تاریخ : چهارشنبه, 18 تیر , 1399 Wednesday, 8 July , 2020
3

لیگ تکواندوی بانوان جام کوثر

  • کد خبر : 29693
  • 04 مهر 1398 - 9:07
لیگ تکواندوی بانوان جام کوثر

بهترین حالت نمایش این صفحه در گوشی‌های تلفن همراه به صورت افقی نتایج کامل و جدول لیگ تکواندوی بانوان جام کوثر ۹۸ را در این بخش ببنید. نتایج دیدارها به صورت هفته به هفته در این بخش بایگانی می‌شود و می‌توانید از این بخش به نتایج و جدول لیگ تکواندوی بانوان دسترسی پیدا کنید.

بهترین حالت نمایش این صفحه در گوشی‌های تلفن همراه به صورت افقی

نتایج کامل و جدول لیگ تکواندوی بانوان جام کوثر ۹۸ را در این بخش ببنید. نتایج دیدارها به صورت هفته به هفته در این بخش بایگانی می‌شود و می‌توانید از این بخش به نتایج و جدول لیگ تکواندوی بانوان دسترسی پیدا کنید.


تیم های حاضر در لیگ تکواندو

بازیکنان

سمانه لطف اللهی، فاطمه شعبان نیا، آرزو بهرامی، حدیثه ایده لوئی، مهتاب کیانی، ساحل الله ویردی، ریحانه زرینی، زهرا باقرنیا، کوثر صالحی، فاطمه اکرمی، سهیلا سیاحی

کادر فنی

بازیکنان

نگار قدیانی، سعیده وکیلی، زهرا ملکی، نگین ناصربخت، هانیه بخشی، نرگس میر نوراللهی، صدف امیر، شهربانو دامغانی نژاد ، زهرا سانی خانی

کادر فنی

بازیکنان مریم حاجی علیزاده، مریم ملکوتی‌خواه، سودابه پورصادقی، سارا احدی نیا، فاطمه جعفری، طیبه پارسا، کیمیا همتی، زهرا پوراسماعیل، مریم طاهری، فاطمه اموری کادر فنی
بازیکنان اوین فرامرزی، آزاده یزدانی، اوین پاداشی، سیده اسراء هاشمی، روناک حسین‌زاده، فاطمه آباد، شیما آزاد، فاطمه امینی، پریناز علیپور، فائزه حاتمی کادر فنی
بازیکنان نگار نری میسا، سارا خون جام، سارا میزبان، فاطمه معتمدی، زینب ناسوتی، آیدا معتمدی، سیده فاطمه هاشم پور، فاطمه آذرمهر کادر فنی
بازیکنان زهرا سلگی، فاطمه مبارکی، رویا ملاپیری، زینب محسنی، یاسمن جارستاد، آناهیتا محمدی، کیمیا طهماسبی، زینب نصیری، بینا میار صنمی مبینا دهقان نیری کادر فنی

بازیکنان

آرزو رحیمی، زهرا سادات قفقازی، حدیث زرگوش نیا، فاطمه مرادی، نرگس ولی زادیان، سحر مرادی میرعزیزی، زهرا تیمورپور، سمانه بنی آدم، رویا مولابیگی، روشنک مولایی، پردیس رضایی، الهه شفیعی، نارین علیزاده

کادر فنی

بازیکنان

کیانا بردبار، زهرا فیض آبادی، مهدیس مرادپور، پریناز چنگی، شقایق صابونی، سحر حسینی پری، آرام دخت علیایی، فاطمه رضایی پور، فاطمه زهرا کاشانی، نسیم تاجیک، ملیکا آقازاده

کادر فنی

بازیکنان

محدثه سلطانی، فاطمه نیک زاد، فاطمه سیری، فاطمه زهرا پیراندستانی، نیک آیین ضابطی، مینا حسین زاده، فریماه امامی، فاطمه فیض اللهی، مبینا خدام، عطیه احمدبیگی

کادر فنی

بازیکنان

رویا عابدی، زهره مدانلو، نگین رشادت زاده، مائده عالی پور، هانیه شریعتی، یاسمن محمدی، مهسا کاظمی، مهدیس خراسانی، یلدا احمدی نسب، مهوش کلانتری، آناهیتا محمدی، صفا ارجمندی

کادر فنی

بازیکنان

یاسمن کشاورز، شاپرک نجفی، زهرا شیدایی،کیمیا علیزاده، الهه شیدایی، ،زهره حسن نتاج ، غزل مهدوی، آتوسا پروین، نگار اسماعیلی، غزل سلطانی، زینب اسماعیلی

کادر فنی

بازیکنان

فاطمه کاظمی، هانیه قهیه ای، مائده ارسلانی، پریسا ادراکی، به آفرین مرید احمدی، پریا رحمانی، زهرا جودکی

کادر فنی

بازیکنان

سوگند پور مرآت، زینب دهقان، کیانا احمدی، آرمینا احمدی، نیلوفر محمودی، نگین عدالت نیا، فاطمه کرمی

کادر فنی

بازیکنان

رقیه محمودی، فاطمه محمدی، حدیثه نیازی فرد، زهرا جنتی، زهرا خبازی، مهدیه محمدظاهری، زینب اسدی، آرزو قاسملو، ساناز لطفی فرد

کادر فنی

بازیکنان

فاطمه شهابی، الهام ویلایی، مهدیه خوش اخلاق، فرناز امینی، سلیمه غلامی، محدثه نوری، زهرا الیاسی، زهرا قربانی

