برنامه مرحله اول دور رفت لیگ برتر هندبال بانوان | IWSPORTS
تاریخ : چهارشنبه, 7 آبان , 1399 Wednesday, 28 October , 2020
0
هشت تیم با هم رقابت می کنند

برنامه مرحله اول دور رفت لیگ برتر هندبال بانوان در تهران

  • کد خبر : 50274
  • 25 مهر 1399 - 21:47
برنامه مرحله اول دور رفت لیگ برتر هندبال بانوان در تهران
برنامه مسابقات لیگ برتر هندبال زنان که قرار است از دوشنبه ۲۸ مهر به میزبانی تهران آغاز شود اعلام شد.

به گزارش “آی دبلیو اسپورتس” رسانه دختران قهرمان ایران؛ شانزدهمین دوره از رقابت‌های لیگ برتر هندبال زنان قرار است از ۲۸ مهر و با حضور ۸ تیم به میزبانی تهران انجام شود. ۸ تیم حاضر در لیگ برتر زنان باید در دو گروه و به صورت متمرکز با هم رقابت‌ کنند.

اشتاد سازه مشهد، فولاد مبارکه سپاهان، پرسپولیس  بهبهان، کربنات سدیم فیروز آباد، شهید شاملی کازرون، ذوب آهن، سنگ آهن بافق و تأسیسات دریایی تیم‌های حاضر در این دوره از مسابقات لیگ برتر هندبال زنان هستند.

همه بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها باید قبل از ورود به مسابقات ۲ بار تست کرونا داده باشند و بعد از ورود به تهران نیز مجددا تست PCR گرفته خواهد شد. فدراسیون هندبال با پیگیری بسیار توانست مجوز برگزاری لیگ برتر را از ستاد مقابله با کرونا در ورزش بگیرد در نتیجه می خواهد در مسابقات لیگ برتر سخت‌گیری زیادی برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته باشد. دور رفت مسابقات لیگ برتر هندبال زنان به میزبانی تهران و از ۲۸ مهر تا ۳ آبان برگزار می شود.

*گروه‌بندی تیم‌های حاضر در لیگ برتر هندبال بانوان

گروه A: اشتاد سازه مشهد، فولاد مبارکه سپاهان، پرسپولیس بهبهان و کربنات سدیم فیروزآباد

گروه B: شهید شاملی کازرون، ذوب آهن، سنگ آهن بافق و تأسیسات دریایی

*برنامه مرحله رفت لیگ برتر هندبال زنان

دوشنبه ۲۸ مهر گروه A:

اشتاد سازه مشهد – فولاد مبارکه سپاهان ساعت ۱۱:۰۰

پرسپولیس  بهبهان – کربنات سدیم فیروز آباد ساعت ۱۴:۰۰

سه شنبه ۲۹ مهر گروه B:

شهید شاملی کازرون –  تأسیسات دریایی ساعت ۱۱:۰۰

ذوب آهن اصفهان – سنگ آهن بافق ساعت ۱۴:۰۰

چهارشنبه ۳۰ مهر گروه A:      

اشتاد سازه مشهد –  پرسپولیس بهبهان ساعت ۱۱:۰۰

فولاد مبارکه سپاهان – کربنات سدیم فیروز آباد ساعت ۱۴:۰۰

پنج شنبه یکم آبان گروه B:

شهید شاملی کازرون – ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۱:۰۰

سنگ آهن بافق – تأسیسات دریایی ساعت ۱۴:۰۰

جمعه ۲ آبان گروه A:

اشتاد سازه مشهد – کربنات سدیم فیروزآباد ساعت ۱۱:۰۰

فولاد مبارکه سپاهان – پرسپولیس  بهبهان ساعت ۱۴:۰۰

شنبه ۳ آبان گروه B:

شهید شاملی کازرون – سنگ آهن بافق ساعت ۱۱:۰۰

تأسیسات دریایی – ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۴:۰۰

لینک کوتاه : https://iwsports.ir/?p=50274

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.