18

دو و میدانی نوجوانان کشور در سنندج / خراسان رضوی قهرمان شد ؛ خوش نیت رکورد شکست

  • کد خبر : 4103
  • 18 اردیبهشت 1397 - 10:03
دو و میدانی نوجوانان کشور در سنندج / خراسان رضوی قهرمان شد ؛ خوش نیت رکورد شکست

رقابت های دو و میدانی نوجوانان دختر کشور در حالی در سنندج به نقطه پایان خود رسید که دختران دو و میدانی کار خراسان رضوی جام قهرمانی را به خانه بردند و مریم خوش نیت دخترهمدانی رکورد 2 هزار متر نوجوانان دختر کشور را شکست.

به گزارش پایگاه خبری ورزش زنان ایران IWSports ؛ پرونده رقابت هایدو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور در سنندج بسته شد . رقابتی که با حضور تیم هایی از استان های مختلف برگزار شد و در نهایت این خراسان رضوی بود که توان خود در دو و میدانی پایه دختران را به رخ کشید.

تلاش تهران برای قهرمانی بی ثمر بود و این تیم نایب قهرمان شد. عنوان سوم به زنجان رسید و تیم های آذربایجان شرقی، چهارمحال و بختیاری و کردستان الف در رده های بعدی قرار گرفتند.

اتفاق ویژه مسابقات دو و میدانی نوجوانان کشور در سنندج  بهبود رکورد 2 هزار متر دختران نوجوان ایران توسط یک دختر همدانی بود. مریم خوش نیت از استان همدان با ثبت زمان 7:51.23 دقیقه، رکورد جدیدی در ماده 2000 متر بامانع نوجوانان دختر کشور ثبت کرد. بنا بر گفته فدراسیون دو و میدانی ، این رکورد پس از بررسی نهایی و تایید کمیته پزشکی و ضد دوپینگ فدراسیون به عنوان رکورد ملی این ماده به ثبت خواهد رسید.

مسابقات نوجوانان کشور در سنندج مقدمه ای بر حضور تیم ملی نوجوانان در مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان بود و نفرات برتر زیر ذره بین کادر فنی تیم ملی قرار می گیرند.

 فایل پی دی اف نفرات برتر مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور در سنندج

✅ نتیجه پرتاب وزنه:

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 13.50 متر

? لیلا قندانی – اصفهان – 11.69
?الهام سادات هاشمی عباسی – مازندران – 11.59
? نرگس شب خیز – زنجان – 11.45

✅ نتیجه 1500 متر:

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان :  4:57.00 دقیقه

? لیلا جوانمرد – خراسان رضوی – 5:43.09
?شقایق خطیبی – زنجان – 5:44.71
?مریم موسیوند – همدان – 5:47.90

✅ نتیجه 100 متر بامانع:

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 14.70 ثانیه

?گلابتون زارعی – کردستان الف – 15.36 (رکورد جدید ملی)
?صدف آقاجانی – کردستان الف – 16.65
?مینا رضایی – فارس – 16.77

✅ نتیجه 400 متر:

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 56.90 ثانیه

?تکتم دستاربندان – خراسان رضوی – 59.54
?محدثه ابراهیم پور – آذربایجان شرقی – 1:00.42
?نسرین بهرامی – زنجان – 1:01.98

✅ نتیجه پرش سه گام:

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 11.80 متر

?رقیه پرویزی – زنجان – 11.17
?فهیمه چوگان – گلستان – 10.51
?سمیرا کردعلی – یزد – 10.47

✅ نتیجه پرش ارتفاع:

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 1.67 متر

?مهیا نعیمی – تهران – 1.58
?زهرا فرخ فال – تهران – 1.55
?لیلا یاری – البرز – 1.52

✅ نتيجه ١٠٠ منر

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : ١٢.٣٠ ثانيه

?راويس شهابي – كيش – ١٢.٨٧
?مائده بهرامي – البرز – ١٣.١١
?مهديه حسن لو – زنجان – ١٣.٧٠

✅ نتيجه پرتاب دیسک:
⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 43.00 متر

?محلا محروقی – خراسان رضوی – 37.91
?صبا عظیمی – چهار محال و بختیاری – 28.20
?مبینا معرفت – ایلام – 25.16

✅ نتيجه 3000 متر:

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 10:40.00 دقیقه

?پریچهر شاهی – تهران – 11:39.27
?فاطمه چناری – همدان – 11:59.62
? کیمیا افیونی – چهارمحال و بختیاری – 12:20.47

✅ نتیجه پرتاب چکش:
⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 55.00 متر

?هانیه قرنجیک – گلستان – 50.93
?سوما اسماعیل سرخ – آذربایجان غربی – 47.75
?مهدیه حکمت سرا – تهران – 43.50

✅ نتیجه پرش طول:

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 58.00 متر

?رقیه پرویزی – زنجان – 5.50
?فاطمه عباسی – خراسان رضوی – 5.29
?بتینا بختیاری – همدان – 4.78

✅ نتیجه 800 متر:

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 2:15.00

?تکتم دستاربندان – خراسان رضوی – 2:18.97
?زهرا میرزایی – چهارمحال و بختیاری – 2:29.37
?شیرین نادربیگی – همدان – 2:39.08

✅ نتیجه 2000 متر بامانع:

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 7:30.00  دقیقه

?مریم خوش نیت – همدان –  7:51.23  (رکورد جدید ملی)
?هستی ثمری – کردستان الف – 8:02.05
?سودا سواری – آذربایجان شرقی – 11:35.64

✅ نتیجه پرتاب نیزه:

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 43.00 متر

? صبا عظیمی – چهارمحال و بختیاری – 31.96
?شریفه صنوبری راز – گلستان – 31.39
?مهلا محروقی – خراسان رضوی – 30.62

✅ نتیجه 200 متر:

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 25.00 ثانیه

?نسرین بهرامی – زنجان – 26.68
?محدثه ابراهیم پور – آذربایجان شرقی – 26.91
?راویس شهابی – کیش – 26.91

✅ نتیجه 400 متر بامانع:

⏱ حدنصاب مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان : 1:05.00 دقیقه

?نرگس رستگار – خراسان رضوی – 1:07.66
?آتنا نظیف – فارس – 1:07.81
?زهرا رضایی – قم – 1:10.43

✅ نتیجه  هفتگانه:

?نیلوفر قاسمعلی پور – تهران – 3498 امتیاز
?نگین بیگمی – تهران – 3383 امتیاز
?هدیه ساعدی – کردستان الف – 2840 امتیاز

✅ نتیجه تیمی :

?خراسان رضوی – 61.5 امتیاز
?تهران – 53 امتیاز
?زنجان – 43 امتیاز

4- آذربایجان شرقی – 38 امتیاز
5- چهارمحال و بختیاری – 32 امتیاز
6- کردستان الف – 29 امتیاز

لینک کوتاه : https://iwsports.ir/?p=4103

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.