کادر فنی


اطلاعات لیگ تکواندو بانوان جام کوثر ۹۸

رتبهتیمبازیبردمساویباختبرد انفرادیباخت انفرادیتفاضلامتیاز
1اسپریچو541-291118+13
2داتیس یزد5311251510+10
3لوازم خانگی کن33--22220+9
4دانشگاه آزاد63-320288-9
5فتح صدر البرز321-17710+7
6روپایی الکترونیکی کین42-218144+6
7هیئت بهار612320288-5
8فرمانیه تهران5113152510-4
9شوکا لاوین مریوان6-3320288-3
10هیئت جنوب شرق تهران5-1463428-1
رتبهتیمبازیبردمساویباختبرد انفرادیباخت انفرادیتفاضلامتیاز
1فتح صدر البرز1414--981484+42
2لوازم خانگی کن1413-1971087+39
3اسپریچو1412-2912170+36
4داتیس یزد1411-3813150+33
5فرمانیه تهران1410-4664620+30
6دانشگاه آزاد149-4743836+27
7روپایی الکترونیکی کین1472555572-20
8شوکا لاوین مریوان14626516110-20
9هیئت بهار145-9486214-15
10هیئت جنوب شرق تهران145-9477225-15
11هیئت ایلام14428397334-14
12هیئت استان مرکزی142111288456-7
13هیئت ورامین141310238966-6
14هیئت نظر آباد141112189476-4
15هیئت هفتکل14-113224967-1
هفته اول

مربی: فاطمه نورملکی - فتح صدر البرز (رتاآ)

داور: راضیه خدا بنده لو (همدان)

بازیکن: سارا احدی نیا - فتح صدر البرز (رتاآ)

سرپرست: نادیا خوانساری (اسپریچو)

هفته دوم

مربی: فاطمه نورملکی - فتح صدر البرز (رتاآ)

داور: راضیه خدابنده لو (همدان)

بازیکن: غزل سلطانی (لوازم خانگی کن)

سرپرست: نادیا خوانساری (اسپریچو)

هفته سوم

سرمربی: ریحانه زین العابدینی (دانشگاه آزاد )

بازیکن: زهرا پوراسماعیل (فتح صدرالبرز)

سرپرست: ندا ملاقاسمی (داتیس یزد)

داور: سیده زهرا صمدیان (البرز)

هفته چهارم

مربی: هانیه تاتی (داتیس یزد)

بازیکن: نگین ناصر بخت (اسپریچو)

سرپرست: فاطمه احمدپور (لوازم خانگی کن)

داور: سیده زهرا صمدیان (البرز)

هفته پنجم

مربی: فاطمه نورملکی (فتح صدر البرز)

داور: سارا نوروزی ( فارس )

بازیکن: تینا مدانلو (لوازم خانگی کن)

سرپرست: نادیا خوانساری ( اسپریچو )

هفته ششم

مربی: فاطمه نورملکی (فتح صدر البرز)

داور: سارا نوروزی (فارس)

بازیکن: سمانه شش پری (لوازم خانگی کن)

سرپرست: مه آرا مردانخانی ( فرمانیه )

هفته هفتم

سرمربی: ریحانه زین العابدینی (دانشگاه آزاد )

داور: مریم فلاح (قزوین)

بازیکن:طیبه پارسا (فتح صدر البرز)

سرپرست: شیرین ستوده فر (هیئت استان مرکزی)

هفته هشتم

مربی: فاطمه نورملکی (فتح صدر البرز)

داور: مریم فلاح (قزوین)

بازیکن: زهرا پوراسماعیل (لوازم خانگی کن)

سرپرست: یسری مهربان (هیئت ایلام)

هفته نهم

مربی: هانیه تاتی (داتیس یزد)

داور: مریم فلاح (قزوین)

بازیکن: نگار قدیانی (اسپریچو)

سرپرست: هیرو برایی (شوکا لاوین مریوان)

هفته دهم

مربی: ریحانه فولادی (لوازم خانگی کن)

داور: عهدیه افسانه (چهارمحال بختیاری)

بازیکن: نگار قدیانی (اسپریچو)

سرپرست: یسری مهربان (هیات تکواندو استان ایلام)

هفته یازدهم

سرمربی: فاطمه نورملکی (فتح صدرالبرز)

داور: مرجان تیموری (تهران)

بازیکن: زهرا پوراسماعیل (فتح صدرالبرز)

سرپرست: ندا ملاقاسمی (داتیس یزد)

هفته دوازدهم

سرمربی: شهره خلج‌زاده (اسپریچو)

داور: الهام درحی (خراسان رضوی)

بازیکن: زهرا شیدایی (لوازم خانگی کن)

سرپرست: فاطمه احمدپور (لوازم خانگی کن)


نتایج هفتگی لیگ تکواندو

دوشنبه ۸مهر / قرعه استراحت: کین/ گزارش هفته

دانشگاه آزاد ۳ اسپریچو ۵

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سمانه لطف اللهی ۳ – نگار قدیانی ۲۵

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه شعبان نیا یک – سعیده وکیلی صفر

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): آرزو بهرامی ۲۲ – زهرا ملکی ۱۳

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): حدیثه ایده لوئی ۷ – نگین ناصربخت ۲۷

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): مهتاب کیانی ۸ – نرگس میرنوراللهی ۱۳

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): ساحل الله ویردی ۵ – هانیه بخشی ۲۶

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): ریحانه زرینی ۲۰ – صدف امیر ۱۸

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا باقرنیا ۳ – شهربانو دامغانی نژاد ۳۱

فتح صدر البرز ۷ شوکا لاوین مریوان ۱

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مریم حاجی علیزاده ۱۴ – اوین فرامرزی ۱۱

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): مریم ملکوتی‌خواه ۲۰ – آزاده یزدانی ۸

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): سودابه پورصادقی ۸ – اوین پاداشی ۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سارا احدی نیا ۳۱ – سیده اسراء هاشمی ۱۶

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه جعفری ۱۶ – روناک حسین‌زاده ۲۵

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): طیبه پارسا ۱۹ – فاطمه آباد ۸

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): کیمیا همتی ۲۶ – شیما آزاد یک

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل ۲۴ – فاطمه امینی ۷

هیئت هفتکل ۳ هیئت نظر آباد ۵

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): نگار نری میسا ۳ – زهرا سلگی ۲۴

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سارا خون جام ۱۷ – فاطمه مبارکی ۳۹

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): سارا میزبان ۴۱ – رویا مولا پیری ۴

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه معتمدی ۲۲ – زینب محسنی ۹

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): زینب ناسوتی ۹ – یاسمن جارستاد ۴۵

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): آیدا معتمدی ۱۶ – آناهیتا محمدی فرد ۷

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): سیده فاطمه هاشم پور ۸ – کیمیا طهماسبی ۲۶

