با ما همراه باشید

فوتسال

شهرزاد مظفر: دوست دارم به فوتسال ایران برگردم

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال بانوان ایران که اکنون هدایت تیم کویت را برعهده دارد می‌گوید همیشه دوست داشته باردیگر به فوتسال ایران برگردد.

57685710 شهرزاد مظفر: دوست دارم به فوتسال ایران برگردم

به گزارش آی دبلیو اسپورتس به نقل از ایسنا، اهالی ورزش و هوادارانی که فوتسال بانوان را دنبال می‌کنند شهرزاد مظفر را به خوبی می‌شناسند. بانویی که عنوان برترین سرمربی فوتسال بانوان ایران را در کارنامه دارد و در اردیبهشت ۹۷ همراه با تیم ملی ایران قهرمانی آسیا را به دست آورد. او اکنون بیش از یک سال است که به کویت رفته و به صورت رسمی فوتسال بانوان این کشور را راه اندازی کرده است.

این مربی که بزرگترین چالش خود در سال ۹۸ را کارکردن با بازیکنانی می‌داند که به تازگی فوتسال را آغاز کرده‌اند، می‌گوید دلش برای فوتسال ایران تنگ شده و روزی دوباره برمی‌گردد. مشروح گفت‌وگوی شهرزاد مظفر را در ادامه می‌خوانید:

راه‌اندازی لیگ فوتسال زنان کویت در گام‌های اول

اواخر سال ۲۰۱۸ به کویت آمدم و تا چند ماه مشغول تحقیق، شناسایی پتانسیل و ظرفیت‌های فوتسال این کشور و نوشتن یک برنامه دو ساله بودم، بنابراین اویل ژانویه ۲۰۱۹ (دی )کارم را با تشکیل تیم ملی و تمرینات شروع کردم و همان موقع هم اولین دوره لیگ فوتسال زنان کویت را راه اندازی کردیم. از آنجایی که اقدامی نو بود، لیگ را با حضور ۱۱ تیم و به صورت یک دور بازی انجام دادیم و در پایان چهار تیم برتر جدول به پلی‌آف رفتند که تجربه خوبی بود.

دومین دوره لیگ را در سال ۹۸ برگزار کردیم که سطح کیفی مسابقات نسبت به قبل بالا رفته بود و تیم‌های نوپای سال گذشته در این مدت تمرین انجام داده و مربی جذب کرده بودند. علاوه بر این قانونی وجود داشت که به هر تیم اجازه می‌داد تا یک بازیکن حرفه‌ای جذب کنند در نتیجه پنج تیم بازیکن خارجی جذب کردند؛ تیم الکویت هم با نسترن مقیمی (ملی‌پوش ایران) قرارداد بست. کاپیتان تیم ملی بحرین و بازیکن بسیار خوبی هم از لبنان به تیم‌ها اضافه شدند که سطح لیگ را بالا بردند. از طرفی چون لیگ زودتر شروع شد، مسابقات را رفت و برگشتی برگزار کردیم و چهر تیم هم راهی پلی‌آف شدند.

در نظر داریم برای سال آینده لیگ را کمی زودتر شروع کنیم تا مسابقات حداقل ۶ ماه طول بکشد چون جام ملت‌های آسیا را نداریم و فرصت برای برگزاری لیگ طولانی فراهم است. برای من خیلی مهم بود که لیگ برگزار شود و شکل درستی داشته باشد. خوشخبتانه مسئول کمیته بانوان هم بسیار فعال و اهل مشورت است و کار درست و منطقی را اجرا می‌کند، در نتیجه با مشارکت هم کارها را جلو می‌بریم.

