تاریخ : جمعه, 20 تیر , 1399 Friday, 10 July , 2020
3

نتایج هفته پنجم و ششم لیگ تکواندو جام کوثر ؛ ریز نتایج نفر به نفر

  • کد خبر : 14572
  • 23 آبان 1397 - 12:43
نتایج هفته پنجم و ششم لیگ تکواندو جام کوثر ؛ ریز نتایج نفر به نفر

نتایج هفته پنجم و ششم لیگ تکواندو جام کوثر به صورت ریز نتایج و نفر به نفر منتشر شد. اگر از تلفن همراه برای مشاهده این صفحه استفاده می کنید ممکن است قادر به مشاهده کامل جداول نباشید. برای این منظور باید صفحه را در تلفن همراه خود به صورت افقی مشاهده کنید. استاندارد ترین […]

نتایج هفته پنجم و ششم لیگ تکواندو جام کوثر به صورت ریز نتایج و نفر به نفر منتشر شد. اگر از تلفن همراه برای مشاهده این صفحه استفاده می کنید ممکن است قادر به مشاهده کامل جداول نباشید. برای این منظور باید صفحه را در تلفن همراه خود به صورت افقی مشاهده کنید. استاندارد ترین روش مشاهده این سایت استفاده از نسخه ویندوز است.

هفته پنجم:

هیات تکواندو شمیرانات 4 هیات استان گلستان 4

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-روژان عرب عامریهیئت شمیرانات19مریم طاهریهیئت گلستان17
49-صاحبه اخوان حمزههیئت شمیرانات14معصومه عباسیانهیئت گلستان33
53-فرناز امینیهیئت شمیرانات18غزل عزیزیهیئت گلستان16
57-آرام سوریهیئت شمیرانات4فاطمه اندرواژهیئت گلستان16
62-عاطفه خراسانیانهیئت شمیرانات0سحر کارگرهیئت گلستان20
67-پگاه صالحیهیئت شمیرانات4شیوا محمدپورهیئت گلستان0
73-بهاره حمزه ایهیئت شمیرانات0صفا ارجمندیهیئت گلستان44
73+زهرا قربانیهیئت شمیرانات35مهدیس خراسانیهیئت گلستان34

ققنوس جویبار 5 هیات کرج 3

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-مهتاب جان بزرگیققنوس2سعیده وکیلیهیئت کرج17
49-زهره مدانلوققنوس38سمانه اصانلوهیئت کرج20
53-سحر توکلیققنوس21زهرا اصانلوهیئت کرج18
57-حدیثه امارهققنوس10میترا انصاریهیئت کرج13
62-سلیمه غلامیققنوس10مرضیه خیریهیئت کرج11
67-یاسمن محمدیققنوس29ریحانه زرینیهیئت کرج16
73-فاطمه سرمدیققنوس24لیلا مظفریهیئت کرج2
73+شهربانو دامغانی نژادققنوس23صدف امیرهیئت کرج17

هیات ورامین 1 هیات چهارمحال و بختیاری 7

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-فاطمه نعمتیهیئت ورامین4یلدا احمدی نسبهیئت چهارمحال24
49-فاطمه سیریهیئت ورامین10راحله محمدیهیئت چهارمحال4
53-بهاره صادقیهیئت ورامین6مائده عالی پورهیئت چهارمحال39
57-مهسا محمدیانهیئت ورامین8الهام مقدسیهیئت چهارمحال10
62-نیک آیین ضابطیهیئت ورامین9سارا قاسمیهیئت چهارمحال21
67-زهرا مهدی خانیهیئت ورامین8ساجده حیدریانهیئت چهارمحال14
73-زینب نصیریهیئت ورامین15شیما آزادهیئت چهارمحال19
73+فاطمه سادات سعیدی نژادهیئت ورامین2فاطمه امینیهیئت چهارمحال28

داتیس یزد 2 لوازم خانگی کن 6

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-زینب دهقانداتیس یزد7فرشته خزاییلوازم خانگی کن17
49-آرمینا احمدیداتیس یزد9آیدا خورشیدیلوازم خانگی کن11
53-کیانا احمدیداتیس یزد14شاپرک نجفیلوازم خانگی کن12
57-مهوش کلانتریداتیس یزد12فاطمه جعفریلوازم خانگی کن16
62-راضیه رنگرز زادهداتیس یزد11کوثر اساسهلوازم خانگی کن23
67-هانیه بخشیداتیس یزد28محدثه جزینیلوازم خانگی کن10
73-آتوسا پروینداتیس یزد1ملیکا میرحسینیلوازم خانگی کن22
73+زهرا فاضلداتیس یزد5اکرم خدابندهلوازم خانگی کن17

هیات تکواندو بهار 5 هیات استان تهران 3

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-فاطمه همایونیهیئت بهار0غایبهیئت تهران0
49-مینا سبزعلیهیئت بهار7الهام ابراهیمیهیئت تهران33
53-حدیثه نیازی فریدهیئت بهار28صبا توحیدی فرهیئت تهران6
57-شکیبا غلامیهیئت بهار63سولماز بیجارههیئت تهران37
62-زهرا جنتی عطاییهیئت بهار17آفرین خلیلیهیئت تهران38
67-مهدیه محمد ظاهریهیئت بهار23فاطمه اکرمیهیئت تهران1
73-زینب اسدیهیئت بهار0غایبهیئت تهران0
73+آرزو قاسم لوهیئت بهار19افسانه خدرلیهیئت تهران32