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): فاطمه آذرمهر ۱۱ – زینب نصیری ۳۳

هیئت ایلام ۲ هیئت جنوب شرق تهران ۶

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): آرزو رحیمی ۱۸ – کیانا بردبار ۱۴

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زهرا سادات قفقازی ۲ – زهرا فیض آبادی ۱۸

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): حدیث زرگوش نیا ۶ – مهدیس مرادپور ۱۰

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه مرادی ۱۰ – پریناز چنگی ۱۱

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نرگس ولی زادیان ۴ – شقایق صابونی ۲۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): سحر مرادی میرعزیزی ۱۸ – سحر حسینی پری ۱۴

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زهرا تیمورپور ۱۳ – آرام دخت علیایی ۳۶

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): سمانه بنی آدم ۲ – فاطمه رضایی پور ۱۳

هیئت ورامین صفر فرمانیه ۸

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): محدثه سلطانی ۷ – رویا عابدی ۶۳

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه نیک‌زاد ۱۰ – زهره مدانلو ۳۲

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): فاطمه سیری ۴ – نگین رشادت زاده ۲۴

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه زهرا پیرندستانی ۸ – مائده عالی پور ۲۰

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیک آئین ضابطی صفر – هانیه شریعتی ۲۰

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مینا حسین زاده ۱۲ – یاسمن محمدی ۳۸

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فریما امامی ۱۳ – مهسا کاظمی ۲۶

وزن هشتم (۷۳+  کیلوگرم): فاطمه فیض‌ اللهی ۱۶ – مهدیس خراسانی ۳۸

لوازم خانگی کن ۷ هیئت استان مرکزی ۱

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): غایب – فاطمه کاظمی

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): یاسمن کشاورز – غایب

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): شاپرک نجفی ۳۰ – هانیه قهیه‌ای صفر

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): زهرا شیدایی ۳۰ – مائده ارسلانی ۶

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): کیمیا علیزاده ۱۵ – پریسا ادراکی ۶

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): الهه شیدایی ۱۹ – به آفرین مرید احمدی

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): غزل مهدوی – غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): آتوسا پروین – غایب

داتیس یزد ۵ هیئت بهار ۳

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سوگند پورمرآت ۴۹ – رقیه محمودی ۲۸

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زینب دهقان ۲۲ – فاطمه محمدی یک

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): کیانا احمدی ۱۷ – حدیثه نیازی فرد ۱۰

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): آرمینا احمدی ۲۴ – زهرا جنتی صفر

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیلوفر محمودی ۱۷ – زهرا خبازی ۶

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): نگین عدالت نیا ۱۷ – مهدیه محمدظاهری ۱۳

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فاطمه کرمی ۲۲ – زینب اسدی ۲۸

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب – آرزو قاسملو

دوشنبه ۸مهر / قرعه استراحت: هیئت هفتکل/ گزارش هفته

هیئت نظر آباد صفر اسپریچو ۸

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): زهرا سلگی صفر – نگار قدیانی ۹

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه مبارکی ۲ – کیانا اخوان ۱۳

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): رویا ملا پیری ۷- زهرا سانی خانی ۳۰

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): زینب محسنی ۳ – نگین ناصر بخت ۳۷

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): بینا میار صنمی ۷ – نرگس میرنورالهی ۳۷

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): سپیده امینی ۵ – هانیه بخشی ۳۶

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): مبینا دهقان نیری ۴  - صدف امیر ۳۲

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زینب نصیری ۲ – شهربانو دامغانی نژاد ۲۸

فتح صدر البرز ۶ هیئت جنوب شرق تهران ۲

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مریم طاهری ۲۷ – فاطمه زهرا کاشانی ۵

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): مریم ملکوتی‌خواه ۳۵ – زهرا فیض آبادی ۲۰

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): فاطمه اموری ۱۶ – مهدیس مرادپور ۱۸

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سارا احدی نیا ۲۳ – نسیم تاجیک ۲

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه جعفری ۱۶ – شقایق صابونی ۱۸

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): طیبه پارسا ۳۰ – سحر حسینی پری ۱۰

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): کیمیا همتی ۲۹ – ملیکا آقازاده ۳

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل ۱۱ – فاطمه رضایی پور یک

هیئت ایلام ۱ فرمانیه ۷

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): آرزو رحیمی ۱۳ – یلدا احمدی نسب ۱۶

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): رویا مولابیگی ۳۱ – زهره مدانلو ۳۴

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): روشنک مولایی ۲۳ – نگین رشادت زاده ۲۱

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): پردیس رضایی ۱۲ – مهوش کلانتری ۱۴

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): الهه شفیعی ۱۱ – آناهیتا محمدی ۳۲

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): نارین علیزاده صفر – یاسمن محمدی ۲۹

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زهرا تیمورپور ۲۰ – صفا ارجمندی ۴۶

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): سمانه بنی آدم ۲ – مهدیس خراسانی ۱۵

دانشگاه آزاد ۷ شوکا لاوین مریوان ۱

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سمانه لطف اللهی ۲۱ – اوین فرامرزی ۶

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه شعبان نیا ۱۳ – پریناز علیپور ۳

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): آرزو بهرامی ۱۷ – اوین پاداشی ۱۴

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): حدیثه ایده لوئی ۱۷ – سیده اسرا هاشمی ۱۱

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): کوثر صالحی ۸ – روناک حسین زاده ۷

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): ساحل الله ویردی ۲۳ – فائزه حاتمی ۱۰

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فاطمه اکرمی ۱۹ – شیما آزاد ۱۸

وزن هفتم (۷۳+ کیلوگرم): سهیلا سیاحی صفر – فاطمه امینی صفر

لوازم خانگی کن ۶ داتیس یزد ۲

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): غایب  - سوگند پور مرآت

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): نگار اسماعیلی ۱۶ – زینب دهقان ۳

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): غزل سلطانی ۱۵ – کیانا احمدی ۱۴

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): زهرا شیدایی ۲۳ – آرمینا احمدی ۱۲

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): الهه شیدایی ۴ – نیلوفر محمودی ۲

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): زهره حسن نتاج ۱۲ – نگین عدالت نیا ۲۱