تشکیل رسمی تیم ملی فوتسال زنان کویت با برنامه‌ای شلوغ

هسته اولیه تیم ملی را در فوریه ۲۰۱۹ (اسفند) و بعد از تماشای دو هفته از لیگ تشکل دادیم. تعدادی بازیکن هم از طریق فراخوان دیده بودیم و از ترکیب آنها با بازیکنان لیگ، تیم ملی شکل گرفت. یک ماه بعد ترکمنستان و بحرین را برای برگزاری بازی دوستانه به کویت دعوت کردیم تا تیم ملی هویت خود را اعلام و تشکیل آن رسمیت پیدا کند. سپس با حضور در کمپ کرواسی با چهار تیم باشگاهی قوی مسابقه دادیم که  حاصل آن دو برد و دو باخت بود. در این کمپ بازیکنان تیم ملی با فضای حرفه‌ای گری آشنا شدند. در ادامه عازم تورنمنت چین شدیم و با تیم‌های تایلند، نیوزلند و چین بازی کردیم که هدف‌مان آشنایی بازیکنان با سطح اول فوتسال آسیا بود. علاوه بر این به دنبال افزایش انگیزه بازیکنان بودیم تا بدانند که برای رسیدن به سطح اول آسیا تا چه اندازه باید کار و تلاش کنند. بازی دوستانه با افغانستان و لبنان و برگزاری مسابقات خلیج فارس با حضور بحرین، عربستان سعودی و امارات متحده عربی دیگر برنامه‌های تیم ملی بود.

کرونا ترمز تیم کویت را کشید

تمرینات تیم ملی چند هفته‌ای است که به دلیل شیوع کرونا تعطیل شده و اجازه تمرین نداریم. تمام اماکن ورزشی هم تعطیل و تجمعات ممنوع اعلام شد. در نتیجه به بازیکنان برنامه‌های انفرادی داده‌ایم و آنها را از طریق یک اپلیکیشن کنترل می‌کنیم.

قهرمانی آسیا مهمترین رویداد ورزشی برای تیم‌های فوتسال بانوان در سال ۲۰۲۰ است که کویت میزبانی را برعهده گرفته اما هنوز نمی‌دانیم که مسابقات سر وقت برگزار می‌شود یا نه. با این حال برنامه و هدف نهایی ما آمادگی  هر چه بیشتر برای این مسابقات بود. قبل از این مسابقات هم قصد داشتیم در تورنمنت کرواسی شرکت کنیم که به دلیل کرونا حضور ما کنسل شد اما در نظر داریم  چند مسابقه دوستانه و یک کمپ خارج از کویت برگزار کنیم. امیدوارم که همه چیز طبق برنامه پیش برود، چون با توجه به وضعیت شیوع کرونا در جهان نمی‌دانم تا چه حدی برنامه‌هایمان اجرا می‌شود.

از زیر صفر شروع کردیم

با وجود اینکه برای تیم ملی برنامه‌ریزی خوبی انجام شد اما نباید این نکته را فراموش کنیم که کویت تیمی کاملا نوپا است و تقریبا یک سال از تشکیل هسته اولیه آن می‌گذرد. در واقع تیمی بدون سابقه و تاریخچه است، فعالیت فوتسالی در این کشور وجود نداشته و یک سال است کار با بازیکنانی را آغاز کرده‌ایم که هیچگونه اطلاعاتی از مفاهیم اولیه فوتسال نداشتند بنابراین کار بسیار سختی بوده و در واقع از زیر صفر شروع کردیم.

57379169 شهرزاد مظفر: دوست دارم به فوتسال ایران برگردم

هر موفقیتی برای ایران به دست بیاید، خوشحال می‌شوم

برای فرزانه توسلی و سارا شیربیگی که در لیست بهترین‌های سال ۲۰۱۹ قرار گرفته‌اند خیلی خوشحالم و به هر دو آنها تبریک گفتم. هر موفقیتی برای ایران به دست بیاید خوشحال می‌شوم، به ویژه برای بازیکنانی که با آنها کار کرده‌ام چون به آنها  علاقه خاصی دارم و مثل خواهران کوچک‌تر من هستند. به خانم گلاره ناظمی هم که مایه افتخار داوری ایران در جهان است، تبریک می‌گویم. او در چند سال اخیر کار بزرگی انجام داده و امیدوارم این مسیر را با موفقیت ادامه بدهد. امیدوارم این سه نفر در نهایت به عنوان بهترین دروازه‌بان، بازیکن و داور انتخاب شوند.

قطعا بازیکنانی دیگری در ایران هستند که می‌توانستند در این لیست قرار بگیرند چون وقتی ما در مسابقات آسیایی شرکت کردیم همه دیدند که بازیکنان تیم تا چه اندازه موثر بودند اما آمار در فوتسال پلنت یا بهترین‌ها معمولا  نقش پررنگی دارد به گونه‌ای که شاید بازی یک بازیکن از نظر ما خیلی چشم‌نواز باشد اما برای انتخاب بهترین‌ها به آماری توجه می‌شود که شاید به چشم نیاید اما روی کاغذ نوشته می‌شود، بنابراین این انتخاب‌ها بی دلیل نیست اما با این وجود فکر می‌کنم نفرات شایسته دیگری در فوتسال ایران داریم و امیدوارم سال‌های آینده اسم آنها را در لیست بهترین‌ها ببینیم.

