Thursday, 17 June , 2021
ندا-شهسواری
شیما-صفایی
مهشید-اشتری-2
مریم-فرعی

رقابت‌های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز زنان در رده بزرگسالان که از صبح دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ به مدت ۵ روز در آکادمی امیر احتشام زاده تهران برگزار شد.

مسابقات مقدماتی با حضور ۲۴ نفر ابتدا در ۶ گروه آغاز شد و سپس دو نفر برتر هر جدول به مرحله حذفی مقدماتی راه یافتند که در نهایت ۸ بازیکن به جدول اصلی انتخابی تیم ملی راه پیدا کردند.

در ادامه رقابت‌های انتخابی، ۱۶ بازیکن نهایی در مسابقات انتخابی تیم ملی حضور داشتند که در ۴ مرحله به‌صورت حذفی با هم به رقابت پرداختند به طوری که قهرمان هر مرحله، به تیم ملی راه پیدا کرد.

بدین ترتیب مهشید اشتری،شیما صفایی،ندا شهسواری و مریم فرعی ترکیب تیم ملی تنیس روی میز ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا را تشکیل می دهند که قرار است ۱۰ الی ۱۸ شهریور در دوحه قطر برگزار شود .

مرحله اول

دور اول

ندا شهسواری ۴ پریناز حاجیلو ۱

فاطمه جمالی فر ۴ هدیه آقامحمدی ۱

مریم فرعی ۴ صبا صفری صفر

سارا شهسواری ۴ شیما صفایی ۲

هلیا اصغری ۴ مریم صامت ۲

ملیکا کرمی ۴ الینا رحیمی ۳

غزاله مولاطلب ۴ مهرسادات موسوی ۳

مهشید اشتری ۴ ملیکا عامرطاس ۱

یک چهارم نهایی

ندا شهسواری ۴ فاطمه جمالی فر صفر

مریم فرعی ۴ سارا شهسواری صفر

ملیکا کرمی ۴ هلیا اصغری ۳

مهشید اشتری ۴ غزاله مولاطلب ۲

نیمه نهایی

مریم فرعی ۴ ندا شهسواری ۲

مهشید اشتری ۴ ملیکا کرمی ۳

فینال

مهشید اشتری ۴ مریم فرعی صفر

مرحله دوم

دور اول

پریناز حاجیلو ۴ فاطمه جمالی فر ۱

سارا شهسواری ۴ مهرسادات موسوی صفر

مریم فرعی ۴ صبا صفری ۲

شیما صفایی ۴ هدیه آقامحمدی صفر

الینا رحیمی ۴ غزاله مولاطلب ۱

ملیکا کرمی ۴ ملیکا عامرطاس ۲

هلیا اصغری ۴ مریم صامت ۱

 

یک چهارم نهایی

پریناز حاجیلو ۴ ندا شهسواری ۲

مریم فرعی ۴ سارا شهسواری صفر

شیما صفایی ۴ الینا رحیمی ۲

هلیا اصغری ۴ ملیکا کرمی صفر

نیمه نهایی

مریم فرعی ۴ پریناز حاجیلو صفر

شیما صفایی ۴ هلیا اصغری صفر

فینال

شیما صفایی ۴ مریم فرعی ۲

مرحله سوم

دور اول

فاطمه جمالی فر ۴ مهرسادات موسوی صفر

الینا رحیمی ۴ صبا صفری صفر

ملیکا کرمی ۴ هدیه آقامحمدی ۱

پریناز حاجیلو ۴ ملیکا عامرطاس صفر

سارا شهسواری ۴ مریم صامت ۳

یک چهارم نهایی

مریم فرعی ۴ فاطمه جمالی فر صفر

ندا شهسواری ۴ الینا رحیمی ۲

پریناز حاجیلو ۴ ملیکا کرمی ۱

هلیا اصغری ۴ سارا شهسواری ۲

نیمه نهایی

هلیا اصغری ۴ پریناز حاجیلو ۳

ندا شهسواری ۴ مریم فرعی صفر

فینال

ندا شهسواری ۴ هلیا اصغری ۲

مرحله چهارم

دور اول

فاطمه جمالی فر ۴ مریم صامت ۲

سارا شهسواری ۴ هدیه آقامحمدی ۱

ملیکا کرمی ۴ مهرسادات موسوی ۱

غزاله مولاطلب ۴ صبا صفری صفر

الینا رحیمی ۴ ملیکا عامرطاس صفر

یک چهارم نهایی

مریم فرعی ۴ فاطمه جمالی فر ۱

سارا شهسواری ۴ ملیکا کرمی ۱

پریناز حاجیلو ۴ غزاله مولاطلب ۲

هلیا اصغری ۴ الینا رحیمی صفر

نیمه نهایی

مریم فرعی ۴ سارا شهسواری ۳

پریناز حاجیلو ۴ هلیا اصغری ۱

فینال

مریم فرعی ۴ پریناز حاجیلو ۲

کادر برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز بانوان

سرداور: پوران رحیمی
کمک سرداور: سوانا دانغیان

داوران: فاطمه امیدی، اعظم شکری، زهرا جعفرآبادی، نرگس خودکامه، لاله پوریامنش، سیما محمدخان بیگی، فاطمه سامانی پور، سهیلا تقی پور، نرگس اطمینان، آرزو سروری