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): آناهیتا توکلی ۲۷ – فاطمه کرمی ۷

وزن هشتم (۷۳+  کیلوگرم): زینب اسماعیلی - غایب

هیئت ورامین ۳ هیئت بهار ۵

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مبینا خدام ۱۹ – رقیه محمودی ۶۶

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه نیک زاد ۱۴ – ساناز لطفی فرد ۲

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): فاطمه سیری صفر – حدیثه نیازی فرید ۲۱

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه زهرا پیرندستانی ۲۳ – زهرا جنتی ۱۱

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیک آیین ضابطی ۶ – زهرا خبازی ۱۵

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): عطیه احمدبیگی ۷ – مهدیه محمدظاهری ۲۷

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فریماه امامی ۶ – زینب اسدی ۳۵

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): فاطمه فیض اللهی ۱۲ – آرزو قاسملو یک

روپایی الکترونیکی کین ۵ هیئت استان مرکزی ۳

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فاطمه شهابی ۲۱ – پریا رحمانی ۹

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): الهام ولایی - غایب

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهدیه خوش اخلاق ۱۸ – زهرا جودکی ۲۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فرناز امینی ۳۳ – مائده ارسلانی ۱۳

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): سلیمه غلامی ۷ – پریسا ادراکی ۱۵

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): محدثه نوری ۱۶ – به آفرین مرید احمدی ۳۲

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زهرا الیاسی – غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا قربانی - غایب

دوشنبه ۲۹ مهر / قرعه استراحت: اسپریچو/ گزارش هفته

دانشگاه آزاد ۷  هیئت نظرآباد یک

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): پارسا توکلی - غایب

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سمانه لطف اللهی ۱۶ – فاطمه مبارکی ۳

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): زهرا ستاری ۱۷ – شیما علیزاده ۱۵

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): حدیثه ایده لویی - غایب

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): سمانه شش پری ۲۹ – بیتا میارصنمی ۹

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): کیمیا یوسفی موسی آبادی ۲۷ – یاسمن جارستاد ۳۹

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فاطمه اکرمی ۱۷ – سپیده امینی ۶

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): سیده حانیه صاحبی ۱۸ – زینب نصیری ۴

فتح صدر البرز ۷ فرمانیه یک

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مریم طاهری ۳۰ – رویا عابدی ۲۵

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): مریم ملکوتی خواه ۳۱ – زهره مدانلو ۲۸

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): ناهید کیانی ۲۰ – مهشاد خزایی یک

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سارا احدی نیا ۲۸ – هانیه شریعتی ۷

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه جعفری ۱۷ – یاسمن محمدی ۱۳

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): طیبه پارسا ۲۳ – کتایون هاشمی ۳

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): سها ابوالفتحی ۴ – صفا ارجمندی ۲۲

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل ۴۹ – مهدیس خراسانی ۱۴

هیئت تکواندو هفتکل ۳ هیات تکواندو استان مرکزی ۵

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فرزانه میرعالی ۴۹ – فاطمه کاظمی ۶۱

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سارا میزبان ۳۲ – زهرا جودکی ۷

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): یاسمن ابین ۱۴ – هانیه قهیه‌ئی ۱۸

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): مهشید ممبینی ۹ – ستایش آمین ۳۰

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیلوفر ناطقی ۱۴ – مائده ارسلانی ۵۳

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): شکوفه شیرمهد ۷ – به آفرین مریداحمدی ۲۸

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): معصومه جلیلی - غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): کیمیا آهنگری - غایب

هیئت تکواندو استان ایلام ۳  هیئت تکواندو بهار ۵

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فاطمه حیدرزاده ۲۳ – راضیه محمودی ۴۵

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): آناهیتا امیدوار ۱۲ – سمیه خانبابایی ۳۳

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): حدیث زرگوش نیا ۲۱ – حدیثه نیازی فرد ۱۷

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): پردیس رضایی ۱۲ – فاطمه احمدی ۶

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نرگس ولی زادیان ۱۸ – زهرا خبازی ۱۷

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): سحر مرادی میر ۱۵ – مهدیه محمدظاهری ۸

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): هانیه دالوند ۳ – زینب اسدی ۲۵

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا خنجر - غایب

روپایی الکترونیکی کین ۳ داتیس یزد ۵

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فاطمه شهابی ۳۰ – زینب دهقان بنادکی ۳۵

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سیده کوثر حسینی ۲۲ – مهسا ابراهیم وند ۲

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): زهرا علیزاده ۱۰ – کیانا احمدی ۶

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فرناز امینی ۷ – آرمینا احمدی ۱۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): سیده ساناز صدرالدینی ۱۵ – نیلوفر محمودی ۲۷

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهسا منتظران ۲۹ – صدیقه سادات رضازاده ۲۵

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): سارا خمسه ۶ – نگین عدالت نیا ۱۹

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا قربانی ۱۳ – نعیمه رنگرززاده ۳۴

هیئت تکواندو ورامین صفر لوازم خانگی کن ۸

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مبینا خدام یک – فرشته خزایی ۶۸

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه نیک‌زاد صفر – یاسمن کشاورز ۲۸

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم):  غایب – غزل سلطانی

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه زهرا پیرندستانی ۲ – شاپرک نجفی ۴۱

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیک آیین ضابطی صفر – زهرا شیدایی ۲۱

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مبینا حسین زاده صفر – الهه شیدایی ۲۶

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فریما امامی ۲ – آتوسا پروین ۳۷

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب – غزل مهدوی خانقاهی

هیئت جنوب شرق تهران ۲ شوکا لاوین مریوان ۶

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): کیانا بردبار ۷ – اوین فرامرزی ۲۷

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زهرا فیض آبادی ۱۷ – آزاده یزدانی ۲۴

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهدیس مرادپور ۳ – اوین پاداشی ۱۱

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): پریناز چنگی ۶ – سیده اسراء هاشمی ۱۶

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): شقایق صابونی ۵ – روناک حسین زاده ۹

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): زینب شقاقی ۲۱ – معصومه صادقی ۱۱

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): آرام دخت علیانی ۳۰ – شیما آزاد ۲۴