زنان فوتسال ایران در هر شرایطی شانس قهرمانی در آسیا را دارند

تیم ملی فوتسال بانوان ایران سال بسیار سختی داشته و همچنان این سختی‌ها ادمه دارد اما سایر کشورها نیز به دلیل شیوع کرونا درگیر مشکلاتی هستند؛ ما نیز تمرینات‌مان کنسل شده است. نمی‌دانم که این وضعیت تا کی ادامه دارد اما  تیم ایران با توجه به پتانسیل بالای فوتسال بانوان در هر شرایطی شانس قهرمانی در آسیا را دارد. امیدوارم هر چه زودتر شرایط عادی شود و تیم ملی اردوهای خود را برگزار کند. تیم ایران از نظر کادر فنی و بازیکن شرایط خوبی دارد و در هر شرایطی مدعی قهرمانی است.

سال ۹۸ و بزرگترین چالش شهرزاد مظفر

برای من سال ۹۸ بسیار پرکار بود و از نظر فیزیکی و ذهنی انرژی زیادی برد. کار کردن با تیمی نوپا شرایط خاص خود را دارد و انرژی بیشتری می‌طلبد چون حس می‌کردم خیلی عقب هستیم بنابراین مجبور بودم بازیکنان را از نظر تئوری، تکنیکی، تاکتیکی، بدنسازی و ورود به فضای حرفه‌ای آموزش دهیم. فوتسال در ایران جا افتاده و نیاز نیست که در مورد خیلی مسائل با بازیکنان صحبتی انجام شود. در واقع بستر تقریبا آماده‌ای وجود دارد که مربی فقط به تاکتیک و برنامه‌های نهایی فکر می‌کند اما در کویت باید انتظاراتم را پایین می‌آوردم و از صفر آغاز می‌کردم در نتیجه به نگرش متقاوتی نیاز داشتم. این تجربه بسیار خوبی بود و دریچه جدیدی را در ذهن من باز کرد چون باید کمی آموزش می‌دیدم که کار کردن با این بازیکنان چگونه باید باشد و من به عنوان مربی باید تاکتیک، روش مربیگری و حتی رفتارم را عوض می‌کردم و روش مربیگری حتی توقعات را عوض می‌کردم. این بزرگترین چالش من بود و دوست داشتم در عرصه مربیگری چنین چیزی را تجربه کنم. البته در این راه کمیته بانوان و امکاناتی که در اختیار داشتم به من کمک کرد.

57672454 شهرزاد مظفر: دوست دارم به فوتسال ایران برگردم

همیشه دوست دارم به فوتسال ایران برگردم

فوتسال ایران جایی است که همیشه به آن کشش دارم؛ لیگ و کارکردن با بازیکنان ایران جذاب و دوست داشتنی است. گاهی دلم تنگ می‌شود اما در کویت تعهدی داده‌ام و کاری را شروع کرده‌ام که دلم می‌خواهد نتیجه آن را ببینم. من به کار ریشه‌ای و بلند مدت معتقد هستم حتی زمانی که در ایران بودم همیشه یکی از دغدغه‌هایم این بود که کار بلند مدت انجام دهیم و نقش پررنگ‌تری در برنامه ریزی داشته باشیم، این شرایط اکنون در کویت فراهم شده است.

از نظر کاری در این کویت سختی زیادی کشیده‌ام برای شروع کاری از صفر، دو سال اول سخت‌ترین دوران است و باید بدون پشتوانه و با دست خالی چیزی را بسازید. همیشه دو سال اول سخت ترین دوران است چون باید با دست خالی و بدون پشتوانه چیزی را بسازیم. تا حدودی پایه‌ها را ساخته‌ایم و شاید از الان به بعد کار راحت‌تر پیش برود. در واقع سختی کار را پشت سر گذاشته‌ایم و دلم می‌خواهد نتیجه کار را ببینم و لذت ببرم.

