت تیم های ۳۲ استان کشور در ۲ بخش تالو و ساندا، اصفهان با مجموع ۱۱ مدال قهرمان شد.

آن چه بیش از نتایج، مسابقات تبریز را تحت تأثیر قرار داد بی نظمی در برنامه ریزی مسابقات بود. برخی سانداکاران مجبور شده‌اند حوالی ساعت یک تا ۲ بامداد به میدان بروند و عوامل برگزاری مسابقات تا پاسی از صبح درگیر مسابقات روز نخست بوده‌اند.

در شرایطی که این مسابقات می‌توانست طی سه روز برنامه ریزی شود تا در سطح استانداردی برگزار گردد، اصرار بر انجام مسابقات طی ۲ روز و استقبال پرشور از مسابقات، کار را به جایی رساند که برگزار کنندگان تنها به این فکر می‌کردند که مسابقات را طی ۲ روز جمع کنند آن هم بدون توجه به این موضوع که خروجی فنی مسابقه‌ای در ساعت یک بامداد چیست و با کدام استاندارد تطابق دارد.

با توجه به تعدد بخش های زیر مجموعه تالو، پیش بینی می شد که استان های موفق در تالو در مجموع مدال ها وضعیت بهتری پیدا خواهند کرد چنان که اصفهان با مدال هایش در تالو در نهایت قهرمان این پیکارها شد.

در این مسابقات تیم اصفهان با ۵ مدال طلا، سه نقره و سه برنز قهرمان شد، تهران الف با جمع ۸ مدال و با کیفیت چهار طلا، سه نقره و یک برنز به مقام نایب قهرمانی رسید و مازندران با چهار طلا، یک نقره و دو برنز بر سکوی سومی ایستاد.

در بخش ساندا تیم مازندران با کسب ۲ مدال طلا و ۲ برنز بهترین عملکرد را داشت و به عنوان نخست رسید.آذربایجان شرقی با ۲ طلا و یک برنز به عنوان دومی رسید و تهران الف با یک طلا و ۲ نقره بر سکوی سومی ایستاد.

اسامی نفرات برتر ساندا بدین شرح است:

منهای ۴۸ کیلوگرم:

۱-الهه محمودی از آذربایجان شرقی الف ۲-سحر صمدانی از تهران الف ۳-محدثه نجف زاده از فارس و مرجان فردی از آذربایجان شرقی ب

منهای ۵۲ کیلوگرم

۱-لیلا رجبی از تهران الف ۲-مهناز مقدم آقاجری از زنجان ۳-فاطمه نورمحمدی از اصفهان و آیناز احدی راد از گیلان

منهای ۵۶ کیلوگرم:

۱-پریسا هاشمی از آذربایجان شرقی الف ۲-زهرا دورعلی از اصفهان ۳-مریم احمدی از البرز و معصومه بزرگی از مازندران

منهای ۶۰ کیلوگرم

۱-کیمیا شوشتری از البرز ۲-فاطمه ویسی از اصفهان ۳-هانیه شعبانی نسب از مازندران و زهره شهپری از خوزستان

منهای ۶۵ کیلوگرم

۱-هانیه الهی نژاد از مازندران ۲-مائده هیبتیان از چهارمحال و بختیاری ۳-مائده هاشمی از اصفهان و الهه شاه حسینی از کیش

منهای ۷۰ کیلوگرم

۱-صدیقه دریایی از مازندران ۲-شیوا اباذری از تهران ب ۳-سارا پورحسن از البرز و ظعیده کهدویی از یزد

منهای ۷۵ کیلوگرم

۱-پریسا حیدری از قم ۲-فریناز نذیری از تهران الف ۳-سکینه قاسم زاده از آذربایجان شرقی الف و سیده مائده موسویان از کیش

اسامی نفرات برتر تالو بدین شرح است:

*فرم «چانگ‌چوان»

۱-زهرا کیانی از اصفهان ۲-ریحانه خلیلیان از تهران الف ۳-سیده زهرا شفیعی از تهران ب

*فرم «نن چوان»

۱-فاطمه حیدری از تهران الف ۲-مینا پناهی از آذربایجان شرقی ۳-سپیده شاکریان از سیستان و بلوچستان

*فرم «تای چی چوان»

۱-مرجان کریمی از اصفهان ۲-معصومه طهماسبی از مازندران ۳-زهرا شمسینی از قزوین

*فرم «دائوشو»

۱-ساناز چراغی از تهران ب ۲-فاطمه عزیزی از البرز ۳-مائده زاهدی از آذربایجان شرقی الف

*فرم «جین شو»

۱-زهرا کیانی از اصفهان ۲-مهسا بزلو از البرز ۳-منیره پناهی از کهگیلویه و بویراحمد

*فرم «نن‌دائو»

۱-فاطمه حیدری از تهران الف ۲-سپیده شاکریان از سیستان‌وبلوچستان ۳-آرزو میرزایی از قزوین

*فرم «تای‌چی‌جین»

۱-معصومه طهماسبی از مازندران ۲-مرجان کریمی از اصفهان ۳-زهرا شمسینی از قزوین

*فرم «شوان‌جین»

۱-مهسا بزلو از البرز ۲-زهرا مرادطلب از آذربایجان شرقی ۳-ناهید پورشبانان از اصفهان

*فرم «باگوا»

۱-ناهید پورشبانان از اصفهان ۲-استاتیرا اسدی از البرز ۳-سحر فخری از کرمانشاه

*فرم «گوئن شو»

۱-سوگند گلشنی از مازندران ۲-مائده زاهدی از آذربایجان شرقی الف ۳-مهسا ساجدی از  کهگیلویه و بویراحمد

*فرم «چیانگ شو»

۱-زهرا کیانی از اصفهان ۲-مهسا بزلو از البرز ۳-منیره پناهی از کهگیلویه و بویراحمد

*فرم «نن گوئن»

۱-فاطمه حیدری از تهران الف ۲-مریم سادات هاشمی از کهگیلویه و بویراحمد ۳-آرزو میرزایی از قزوین

* «دوئلین»

۱-تیم البرز متشکل از مهسا بزلو و آیدا حبیبی ۲-تیم تهران ب متشکل از ساناز چراغی و آتوسا محمدی ۳-تیم تهران الف متشکل از ریحانه خلیلیان و عسل هارونی

اطلاعات خبر: *نویسنده: حامد اسماعیلی * تنظیم کننده: تحریریه*منبع: اختصاصی*انتشار ۱۷ آبان ۱۳۹۸- ساعت ۲۲:۱۲

لینک کوتاه : https://iwsports.ir/?p=32340

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.