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب – غزل خوش کردار

دوشنبه ۲۹  مهر / قرعه استراحت: هیئت نظرآباد / گزارش هفته

دانشگاه آزاد ۸  هیات تکواندو جنوب شرق صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سپیده سفری ۲۹ – فاطمه زهرا کاشانی صفر

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه شعبان نیا ۳۳ – زهرا فیض آبادی ۱۲

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): آرزو بهرامی ۱۲ – هنگامه خراسانی ۳

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): یاسمن سهامی ۱۹ – شمیم تاجیک ۸

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): کوثر صالحی ۷ – شقایق صابونی یک

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): کیمیا یوسفی ۳۷ – میبنا قاسمی ۱۲

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فاطمه اکرمی ۲۴ – ملیکا آقازاده ۴

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): سیده هانیه صاحبی - غایب

فتح صدر البرز ۶ هیات تکواندو بهار ۲

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مریم حاجی علیزاده ۲۴ – رقیه محمودی ۲۶

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): حدیثه پورکاظمی ۹ – سمیه خانبابایی ۲

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): سودابه پورصادقی ۲۸ – حدیثه نیازی فرد ۱۶

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): ساغر احدی نیا ۱۹ – فاطمه احمدی ۱۰

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): حدیثه اماره ۱۱ – زهرا خبازی یک

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): طیبه پارسا ۲۵ – مهدی محمدظاهری ۴

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): سها ابوالفتحی ۸ – زینب اسدی ۲۲

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل - غایب

هیات تکواندو هفتکل یک داتیس یزد ۷

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فاطمه ممبینی ۶ – زینب دهقان ۴۸

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سارا میزبان ۳۶ – مهسا ابراهیم وند ۱۳

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): یاسمن ابین ۸ – کیانا احمدی ۴۸

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): الناز بخت ۶ – آرمینا احمدی ۲۶

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیلوفر ناطقی ۲ – نیلوفر محمودی ۳۶

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): شکوفه شیرمهد صفر – صدیقه السادات رضا زاده ۲۶

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): معصومه جلیلی یک – نگین عدالت نیا ۴۰

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): کیمیا آهنگری صفر – نفیسه رنگرززاده ۲۸

هیئت تکواندو ایلام صفر لوازم خانگی کن ۸

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): آرزو رحیمی ۳ – فرشته خزایی ۳۱

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): غایب – نگار اسماعیلی

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): حدیث زرگوش نیا ۸ – شاپرک نجفی ۲۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): هانیه عبداللهی صفر – زهرا شیدایی ۲۷

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): ملکه انتظارئی ۳ – تینا مدانلو ۳۶

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مریم عبدی زاد ۱۲ – الهه شیدایی ۳۵

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): هانیه دالوند یک – آناهیتا توکلی ۲۵

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): اسما نیازوندی ۴ – زینب اسماعیلی ۱۹

روپایی الکترونیکی کین ۶ هیئت تکواندو ورامین ۲

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فاطمه شهابی ۳۵ – مبینا خدام ۵

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زهرا علیزاده ۱۱ – فاطمه نیک زاد صفر

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهدیه خوش اخلاق - غایب

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فرناز امینی ۲۵ – فاطمه زهرا پیرندستانی ۲۵ (راند طلایی – برنده هیات تکواندو ورامین، انتخاب برنده توسط سیستم)

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه نیک منش ۲ – نیک آئین ضابطی ۷

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهسا منتظران ۵۵ – مبینا حسین زاده ۳۵

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): سارا خمسه ۹ – فریما امامی دوست یک

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا قربانی ۲۲ – فاطمه فیض اللهی ۱۷

هیئت تکواندو استان مرکزی یک اسپریچو ۷

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): نگار قدیانی ۲۷ – فاطمه کاظمی ۴

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): کیانا اخوان ۱۷ – زهرا جودکی ۷

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): سعیده وکیلی ۳۰ – هانیه قهیه‌ای ۱۰

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): نگین ناصربخت ۲۷ – ستایش آمین صفر

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نرگس میرنوراللهی ۳۱ – مائده ارسلانی ۱۱

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): غایب – به آفرین مرید احمدی

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): ملیکا برجی - غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): اکرم خدابنده - غایب

فرمانیه ۶ شوکا لاوین مریوان ۲

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مینا احمدی ۲۳ – اوین فرامرزی ۷

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زهره مدانلو ۳۴ – آزاده یزدانی ۳۳

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهشاد خزایی ۱۷ – اوین پاداشی ۱۹

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): مائده عالی پور ۱۸ – سیده اسراء هاشمی  ۱۳

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): یاسمن محمدی ۱۵ – روناک حسین زاده ۱۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): نگار اسحاقی ۱۴ – غزل عزیزی ۱۶

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): صفا ارجمندی ۲۷ – فاطمه آباد ۱۷

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): مهدیس خراسانی ۲۷ – فاطمه امینی ۱۷

دوشنبه ۸ آذر/ قرعه استراحت: دانشگاه آزاد/ گزارش هفته

فتح صدر البرز ۵ لوازم خانگی کن ۳

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مریم ملکوتی‌خواه ۲۵ – نگار اسماعیلی ۱۶

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سارا فتحی ۱۰ –غزل سلطانی ۲۱

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): ناهید کیانی ۳۳ – شاپرک نجفی ۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سارا احدی نیا ۱۰– زهرا شیدایی ۲۰

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): طیبه پارسا ۱۸ – کوثر اساسه ۱۶

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): کیمیا همتی ۱۹ – تینا مدانلو ۴۰

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): ملیکا میرحسینی ۲۵ – آناهیتا توکلی ۱۴

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل ۱۵ – زینب اسماعیلی ۱۱

هیات تکواندو هفتکل ۴ هیات تکواندو ورامین ۴

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): نگار نری میسا ۲۹ – محدثه سلطانی ۱۹

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سارا خون جام ۱۳ – صاحبه اخوان ۸

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): روژینا صلواتی ۱۷ – فاطمه سیری ۱۰

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): غزاله عظیمی ۵ – فاطمه زهرا پیرندستانی ۹

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه معتمدی ۵ – نیک آیین ضابطی ۱۰

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): سیده فاطمه هاشم پور ۳۳ – عطیه احمد بیگی ۳۵