با فدراسیون کویت تا ۶ ماه دیگر قرارداد دارم و باید ببینم بعد از آن وضعیت به چه صورت پیش می‌رود اما ایران برای من جز گزینه‌هاست و همیشه دوست دارم برگردم؛ این موضوع بالاخره اتفاق می‌افتد با این حال نمی‌دانم چه زمانی قسمتم می‌شود که دوباره به فوتسال ایران برگردم اما هر موقع که برگردم با دل  و جان کار می‌کنم. دلم برای کارکردن با بازیکنان سطح بالای ایران تنگ شده حتی در کویت همیشه آنها را مثال می‌زنم چون واقعا از نظر فنی و اخلاقی الگوهای خوبی هستند و تاکنون بازیکنان کویت تقریبا همه بازیکنان ایران را می‌شناسند و بازی‌هایشان را دیده‌اند.

حرف پایانی

آرزو می‌کنم که مردم عزیز ایران به سلامت از این بحران عبور کنند و دعا می‌کنم هر چه سریعتر به شرایط عادی خود برگردند. برای مردم ایران در سال جدید بهترین‌ها را آرزو دارم.

 

تبلیغات
61607699 80x80 با آسیبم رفیقم
والیبال1 روز پیش

با آسیبم رفیقم

57875928 80x80 تیم وزنه‌برداری بانوان با ترکیب ۳ ۴ نفره به آسیایی می‌رود
ویژه1 روز پیش

تیم وزنه‌برداری بانوان با ترکیب ۳-۴ نفره به آسیایی می‌رود

61572189 80x80 فرزانه فصیحی در بین ۵۰ دونده برتر ۶۰ متر جهان
ویژه1 روز پیش

فرزانه فصیحی در بین ۵۰ دونده برتر ۶۰ متر جهان

61604876 80x80 از مصاحبه، سلام بدون جواب و صدای شاتر دوربین...
ویژه2 روز پیش

از مصاحبه، سلام بدون جواب و صدای شاتر دوربین…

57906983 80x80 مربی والیبال بانوان: با کار مقطعی درجا می‌زنیم/ استعدادیابی نداریم
ویژه2 روز پیش

مربی والیبال بانوان: با کار مقطعی درجا می‌زنیم/ استعدادیابی نداریم

57790547 80x80 نایب رییس هندبال: بنا به شرایط برای اعزام بانوان به قهرمانی آسیا تصمیم می‌گیریم
ویژه3 روز پیش

نایب رییس هندبال: بنا به شرایط برای اعزام بانوان به قهرمانی آسیا تصمیم می‌گیریم

روز اول مرحله سوم دو و میدانی بانوان باشگاه های کشور 11 80x80 تصاویر منتخب سال ۹۸ ورزش زنان ایران – قسمت سوم
تصاویر4 روز پیش

تصاویر منتخب سال ۹۸ ورزش زنان ایران – قسمت سوم

57814097 80x80 فریده شجاعی: در بسکتبال بانوان بودجه مستقلی نداریم
ویژه4 روز پیش

فریده شجاعی: در بسکتبال بانوان بودجه مستقلی نداریم

57796452 80x80 تنیس روی میز در سال ۹۸؛ قدرت‌نمایی تازه نفس‌ها!
ویژه5 روز پیش

تنیس روی میز در سال ۹۸؛ قدرت‌نمایی تازه نفس‌ها!

دیدار فوتبال بانوان ملوان انزلی و آذرخش تهران 2 80x80 تصاویر منتخب سال ۹۸ ورزش زنان ایران – قسمت دوم
تصاویر6 روز پیش

تصاویر منتخب سال ۹۸ ورزش زنان ایران – قسمت دوم

57733613 80x80 حمیده عباسعلی تمریناتش را آغاز کرد
ویژه1 هفته پیش

حمیده عباسعلی تمریناتش را آغاز کرد

57801945 80x80 فوتبال زنان ایران در رده ۷۰ جهان باقی ماند
ویژه1 هفته پیش

فوتبال زنان ایران در رده ۷۰ جهان باقی ماند

لیگ برتر والیبال بانوان اکسون و پیکان زهرا بخشی 80x80 تصاویر منتخب سال ۹۸ ورزش زنان ایران – قسمت اول
تصاویر1 هفته پیش

تصاویر منتخب سال ۹۸ ورزش زنان ایران – قسمت اول

57733613 80x80 حمیده عباسعلی: اواخر فرودین به تهران برمی‌گردم/ امیدوارم سریع‌تر به شرایط خوب برسم
ویژه1 هفته پیش

حمیده عباسعلی: اواخر فرودین به تهران برمی‌گردم/ امیدوارم سریع‌تر به شرایط خوب برسم

