Thursday, 17 June , 2021
0
ورزش بانوان در بازی‌های پارا آسیایی

بازی‌های پارا آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون

  • کد خبر : 59648
  • ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۲:۲۲
بازی‌های پارا آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون
بازی‌های پارا آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون دومین حضور ورزشکاران زن ایران در بازی‌های پارا آسیایی را رقم زد و با یازده مدال همراه شد.

تعداد شرکت کننده زن: ۵۶ نفر (از مجموع ۲۰۰ نفر)

تاریخ برگزاری بازی‌های پارا آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون : ۲۶ مهر تا ۲ آبان ۱۳۹۳

نتیجه:

۳ طلا: زهرا نعمتی، ۲ مدال ساره جوانمردی

۵ نقره: هاجر تکتاز، اعظم خدایاری، معصومه خدابخشی، تیم ملی گلبال، تیم ملی والیبال نشسته

۳ برنز: فاطمه منتظری، عالیه محمودی، تیم میکس تیراندازی با کمان با حضور زهرا نعمتی


تیراندازی با کمان

زهرا نعمتی: مدال طلای ریکرو و مدال برنز میکس همراه با ابراهیم رنجبر

راضیه شیرمحمدی: رتبه چهارم ریکرو


دوومیدانی

هاجر تکتاز: مدال نقره پرتاب دیسک

اعظم خدایاری: مدال نقره پرتاب دیسک

فاطمه منتظری: مدال برنز پرتاب دیسک

زهرا شیرمحمدی: رتبه ششم ۲۰۰ متر


بدمینتون

مریم رحمانی: ۳ شکست در مرحله گروهی برابر نمایندگان اندونزی، تایلند و ژاپن


بوچیا

فاطمه بهمنی: حذف در دور گروهی مسابقات میکس همراه با محمدرضا کاری با ۲ پیروزی برابر سنگاپور و ماکائو و یک شکست برابر ژاپن

مریم ملکی فلاح و زهرا قنبری: حذف در دور گروهی مسابقات میکس با ۲ پیروزی برابر چین و امارات و یک شکست برابر تایلند


گلبال

کسب مدال نقره با پیروزی برابر تایلند، ژاپن و کره جنوبی و شکست برابر چین

ترکیب تیم ملی گلبال بانوان: مریم کوه فلاح، سمیرا جلیل وند، زینب قنبری، مریم جعفرزاده، فاطمه قمصری و مریم صالحی زاده


والیبال نشسته

مدال نقره بازی‌های پارا آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون با پیروزی برابر چین و سری لانکا، برتری برابر ژاپن در نیمه نهایی و شکست برابر چین در فینال

ترکیب تیم ملی والیبال نشسته بانوان: زینب عبدی، زینب ملکی، زهرا دانا، رقیه نعمتی، نسرین فرهادی، معصومه زارعی، طیبه جعفری، سکینه کشوری، زهرا نجاتی، بتول جعفریان، سمیرا خالقی و مهری فلاحی


بسکتبال با ویلچر

شکست برابر چین، ژاپن و کره جنوبی

ترکیب تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان: زینب حسنی، جده تاره، زهرا توانگر، سمیه کوهزادپور، کبری حیدری، مریم یاورپور، ناهید خوئینی، ندا فراستی، فاطمه عسکری، فاطمه کشمیری، رقیه سلطانی و رویا سلطانی


تیراندازی

ساره جوانمردی: ۲ طلا در تپانچه در کلاس‌های P2 و P4

معصومه خدابخشی: مدال نقره تپانچه کلاس R4 و یازدهم در کلاس R5

اعظم رضایی: یازدهم تپانچه در کلاس R2

الناز عونی: نهم در تپانچه کلاس P2

عالیه محمودی: مدال برنز در کلاس P2 و رتبه یازدهم کلاس P4

لینک کوتاه : https://iwsports.ir/?p=59648

شاید دوست داشته باشید

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.