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): نسرین اسمعیل وندی ۳۲ – فریما امامی ۱۵

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب - فاطمه فیض اللهی

هیات تکواندو پایلام ۴ روپایی الکترونیکی کین ۴

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): آرزو رحیمی ۲۱ – فاطمه شهابی ۴۱

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زهرا سادات قفقازی صفر – الهام ولایی ۱۵

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): حدیث زرگوش نیا ۴ – مهسا علیزاده ۱۷

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه مرادی ۳۴ – آرام سوری ۱۲

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): ملکه انتظارئی ۲۶ – فاطمه نیک منش ۶

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): سحر مرادی ۲۹ – بهار حمزه‌ئی ۱۳

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): مریم عبدی زاد ۱۹ – سارا خمسه ۱۸

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا تیمور پور ۸ – زهرا قربانی ۳۴

داتیس یزد ۲ اسپریچو ۶

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سوگند پورمرات ۱۲ – نگار قدیانی ۳۱

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زهرا زارع ۱۷ – کیانا اخوان جوسری ۱۵

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): کیانا احمدی ۹ – سعیده وکیلی ۵

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): آرمینا احمدی ۹ – نرگس میرنوراللهی ۳۰

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیلوفر محمودی ۳ – هانیه بخشی ۱۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): راضیه رنگرز زاده ۱۷ – یلدا ولی نژاد ۳۴

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): نگین عدالت نیا صفر – اکرم خدابنده ۲۳

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): نفیسه رنگززاده ۱۴ – شهربانو دامغانی نژاد ۲۶

هیات تکواندو بهار ۳ شوکا لاوین مریوان ۵

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): رقیه محمودی ۲۱ – اوین فرامرزی ۲

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سمیه خان بابایی ۸ – مهدیه جوهری ۹

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مینا سبزعلی ۲ – اوین پاداشی ۲۴

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): زهرا جنتی ۱۶ – سیده اسرا هاشمی ۳۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه احمدی ۵ – روناک حسین‌زاده ۸

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهدیه محمدظاهری ۹ – هیرو رجبی صفر

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زینب اسدی ۱۸ – فاطمه آباد ۱۱

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب – غزل خوش کردار

هیات تکواندو استان مرکزی ۵ هیات تکواندو نظرآباد ۳

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): عاطفه عباسی ۲۸ – فائزه نوروز ۲۹

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زهرا جودکی ۲۹ – مریم محمدی ۲۷

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): ستایش آمین ۱۰ – شیما علیزاده ۳۰

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): هانیه قهیه‌ئی ۲ – مهتاب سعادت نیا ۲۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): مائده ارسلانی ۴۷ – الهام محمدی ۳۵

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): نیلوفر قنبری ۲۳ – آناهیتا محمدی فرد ۱۹

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): الهام عابدی ۲۵ – کیمیا طهماسبی ۳

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب – سارا علی پور

فرمانیه ۶ هیات تکواندو جنوب‌شرق ۲

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): رویا عابدی ۳۶ – مبینا نژاد ۵۷

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم):زهره مدانلو ۲۲ – زهرا فیض آبادی ۷

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): نگین رشادت زاده ۱۰ – پریماه چنگی ۳۱

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): مهوش کلانتری ۲۸ –پریناز چنگی ۱۴

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): آناهیتا محمدی ۲۲ – شقایق صابونی ۱۹

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): کتایون هاشمی ۱۶ – زینب شقاقی ۵

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): صفار ارجمندی ۳۴ – آرام دخت علیایی ۱۳

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): مهدیس خراسانی - غایب

دوشنبه ۸ آذر/ قرعه استراحت: هیئت استان مرکزی/ گزارش هفته

هیات تکواندو هفتکل ۲ هیات تکواندو ایلام ۶

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): نگار نری میسا ۳ – آرزو رحیمی ۳۱

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): نرگس زنگنه ۷ – رویا مولابیگی ۵۰

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): روژینا صلواتی ۲ – حدیث زرگوش نیا ۳۰

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): غزل قبلی ۲ – پردیس رضایی ۳۲

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه معتمدی ۳۳ – نرگس ولی زادیان ۲۳

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): سیده فاطمه هاشم‌پور ۱۹ – سحر مرادری ۴۷

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): نسرین اسمعیل وندی ۳ – مریم عبدی زاد ۱۰

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): فاطمه آذرمهر ۲۸ – زهرا تیمورپور ۷

هیات تکواندو بهار ۴ تیم هیات تکواندو جنوب‌شرق ۳

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): رقیه محمودی ۲۶ – کیانا بردبار ۲۷

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سمیه خان بابایی ۲۵ – زهرا فیض آبادی ۲۱

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مینا سیبزعلی ۱۸ – پریماه چنگی ۳۳

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): زهرا جنتی صفر – پریناز چنگی ۱۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه احمدی ۲۱ – شقایق صابونی صفر

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهدی محمدظاهری ۱۷ – زینب شقاقی یک

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زینب اسدی۲۲ – آرام دخت علیایی ۵

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب - غایب

داتیس یزد ۸ هیات تکواندو نظرآباد صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سوگند پورمرات ۵۶ – مریم محمدی ۳۶

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم):زهرا زارع - غایب

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): کیانا احمدی ۱۵ – فریبا چهره ساز ۷

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): آرمینا احمدی ۱۱ – زهرا محمودی یک

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیلوفر محمودی – بیتا میار صنمی (انصراف نماینده نظرآباد – برنده هوگوپوش داتیس یزد)

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): صدیقه السادات رضا زاده ۳۳ – آناهیتا محمدی صفر

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): نگین عدالت نیا ۲۰ – کیمیا طهماسبی ۵

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): نفیسه رنگرز زاده ۳۵ – سارا علی‌پور ۳

هیات تکواندو ورامین صفر اسپریچو ۸

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مبینا خادم یک – نگار قدیانی ۴۵

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): صاحبه اخوان ۷ – سعیده وکیلی ۲۸

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): فاطمه سیری ۱۲ – زهرا ملکی ۳۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه زهرا پیرندستانی ۲ – نرگس میرنوراللهی ۳۳