57450661 80x80 از تراژدی فوتبال تا افتخارآفرینی زنان تیرانداز ایران در ۹۸
ویژه2 هفته پیش

از تراژدی فوتبال تا افتخارآفرینی زنان تیرانداز ایران در ۹۸

61549492 80x80 تیم فوتبال شهرداری بم در قرنطینه تمرین می‌کند
فوتبال2 هفته پیش

تیم فوتبال شهرداری بم در قرنطینه تمرین می‌کند

عملکرد تکواندو در سال 98 80x80 ۱۰ پرده از تکواندوی ایران در سال ۹۸
تکواندو2 هفته پیش

۱۰ پرده از تکواندوی ایران در سال ۹۸

57782434 80x80 دردسرهای مهشید اشتری با کرونا ؛ مشکل نبود میز پینگ پنگ
تنیس روی میز2 هفته پیش

دردسرهای مهشید اشتری با کرونا ؛ مشکل نبود میز پینگ پنگ

the bests 80x80 نظرسنجی ورزش زنان ایران ۹۸
تالار افتخارات2 هفته پیش

نظرسنجی ورزش زنان ایران ۹۸

57685710 80x80 شهرزاد مظفر: دوست دارم به فوتسال ایران برگردم
فوتسال2 هفته پیش

شهرزاد مظفر: دوست دارم به فوتسال ایران برگردم

57737123 80x80 هدیه کاظمی : باید آمادگی خود را حفظ کنیم/ برای کسب سهمیه المپیک می جنگم
قایقرانی2 هفته پیش

هدیه کاظمی : باید آمادگی خود را حفظ کنیم/ برای کسب سهمیه المپیک می جنگم

dqlrvcpo 80x80 با یاد ستاره‌ها؛ ایران الیاس ون و تاریخ تنیس روی میز زنان
تنیس روی میز3 هفته پیش

با یاد ستاره‌ها؛ ایران الیاس ون و تاریخ تنیس روی میز زنان

فوتبال زنان ذوب آهن اصفهان پارس جنوبی بوشهر لیگ برتر فوتبال بانوان 23 80x80 جنوب ایران و استعداهای ورزش زنان که هرز می روند
یادداشت3 هفته پیش

جنوب ایران و استعداهای ورزش زنان که هرز می روند

الناز رکابی سنگ نورد 80x80 دختر عنکبوتی ؛ سریع اما نه خشن | الناز رکابی دختر سنگ نورد ایران
سنگ نوردی و صعودهای ورزشی3 هفته پیش

دختر عنکبوتی ؛ سریع اما نه خشن | الناز رکابی دختر سنگ نورد ایران

مبارزه مریم ملکوتی خواه و نگار اسماعیلی در لیگ تکواندو دیدار فتح صدر البرز و لوازم خانگی کن 6 80x80 تکواندو انتخابی المپیک ؛ خرداد در اردن
تکواندو3 هفته پیش

تکواندو انتخابی المپیک ؛ خرداد در اردن

the bests 80x80 نظرسنجی ورزش زنان ایران ۹۸
تالار افتخارات2 هفته پیش

نظرسنجی ورزش زنان ایران ۹۸

عملکرد تکواندو در سال 98 80x80 ۱۰ پرده از تکواندوی ایران در سال ۹۸
تکواندو2 هفته پیش

۱۰ پرده از تکواندوی ایران در سال ۹۸

ویژه4 هفته پیش

داستان گردآفرید؛ پرستار فوتسالیست در دل کرونا!

کیمیا علیزاده تکواندو بانوان Kimia Alizadeh 80x80 نگاهی به موضوع کیمیا علیزاده | سیاه و سپید با کیمیا، وطن و قلب ها
یادداشت3 هفته پیش

نگاهی به موضوع کیمیا علیزاده | سیاه و سپید با کیمیا، وطن و قلب ها

هفته سوم و چهارم لیگ تکواندوی بانوان جام کوثر 4 80x80 من ورزشکارم؛ مدل نیستم!
یادداشت4 هفته پیش

من ورزشکارم؛ مدل نیستم!

