Monday, 17 May , 2021
1
در روز دوم و با رکوردشکنی ۱۰ کیلومتر جوانان

خراسان رضوی قهرمان دوومیدانی جام امام رضا شد

  • کد خبر : 58517
  • ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۶
خراسان رضوی قهرمان دوومیدانی جام امام رضا شد
خراسان رضوی قهرمان دوومیدانی جام امام رضا شد. در روز دوم قهرمانی های سمیرا خجسته و تکتم دستاربندان کار را برای قهرمان هموار کرد.

به گزارش “آی دبلیو اسپورتس” رسانه دختران قهرمان ایران؛ پرونده اولین دوره رقابت‌های دوومیدانی جام امام رضا (ع)، گرامیداشت استاد علی باغبان‌باشی در مشهد امروز بسته و تیم خراسان رضوی قهرمان این مسابقات شد.

در روز دوم و پایانی این رقابت‌ها که در ورزشگاه امام رضا برگزار شد یک رکورد در رده سنی جوانان جابجا شد به طوری که فاطمه زهرا قلعه نویی رکورد پیاده روی جوانان را شکست.

فاطمه زهرا قلعه نویی امروز در مسابقات ماده ۱۰ کیلومتر پیاده روی امروز با ثبت زمان ۵۶: ۵۸ دقیقه پس از ۷ ماه رکورد صبا فرمانپور را در رده سنی جوانان جابجا کرد.

خراسان رضوی قهرمان دوومیدانی جام امام رضا شد

در مجموع مدال‌ها خراسان رضوی با کسب مجموع ۱۲ مدال از جمله ۶ طلا بالاتر از تهران که ۵ طلا گرفت قهرمان شد. در روز نخست مسابقات فائزه آشورپور در ۱۰۰ متر مانع و ریحانه مبینی در پرش طول رکورد ملی را ارتقا داده بودند.

 نتایج روز  دوم این مسابقات از این قرار است. همچنین نتایج روز اول نیز در دسترس است

۱۰ کیلومتر پیاده روی

۱.زینب احدی- همدان- ۵۴:۱۵.۰۰ دقیقه
۲.فاطمه شعبانلو- همدان- ۵۶:۵۱.۰۳ دقیقه
۳.فاطمه زهرا قلعه نویی- تهران – ۵۶:۵۸.۰۲ دقیقه(حد نصاب قبلی،صبا فرمانپور(۵۹:۰۳،۳ )۱۳۹۹/۷/۴)
۴. ملیحه بختی- اصفهان- ۵۷:۵۸۰۱۱ دقیقه
۵. مهشاد فرمهینی- مرکزی- ۱:۰۳:۳۷.۰۲ ساعت
۶. حمیده ملکی- مرکزی- ۱:۰۸:۰۱.۰۶ ساعت

۴۰۰ متر با مانع

۱.شهلا محمودی- قزوین-۱:۰۱.۶۲ دقیقه
۲.کژان رستمی- کردستان- ۱:۰۵.۰۳ دقیقه
۳.عاطفه صدر- آذربایجان شرقی – ۱:۱۰.۱۴ دقیقه
۴. یاسمین نعیمی راد- مشهد- ۱:۱۳.۱۲ دقیقه
۵. فائزه اعتمادی- بوشهر- ۱:۱۴.۳۰ دقیقه

۲۰۰ متر

۱.مریم محبی- کیش – ۲۵.۴۰ ثانیه
۲.ساناز امیری پور- یزد- ۲۵.۹۲ ثانیه
۳.فرنوش آقایی- یزد – ۲۶.۱۰ ثانیه
۴. سپیده باباپور- آذربایجان شرقی-۲۶.۷۷ ثانیه
۵. فرشته کافی مقدم- هرمزگان- ۲۷.۳۲ ثانیه
۶.غزل گمار- کرمانشاه- ۲۷.۴۴ ثانیه
۷.شیلان غلامی- کرمان- ۲۷.۵۲ ثانیه
۸. سارا آسیابانی-آذربایجان غربی- ۲۷.۷۸ ثانیه

هفتگانه

۱.سمیرا خجسته – خراسان رضوی- ۴۳۶۰ امتیاز
۲.فائزه طباطبایی- خراسان رضوی -۴۲۹۲ امتیاز
۳.صدف آقاجانی- کردستان-۴۲۷۹ امتیاز
۴. مارال عطاردی کیا- تهران -۳۹۶۷ امتیاز
۵. مریم خوش نیت- همدان- ۳۲۴۷ امتیاز
۶. نازنین مالکی- هرمزگان-۲۲۸۸ امتیاز

پرتاب نیزه

۱.زهرا صیادی – کهگیلویه و بویراحمد- ۳۹.۳۸ متر
۲.سحر ضیایی- کهگیلویه و بویر احمد -۳۹.۰۸ متر
۳.فاطمه پودراتچی – مازندران- ۳۶.۵۳ متر
۴. صبا عظیمی- چهارمحال و بختیاری -۳۵.۸۹ متر
۵. فاطمه علیزاده- اصفهان- ۳۴.۵۱ متر
۶. نادیا مظلوم زاده- بوشهر-۳۲.۵۵ متر
۷. فائزه فیض آبادی- کرمان- ۳۰.۴۸ متر
۸. دنیا کهنه پوشی- کردستان- ۲۹.۵۳ متر