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیک آئین ضابطی ۴ – هانیه بخشی ۱۹

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): عطیه احمدبیگی ۲ – یلدا ولی نژاد ۲۳

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فریما امامی ۶ –ملیکا برجی ۲۶

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): فاطمه فیض‌اللهی ۱۱ – شهربانو دامغانی نژاد ۳۰

لوازم خانگی کن ۸ شوکا لاوین مریوان صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فرشته خزایی ۱۹ – اوین فرامزی یک

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): غزل سلطانی ۲۵– آزاده یزدانی ۵

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): شاپرک نجفی ۲۳ – اوین پاداشی ۱۱

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): زهرا شیدایی ۱۳ – سیده اسراء هاشمی یک

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): الهه شیدایی ۱۱ – روناک حسین زاده ۲

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): تینا مدانلو ۳۰ – غزل عزیزی ۳

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): آناهیتا توکلی ۱۶ – شیما آزاد ۳

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زینب اسماعیلی ۲۱ – فاطمه امینی ۶

دانشگاه آزاد اسلامی ۳ فرمانیه ۵

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سمانه لطف اللهی ۱۰ - رویا عابدی ۱۶

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سپیده سفری ۸ – زهره مدانلو ۲۳

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): پارمیدا توکلی ۲۳ – مهشاد خزایی ۱۹

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سمانه شش پری ۲۶ – مائده عالی پور ۱۲

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): کوثر صالحی ۱۷ – آناهیتا محمدی ۲

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): کیمیا یوسفی ۱۵ – یاسمن محمدی ۱۷

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فاطمه اکرمی ۹ – صفا ارجمندی ۱۱

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): ریحانه جلالی مهر ۱۲ – مهدیس خراسانی۳۵

فتح صدر البرز ۸ روپایی الکترونیکی کین صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مریم طاهری – فاطمه شهابی (انصراف نماینده تیم کین)

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): حدیثه پورکاظمی – الهام ولایی (انصراف نماینده تیم کین)

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): ناهید کیانی ۳۳ – مهدیه خوش اخلاق ۱۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سارا احدی نیا ۱۶ – سیده ساناز صدرالدینی ۶

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): طیبه پارسا ۳۵ – سلیمه غلامی ۸

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): بیتا صنعتی – بهار حمزه‌ئی (انصراف نماینده تیم کین)

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): مهسا کیا دلیری – سارا خمسه (انصراف نماینده تیم کین)

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل – زهرا قربانی (انصراف نماینده تیم کین)

دوشنبه ۲۵ آذر

دانشگاه آزاد ۷ هیات تکواندو استان مرکزی یک

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سپیده سفری - غایب

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه شعبان نیا ۲۷ – زهرا جودکی ۶

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): پارمیدا توکلی ۲۴ – ستایش امین ۸

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سمانه شش پری ۲۴ – هانیه قهیه‌ئی۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): کوثر صالحی ۲۴ – مائده ارسلانی ۴۰

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): ساحل الله ویردی - غایب

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فاطمه اکرمی ۲۷ – الهام عابدی ۱۲

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): سیده هانیه صاحبی - غایب

فتح صدر البرز (رتااآ) ۸ هیات تکواندو هفتکل صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مریم حاجی علیزاده ۳۰ – فاطمه ممبینی ۲

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): حدیثه پور کاظمی - غایب

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): سودابه پورصادقی ۵ – روژینا صلواتی یک

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): حدیثه اماره ۳۱ – الناز بخت یک

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): طیبه پارسا ۴۲ – مهشید ممبینی ۲

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): بیتا صنعتی ۲۲ –شکوفه شیرمهد صفر

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): ملیکا میرحسینی ۲۴ – سیده فاطمه هاشم پور یک

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل ۲۷ – فاطمه آذرمهر صفر

هیات تکواندو بهار ۳ فرمانیه ۵

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): رقیه محمودی ۵۰ – رویا عابدی ۵۱

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سمیه خانبابایی ۱۴ – زهره مدانلو ۲۹

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): حدیثه نیازی فرید ۲۵ – نگین رشادت زاده ۱۳

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): ماتینا تیرگر ۹ – مائده عالی پور ۱۰

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): ریحانه رنجبرزاده ۱۳ – آناهیتا محمدی ۲۶

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهدیه محمدظاهری ۱۶ – یاسمن محمدی ۲۵

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زینب اسدی ۲۱ – صفا ارجمندی ۳

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): راضیه رجبی ۱۲ – مهسا کاظمی ۲۸

هیات تکواندو استان ایلام صفر اسپریچو ۸

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): حورا اکبرلو ۴ – نگار قدیانی ۲۱

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): راحله زینالی ۹ – کیانا اخوان ۳۰

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): حدیث زرگوش نیا ۱۶ – نگین ناصربخت ۲۴

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): روشنک مولایی ۴ – نرگس میرنوراللهی ۲۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه مرادی ۷ – هانیه بخشی ۲۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): سحر مرادی ۱۳ – کوثر غلامی ۲۵

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): مریم عبدی‌زاد ۴ – اکرم خدابنده ۲۲

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): اسما نیازوندی ۲ – شهربانو دامغانی نژاد ۲۲

هیات تکواندو ورامین ۴ هیات تکواندو نظرآباد ۴

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مبینا خدام ۱۱ – مریم محمدی ۳۶

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه نیک زاد ۱۶ – فاطمه مبارکی ۱۲

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): صاحبه اخوان ۵ – مهتاب سعادت نیا ۱۴

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه زهرا پیندستانی ۱۲ – ملیکا صفایی ۳۲

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیک آئین ضابطی ۲۴ – فرناز رستمی ۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مینا حسن زاده ۳۹ – سپیده امینی ۸

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فریما امامی - غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): فاطمه فیض اللهی ۱۱ – زینب نصیری ۱۴

لوازم خانگی کن ۸ هیات تکواندو جنوب‌شرق صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فرشته خزایی ۲۳ – فاطمه زهرا کاشانی ۲

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): یاسمن کشاورز ۲۳ – زهرا فیض آبادی ۱۹

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): زهرا وطن دوست ۲۵ – پریماه چنگی ۱۱