دیدار فوتبال بانوان ملوان انزلی و آذرخش تهران 2 80x80 تصاویر منتخب سال ۹۸ ورزش زنان ایران – قسمت دوم
تصاویر6 روز پیش

تصاویر منتخب سال ۹۸ ورزش زنان ایران – قسمت دوم

نیم تا 80x80 نشریه قهرمانان   چهارشنبه ۲۱ اسفند
روزنامه4 هفته پیش

نشریه قهرمانان – چهارشنبه ۲۱ اسفند

لیگ برتر والیبال بانوان اکسون و پیکان زهرا بخشی 80x80 تصاویر منتخب سال ۹۸ ورزش زنان ایران – قسمت اول
تصاویر1 هفته پیش

تصاویر منتخب سال ۹۸ ورزش زنان ایران – قسمت اول

زهرا اسداللهی هندبال سپاهان 80x80 زهرا اسدللهی دختر هندبالیست سپاهان در 18 سالگی درگذشت
هندبال4 هفته پیش

زهرا اسدللهی دختر هندبالیست سپاهان در 18 سالگی درگذشت

روز اول مرحله سوم دو و میدانی بانوان باشگاه های کشور 11 80x80 تصاویر منتخب سال ۹۸ ورزش زنان ایران – قسمت سوم
تصاویر4 روز پیش

تصاویر منتخب سال ۹۸ ورزش زنان ایران – قسمت سوم

آرتمیس حسینی 80x80 دختران برفی ؛ رکسانا ساوه شمشکی و آرتمیس حسینی اسکی بازان ایران در المپیک جوانان
اسکی3 هفته پیش

دختران برفی ؛ رکسانا ساوه شمشکی و آرتمیس حسینی اسکی بازان ایران در المپیک جوانان

لیگ برتر والیبال زنان سایپا و ذوب آهن سودابه باقرپور 80x80 ما والیبال را زندگی کرده‌ایم...
یادداشت3 هفته پیش

ما “والیبال” را زندگی کرده‌ایم…

تمرین تیم ملی کاراته بانوان سارا بهمنیار 80x80 سارا بهمنیار سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد
کاراته3 هفته پیش

سارا بهمنیار سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد

سایپا نامی نو لیگ برتر فوتسال بانوان فرزانه توسلی 80x80 فرزانه توسلی در بین برترین‌های فوتسال جهان از نگاه فوتسال پلنت
فوتسال4 هفته پیش

فرزانه توسلی در بین برترین‌های فوتسال جهان از نگاه فوتسال پلنت

زهرا کیانی دختر ایران 80x80 درباره زهرا کیانی | او هرگز شکست نمی‌خورد
یادداشت3 هفته پیش

درباره زهرا کیانی | او هرگز شکست نمی‌خورد

الناز رکابی سنگ نورد 80x80 دختر عنکبوتی ؛ سریع اما نه خشن | الناز رکابی دختر سنگ نورد ایران
سنگ نوردی و صعودهای ورزشی3 هفته پیش

دختر عنکبوتی ؛ سریع اما نه خشن | الناز رکابی دختر سنگ نورد ایران

57721199 80x80 سمانه خوش قدم ؛ 20 سال بعد
یادداشت3 هفته پیش

سمانه خوش قدم ؛ 20 سال بعد

قراردادهای هندبال 80x80 دختران هندبالیست چقدر دستمزد می‌گیرند؟
هندبال4 هفته پیش

دختران هندبالیست چقدر دستمزد می‌گیرند؟

57883885 80x80 مونا آشفته در لیگ والیبال ترکیه باقی می‌ماند
والیبال4 هفته پیش

مونا آشفته در لیگ والیبال ترکیه باقی می‌ماند

61534583 80x80 فدراسیون والیبال ، ۴۶ روز بدون نایب رئیس
والیبال4 هفته پیش

فدراسیون والیبال ، ۴۶ روز بدون نایب رئیس

مرحله دوم دو و میدانی بانوان باشگاه‌های کشور سپیده توکلی 80x80 همه شغل‌های سپیده توکلی
دو و میدانی3 هفته پیش

همه شغل‌های سپیده توکلی

3330154 80x80 باشگاه خوش حساب‌ها | درباره فتح صدر البرز ، قدرت تازه تکواندوی زنان ایران
تکواندو3 هفته پیش

باشگاه خوش حساب‌ها | درباره فتح صدر البرز ، قدرت تازه تکواندوی زنان ایران

مائده برهانی سامسون اسپور 80x80 مائده برهانی ؛ ستاره روزهای سخت سامسون
والیبال4 هفته پیش

مائده برهانی ؛ ستاره روزهای سخت سامسون

شیما صفایی 80x80 شیما صفایی، تمرین در پارکینگ برای حضور در انتخابی المپیک
تنیس روی میز3 هفته پیش