هیات جنوب‌غرب تهران 4 هيات استان البرز 4

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-زهرا کنگرانیهیئت جنوب غرب35مهدیه فیضیهیئت البرز14
49-نوشین مجیدیهیئت جنوب غرب15سمانه لطف اللهیهیئت البرز5
53-زهرا یادگاریهیئت جنوب غرب10فاطمه حسین نیاهیئت البرز32
57-فاطمه اموریهیئت جنوب غرب11نگین ناصر بختهیئت البرز23
62-مطهره سواریهیئت جنوب غرب9زهرا توسلیهیئت البرز13
67-شیما پوزشیهیئت جنوب غرب26الهه صولتیهیئت البرز4
73-شقایق کریمیهیئت جنوب غرب30شکوفه زندیهیئت البرز5
73+فاطمه شکرپورهیئت جنوب غرب9سارا علیپورهیئت البرز18

آینده سازان لوازم خانگی کن 7 هیات شمال‌شرق تهران 1

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-فاطمه آقابگلوآینده سازان کن28محدثه سلطانیهیئت شمال شرق3
49-زهرا سلگیآینده سازان کن21آناهیتا زندیهیئت شمال شرق10
53-ملیکا صفاییآینده سازان کن29زینب امیدیانهیئت شمال شرق34
57-فاطمه شیرکوندآینده سازان کن19فاطمه زهرا آب نیکیهیئت شمال شرق0
62-ساحل الله ویردیآینده سازان کن21الهام حسن زادههیئت شمال شرق6
67-فاطمه آبادآینده سازان کن18مرجان کمریهیئت شمال شرق0
73-ملیکا برجیآینده سازان کن14سارا خمسه کلیهیئت شمال شرق3
73+غزل مهدویآینده سازان کن-غایبهیئت شمال شرق-

هیات جنوب‌شرق تهران صفر بنیاد گیلان 8

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-پریا رحمانیهیئت جنوب شرق4مریم حاجی علیزادهبنیاد گیلان16
49-مینا احمدیهیئت جنوب شرق9سارا فتحیبنیاد گیلان27
53-پریا رحیمیهیئت جنوب شرق0سودابه پورصادقیبنیاد گیلان22
57-نگار ندیری زادههیئت جنوب شرق3مهسا پور میرزایبنیاد گیلان25
62-شقایق صابونیهیئت جنوب شرق14طیبه پارسابنیاد گیلان15
67-سمیر احمدیهیئت جنوب شرق2صدیقه رضا زادهبنیاد گیلان21
73-غایبهیئت جنوب شرق0سها ابوالفتحیبنیاد گیلانبرنده
73+زهرا فولادیهیئت جنوب شرق4فائزه یوسفیبنیاد گیلان26

هفته ششم:

هیات تکواندو شمیرانات 8  هیات تکواندو جنوب‌شرق صفر

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-روژان عرب عامریهیئت شمیرانات31الناز فروتنهیئت جنوب شرق10
49-صاحبه اخوان حمزههیئت شمیرانات21زهرا فیض آبادیهیئت جنوب شرق6
53-نگین رشادت زادههیئت شمیرانات29مائده خندابیهیئت جنوب شرق14
57-فرناز امینیهیئت شمیرانات17روژین حسینیهیئت جنوب شرق9
62-عاطفه خراسانیانهیئت شمیرانات22شقایق صابونیهیئت جنوب شرق18
67-پگاه صالحیهیئت شمیرانات30سمیرا احمدیهیئت جنوب شرق1
73-بهاره حمزه ایهیئت شمیراناتبرندهغایبهیئت جنوب شرق0
73+زهرا قربانیهیئت شمیرانات44زهرا فولادیهیئت جنوب شرق14

ققنوس جویبار 2 لوازم خانگی کن 6

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-فاطمه زهرا دیوار چینققنوس5فرشته خزاییلوازم خانگی کن25
49-زهره مدانلوققنوس28آیدا خورشیدیلوازم خانگی کن17
53-سحر توکلیققنوس18شاپرک نجفیلوازم خانگی کن23
57-حدیثه امارهققنوس6الهه شیداییلوازم خانگی کن2
62-سلیمه غلامیققنوس2کوثر اساسهلوازم خانگی کن24
67-یاسمن محمدیققنوس6مهسا کیا دلیریلوازم خانگی کن12
73-فاطمه سرمدیققنوس11ملیکا میرحسینیلوازم خانگی کن15
73+شهربانو دامغانی نژادققنوس6اکرم خدابندهلوازم خانگی کن14