۸۰۰ متر

۱.تکتم دستاربندان – خراسان رضوی-۲:۱۱.۸۵ دقیقه
۲.ساجده فانی- ایلام – ۲:۱۴.۳۳ دقیقه
۳.نگین ولی پور- اصفهان – ۲:۲۰.۴۹ دقیقه
۴. یاسمن اصغری- مشهد-۲:۲۶.۲۶ دقیقه
۵. فاطمه حسین خانی- مرکزی-۲:۲۷.۶۹ دقیقه
۶. ستایش یزدانی- خراسان شمالی- ۲:۲۹.۰۶ دقیقه
۷.سعیده باباپور – آذربایجان شرقی- ۲:۳۱.۱۲ دقیقه
۸. عطیه بلوچی- گیلان- ۲:۳۹.۰۰ دقیقه

۳ هزار متر با مانع

۱.فاطمه نصر – اصفهان-۱۱:۰۵.۰۱ دقیقه
۲.حدیثه رئوف- خراسان رضوی – ۱۱:۳۲.۲۸ دقیقه
۳.سمیرا خداترس- خراسان رضوی – ۱۱:۳۴.۰۸ دقیقه
۴. بهاره جهان تیغ- سیستان و بلوچستان- ۱۲:۰۹.۱۳دقیقه
۵. ستایش امینی- مشهد- ۱۲:۴۰.۰۳ دقیقه
۶. زهرا شفیعی- چهارمحال و بختیاری- ۱۳:۱۳.۰۰ دقیقه
۷.معصومه موسوی- البرز- ۱۴:۱۱.۰۱ دقیقه

پرش سه گام

۱.سارینا ساعدی – تهران – ۱۲.۴۰ متر
۲.ریحانه مبینی- اصفهان – ۱۲.۳۸ متر
۳.حدیث احمدی سلطان آباد- اردبیل- ۱۲.۰۸ متر
۴. مریم کاظمی- یزد- ۱۱.۹۵ متر
۵. زهرا حفظی- گیلان- ۱۱.۵۶ متر
۶. سلما سلطانی- گلستان – ۱۱.۵۵ متر

۱۰ هزار متر

۱.پریچهر شاهی – تهران -۴۴:۱۷.۵۲ دقیقه
۲.فاطمه چناری- همدان – ۴۴:۲۱.۹۷ دقیقه
۳.زهره عبدالحسین افخم- آذربایجان شرقی- ۴۵:۰۹.۷۷ دقیقه
۴. یگانه پرویزی – اصفهان- ۴۵:۱۸.۶۷ دقیقه
۵. کوثر قاسمی- کرمانشاه- ۴۵:۵۰.۱۸ دقیقه
۶. انوشه ذوالفقاری- مشهد- ۴۶:۱۷.۵۰ دقیقه
۷.الهه سینکانی- البرز- ۴۷:۰۶.۵۵ دقیقه

پرش با نیزه

۱.مهسا میرزا طبیبی – تهران – ۳.۹۵ متر
۲.سمیرا کردعلی- یزد – ۳.۳۰ متر
۳.فاطمه خدایی- یزد- ۲.۹۰ متر

پرتاب چکش

۱.ریحانه آرانی – تهران – ۵۲.۲۹ متر
۲.مهدیه حکمت سرا- تهران ۵۲.۲۵ متر
۳.مائده مومنی- گلستان- ۴۳.۰۲ متر
۴. ملیکا نوروزی- البرز- ۴۱.۸۴ متر
۵. مهلا محروقی- خراسان رضوی- ۴۱.۴۰ متر
۶. زهره فرزین بقا – مشهد – ۳۷.۷۲ متر

۴ در ۴۰۰ متر امدادی

۱.خراسان رضوی – ۴:۰۸.۶۷ دقیقه
۲.مشهد- ۴:۱۶.۰۹
۳.آذربایجان شرقی- ۴:۲۱.۱۱ متر
۴. اصفهان- ۴:۳۹.۰۸ متر

رده بندی نهایی

۱.خراسان رضوی-(۶طلا_۴نقره-۲برنز) قهرمان

۲.تهران(۵طلا_۲نقره_۱برنز) نایب قهرمان

۳.اصفهان-(۲طلا_۲نقره_۲برنز)سوم

۴. کیش-(۲طلا)

۵. همدان-(۱طلا_۲نقره)

۶. قزوین-(۱طلا_۱نقره_۱برنز)

۷. -اردبیل-(۱طلا_۱نقره_۱برنز)

۸.- کهگیلویه و بویر احمد-(۱طلا_۱نقره)

لینک کوتاه : https://iwsports.ir/?p=58517

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.