شیما صفایی، تمرین در پارکینگ برای حضور در انتخابی المپیک

ناهید کیانی در تمرین تیم ملی تکواندوی بانوان پیش از اعزام به مسابقات جهانی منچستر 80x80 ناهید کیانی پرافتخارترین تکواندوکار ایران می شود؟
تکواندو3 هفته پیش

ناهید کیانی پرافتخارترین تکواندوکار ایران می شود؟

61585739 80x80 آخرین وضعیت مصدومیت حمیده عباسعلی ؛ ۶ تا ۸ هفته استراحت (فیلم)
ویدئو1 ماه پیش

آخرین وضعیت مصدومیت حمیده عباسعلی ؛ ۶ تا ۸ هفته استراحت (فیلم)

لیگ برتر والیبال بانوان اکسون و سایپا مریم هاشمی 80x80 ویدئو | نظرات فاطمه حسنی و مریم هاشمی پس از پیروزی سایپا برابر اکسون
ویدئو2 ماه پیش

ویدئو | نظرات فاطمه حسنی و مریم هاشمی پس از پیروزی سایپا برابر اکسون

3361753 80x80 ویدئو | نظرات حمیده عباسعلی پس از کسب مدال طلای لیگ جهانی کاراته
ویدئو2 ماه پیش

ویدئو | نظرات حمیده عباسعلی پس از کسب مدال طلای لیگ جهانی کاراته

آویشن باقری 4 80x80 ویدئو : در هفته سوم سوپر لیگ کاراته بانوان چه گذشت؟
ویدئو3 ماه پیش

ویدئو : در هفته سوم سوپر لیگ کاراته بانوان چه گذشت؟

دیدار سایپا هیئت خراسان رضوی هفته سوم لیگ برتر فوتسال بانوان رویا کلاتی و فاطمه شریف 80x80 ویدئو | خلاصه دیدار هیئت خراسان رضوی و مس رفسنجان در لیگ برتر فوتسال بانوان
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | خلاصه دیدار هیئت خراسان رضوی و مس رفسنجان در لیگ برتر فوتسال بانوان

دیدار شهرداری بم و پالایش گاز ایلام هفته دوم لیگ برتر فوتبال بانوان مرضیه جعفری 80x80 مرضیه جعفری : مربیگری در تیم ملی؟ دوست ندارم کسی چیزی را به من تحمیل کند
ویدئو4 ماه پیش

مرضیه جعفری : مربیگری در تیم ملی؟ دوست ندارم کسی چیزی را به من تحمیل کند

ذوب آهن اصفهان و افق قم هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان 1 80x80 ویدئو | گفتگو با شکوفه صفری بازیکن تیم والیبال ذوب آهن پس از پیروزی برابر افق قم
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | گفتگو با شکوفه صفری بازیکن تیم والیبال ذوب آهن پس از پیروزی برابر افق قم

ذوب آهن اصفهان و افق قم هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان 14 80x80 ویدئو | نظرات سعیده خلیلی سرمربی تیم والیبال افق قم پس از شکست برابر ذوب آهن
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | نظرات سعیده خلیلی سرمربی تیم والیبال افق قم پس از شکست برابر ذوب آهن

هفته یازدهم لیگ برتر والیبال زنان والیبال بانوان ذوب آهن اصفهان آبنوس تهران iran women volleyball sports week 11 iwsports فریبا صادقی 80x80 ویدئو | نظرات فریبا صادقی سرمربی تیم والیبال ذوب آهن پس از پیروزی برابر افق قم
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | نظرات فریبا صادقی سرمربی تیم والیبال ذوب آهن پس از پیروزی برابر افق قم

ذوب آهن اصفهان و افق قم هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان 9 80x80 ویدئو | خلاصه بازی تیم‌های افق قم و ذوب آهن اصفهان در لیگ برتر والیبال بانوان
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | خلاصه بازی تیم‌های افق قم و ذوب آهن اصفهان در لیگ برتر والیبال بانوان

انتخابی تیم ملی تکواندوی بانوان کوثر اساسه 80x80 ویدئو | توضیحات کوثر اساسه درباره بازی کن و فتح صدر البرز و دعوت به گرند اسلم
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | توضیحات کوثر اساسه درباره بازی کن و فتح صدر البرز و دعوت به گرند اسلم