هیات ورامین 2 داتیس یزد 6

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-فاطمه نعمتیهیئت ورامین9زینب دهقانداتیس یزد40
49-فاطمه سیریهیئت ورامین17نیلوفر صادقیداتیس یزد15
53-بهاره صادقیهیئت ورامین8آرمینا احمدیداتیس یزد28
57-فاطمه زهرا پیرندستانیهیئت ورامین10زهرا تربتیداتیس یزد12
62-نیک آیین ضابطیهیئت ورامین0راضیه رنگرز زادهداتیس یزد5
67-مینا حسین زادههیئت ورامین47حمیده بیگیداتیس یزد44
73-زینب نصیریهیئت ورامین11آتوسا پروینداتیس یزد13
73+فاطمه سادات سعیدی نژادهیئت ورامین0زهرا فاضلداتیس یزد38

هیات چهارمحال و بختیاری 6 هیات استان تهران 2

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-یلدا احمدی نسبهیئت چهارمحالبرندهغایبهیئت تهران0
49-راحله محمدیهیئت چهارمحال15الهام ابراهیمیهیئت تهران16
53-مائده عالی پورهیئت چهارمحال8زهرا ستاریهیئت تهران7
57-الهام مقدسیهیئت چهارمحال31سولماز بیجارههیئت تهران18
62-سارا قاسمیهیئت چهارمحال30آفرین خلیلیهیئت تهران23
67-ساجده حیدریانهیئت چهارمحال8ریحانه نصیریهیئت تهران28
73-شیما آزادهیئت چهارمحالبرندهغایبهیئت تهران0
73+فاطمه امینیهیئت چهارمحال8افسانه خدرلیهیئت تهران1

هیات کرج 6 هيات استان البرز 2

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-سعیده وکیلیهیئت کرج8سمانه لطف اللهیهیئت البرز5
49-ندا فرهودهیئت کرج21فاطمه حسنیهیئت البرز0
53-شیدا ایمانیهیئت کرج16فاطمه حسین نیاهیئت البرز19
57-میترا انصاریهیئت کرج6نگین ناصر بختهیئت البرز14
62-نرجس مظاهریانهیئت کرج16الهام محمدیهیئت البرز12
67-مهشید کربلاییهیئت کرج32شکوفه زندیهیئت البرز23
73-ریحانه زرینیهیئت کرج26زهرا اسماعیلیهیئت البرز20
73+صدف امیرهیئت کرج14سارا علیپورهیئت البرز0

هیات تکواندو بهار 2 هیات شمال‌شرق تهران 6

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-بیتا قنبریهیئت بهار26زهرا دلجو منشهیئت شمال شرق37
49-مینا سبزعلیهیئت بهار37آناهیتا زندیهیئت شمال شرق40
53-حدیثه نیازی فریدهیئت بهار18سارا راز گردانیهیئت شمال شرق8
57-شکیبا غلامیهیئت بهار7یاسمن سهامیهیئت شمال شرق22
62-زهرا جنتی عطاییهیئت بهار8زهرا میرزاجانیهیئت شمال شرق29
67-مهدیه محمد ظاهریهیئت بهار13هانیه شریعتیهیئت شمال شرق16
73-زینب اسدیهیئت بهار10سارا خمسه کلیهیئت شمال شرق13
73+آرزو قاسم لوهیئت بهاربرندهغایبهیئت شمال شرق0

هیات جنوب‌غرب تهران 1 بنیاد گیلان 7

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-زهرا کنگرانیهیئت جنوب غرب22مریم حاجی علیزادهبنیاد گیلان11
49-نوشین مجیدیهیئت جنوب غرب21حدیثه پور کاظمیبنیاد گیلان23
53-زهرا یادگاریهیئت جنوب غرب3سودابه پور صادقیبنیاد گیلان22
57-فاطمه اموریهیئت جنوب غرب2مهسا پور میرزایبنیاد گیلان5
62-خدیجه اسماعیلیهیئت جنوب غرب1طیبه پارسابنیاد گیلان14
67-شیما پوزشیهیئت جنوب غرب10صدیقه رضا زادهبنیاد گیلان12
73-شقایق کریمیهیئت جنوب غرب5سها ابوالفتحیبنیاد گیلان8
73+فاطمه شکرپورهیئت جنوب غرب4فائزه یوسفیبنیاد گیلان20

آینده سازان لوازم خانگی کن 7 هیات استان گلستان 1

وزننامتیمامتیازنامتیمامتیاز
46-فاطمه آقابگلوآینده سازان کن29رویا عابدیهیئت گلستان11
49-زهرا سلگیآینده سازان کن31معصومه عباسیانهیئت گلستان10
53-مریم ریاضیآینده سازان کن25سعیده کوهستانیهیئت گلستان2
57-روناک حسین زادهآینده سازان کن23سحر کارگرهیئت گلستان15
62-شقایق خانجانیآینده سازان کن9شیوا محمدپورهیئت گلستان3
67-نگین عدالت نیاآینده سازان کن14فائزه خاموشیهیئت گلستان3
73-ملیکا برجیآینده سازان کن11صفا ارجمندیهیئت گلستان2
73+غزل مهدویآینده سازان کن4مهدیس خراسانیهیئت گلستان7

جدول رده بندی

 

لینک کوتاه : https://iwsports.ir/?p=14572

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.