زهرا پور اسماعیل مسابقات تکواندوی آزاد کشور آذر 97 80x80 ویدئو | زهرا پوراسماعیل : صد در صد فیکس وزن هشتم تیم ملی می شوم
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | زهرا پوراسماعیل : صد در صد فیکس وزن هشتم تیم ملی می شوم

ریحانه فولادی تکواندو 80x80 ویدئو | واکنش ریحانه فولادی پس از شکست : اطمینان دارم که قهرمان می شویم
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | واکنش ریحانه فولادی پس از شکست : اطمینان دارم که قهرمان می شویم

ملیکا میرحسینی تکواندو 80x80 ویدئو | نظرات ملیکا میرحسینی پس از اولین مسابقه برای فتح صدر البرز در لیگ تکواندو
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | نظرات ملیکا میرحسینی پس از اولین مسابقه برای فتح صدر البرز در لیگ تکواندو

تور تنیس روی میز بانوان بزرگسالان کشور در کرج 21 80x80 ویدئو | دیدار  فینال تور تنیس روی میز بزرگسالان کشور در کرج
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | دیدار فینال تور تنیس روی میز بزرگسالان کشور در کرج

تور ایرانی تنیس روی میز بانوان اصفهان پریناز حاجیلو57 80x80 ویدئو | نظرات پریناز حاجیلو پس از رفع آسیب دیدگی و بازگشت به میادین
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | نظرات پریناز حاجیلو پس از رفع آسیب دیدگی و بازگشت به میادین

تور تنیس روی میز بانوان بزرگسالان کشور در کرج 14 80x80 ویدئو | نظرات فاطمه جمالی فر پس از شکست در فینال دور سوم تور بزرگسالان در کرج
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | نظرات فاطمه جمالی فر پس از شکست در فینال دور سوم تور بزرگسالان در کرج

دیدار تیم های آرارات و پیام در لیگ دسته اول بسکتبال بانوان 19 80x80 ویدئو | هایلایت دیدار بسکتبال آرارات و پیام و گفتگو با پیونیک آراکلیان
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | هایلایت دیدار بسکتبال آرارات و پیام و گفتگو با پیونیک آراکلیان

ناهید کیانی 80x80 ویدئو | ناهید کیانی : اگر با موفقیتم، لبخندی بر لب کسی بیاورم برایم کافی است
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | ناهید کیانی : اگر با موفقیتم، لبخندی بر لب کسی بیاورم برایم کافی است

هفته اول و دوم لیگ تکواندوی بانوان جام کوثر 21 80x80 ویدئو |  نظرات فاطمه نورملکی مربی تیم فتح صدر البرز پس از پیروزی بر کن در لیگ تکواندو
ویدئو4 ماه پیش

ویدئو | نظرات فاطمه نورملکی مربی تیم فتح صدر البرز پس از پیروزی بر کن در لیگ تکواندو

57728683 80x80 ویدئو | نظرات هانیه رستمیان پس از کسب سهمیه المپیک توکیو
ویدئو5 ماه پیش

ویدئو | نظرات هانیه رستمیان پس از کسب سهمیه المپیک توکیو

فاطمه صادقی در المپیک ساحلی قطر 1 80x80 ویدئو | نظرات فاطمه صادقی پس از کسب مدال نقره کاتای بازی‌های جهانی ساحلی
ویدئو6 ماه پیش

ویدئو | نظرات فاطمه صادقی پس از کسب مدال نقره کاتای بازی‌های جهانی ساحلی

نیا علی دونده آمریکایی 80x80 ویدئو | قهرمانی نیا علی دونده آمریکایی در دو 100 متر با مانع قهرمانی جهان
ویدئو6 ماه پیش

ویدئو | قهرمانی نیا علی دونده آمریکایی در دو 100 متر با مانع قهرمانی جهان

فاطمه صادقی کاتای بانوان 80x80 ویدئو |  دیدار سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک با فاطمه صادقی در قطر
ویدئو6 ماه پیش

ویدئو | دیدار سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک با فاطمه صادقی در قطر

مریم هاشمی مربی تیم ملی تیراندازی 80x80 ویدئو | نمایش تفاوت فشنگ ایرانی و خارجی توسط مریم هاشمی مربی تیم ملی تیراندازی
ویدئو6 ماه پیش

ویدئو | نمایش تفاوت فشنگ ایرانی و خارجی توسط مریم هاشمی مربی تیم ملی تیراندازی

پربازدیدها