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): شاپرک نجفی ۱۸ – نرگس فرحناکی ۴

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): تینا مدانلو ۵۲ – شقایق صابونی ۹

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): زهره حسن نتاج ۵ – مبینا قاسمی ۲

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): آناهیتا توکلی ۲۱ – ملیکا آقازاده صقر

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غزل مهدوی - غایب

روپایی الکترونیکی کین ۴ شوکا لاوین مریوان ۴

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): الناز فروتن ۳۵ – زکیه رضوانی ۱۵

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): شیرین منفرد ۲۶ – مهدیه فیضی ۳۱

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهدیه خوش اخلاق ۲۹ – مهدیه جوهری ۱۵

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فرناز امینی - غایب

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): سیده ساناز صدرالدینی ۴ – روناک حسین زاده ۲۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهسا منتظران ۸ – غزل عزیزی ۱۸

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زهرا الیاسی ۱۶ – شیما آزاد ۲۹

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا قربانی ۲۴ – غزل خوش کردار ۷

دوشنبه ۲۵ آذر

فتح صدر البرز (رتاآ) ۶ اسپریچو ۲

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مریم طاهری ۱۷ – نگار قدیانی ۲۳

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): مریم ملکوتی‌خواه ۳۰ – کیانا اخوان ۱۲

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): ناهید کیانی ۲۶ – نگین ناصر بخت ۱۷

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سارا احدی نیا ۱۴ – نرگس میرنوراللهی ۲۳

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): طیبه پارسا ۱۱ – هانیه بخشی ۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهسا کیا دلیری ۲۴ – ملیکا برجی ۴

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): ملیکا میرحسینی ۱۲ – اکرم خدابنده ۷

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل ۲۲ – شهربانو دامغانی‌نژاد ۱۱

دانشگاه آزاد ۷ هیات تکواندو بهار یک

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سپیده سفری ۱۵ – رقیه محمودی ۸

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): پارمیدا توکلی ۱۵ – سمیه خانبابایی ۵

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): زهرا ستاری ۱۴ – حدیثه نیازی فرید ۲۰

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سمانه شش‌پری ۱۱ – ماتینا تیرگر ۹

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): مهتاب کیانی ۱۲ –فاطمه عرب‌پور ۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): کیمیا یوسفی ۱۹ – مهدیه محمد ظاهری ۴

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فاطمه اکرمی ۳۸ – زینب اسدی ۲۸

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): سیده حانیه صاحبی ۸- راضیه رجبی صفر

هیات تکواندو هفتکل ۳ شوکا لاوین مریوان ۵

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): غایب – مهدیه فیضی

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه ممبینی ۶ – زکیه رضوانی ۴۳

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): روژینا صلوانی صفر – مهدیه جواهری ۶

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): غزل قبلی - غایب

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): الناز بخت ۲ – روناک حسین‌زاده ۲۷

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): زینب ناسوتی یک – غزل عزیزی ۲۰

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): سیده فاطمه هاشم پور ۳۴ – شیما آزاد ۲۶

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): فاطمه آذرمهر ۲۲ – غزل خوش کردار ۱۵

هیات تکواندو استان ایلام ۶ هیات تکواندو نظرآباد ۲

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): حورا اکبر لو ۲۰ – مریم محمدی ۲۹

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): راحله زینالی ۲۹ – فاطمه مبارکی ۹

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): حدیث زرگوش نیا ۱۸ – مهتاب سعادت نیا ۱۹

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه مرادی ۴۲ – روژین پورایران یک

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): ملکه انتظارئی – فرناز قاسمی (انصراف نماینده نظرآباد)

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): سحر مرادی ۴۱ – سپیده امینی ۱۰

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): مریم عبدی زاد – غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): اسما نیازوندی ۲۹ - نازنین تویسرکانی یک

داتیس یزد ۷ هیات تکواندو استان مرکزی یک

وزن اول (۴۶- کیلوگرم):سوگند پورمرآت - غایب

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زینب دهقان بنادکی ۱۸ – زهرا جودکی ۱۵

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): آرمینا احمدی ۳۰ – ستایش آمین ۹

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): کیانا احمدی ۱۶ – هانیه قهیه‌ئی صفر

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیلوفر محمودی ۳۴ – مائده ارسلانی ۱۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): صدیقه سادات رضازاده - غایب

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): نگین عدالت نیا ۱۶ – الهام عابدی ۲۵

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): نفیسه رنگرز زاده - غایب

لوازم خانگی کن ۸ فرمانیه صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فرشته خزایی ۳۰- یلدا احمدی نسب ۱۷

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): نگار اسماعیلی ۳۲ – مینا احمدی ۵

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): غزل سلطانی ۲۶ – مهشاد خزایی ۵

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): الهه شیدایی ۱۶ – مائده عالی پور ۸

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): زهرا شیدایی ۲۴ – نگار اسحاقی ۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): زهره حسن نتاج ۱۷ – یاسمن محمدی ۱۶

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): آناهیتا توکلی ۲۶ - کتایون هاشمی ۶

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زینب اسماعیلی - مهسا کاظمی (انصراف نماینده فرمانیه)

روپایی الکترونیکی کین ۵ هیات تکواندو جنوب‌شرق ۳

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): الناز فروتن ۳۲ – کیانا بردبار ۲۱

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): شیرین منفرد ۱۱ – زهرا فیض آبادی ۱۲

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهسا علیزاده ۱۹ – مهدیس مرادپور ۳

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فرناز امینی ۱۲ – پریناز چنگی ۸

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه نیک منش ۲ – شقایق صابونی ۱۳

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهسا منتظران – غایب

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زهرا الیاسی ۱۵ – آرام دخت علیایی ۲۰

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم):زهرا قربانی - غایب

دوشنبه ۲۵ آذر

شوکا لاوین مریوان ۲ اسپریچو ۶

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): غایب – نرگس میرنوراللهی

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زکیه رضوانی – نگار قدیانی (انصراف نماینده مریوان)

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهدیه فیضی ۵ – سعیده وکیلی ۲۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): مهدیه جوهری ۲۸ – زهرا سانی خانی ۲۱

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): روناک حسین زاده – هانیه بخشی (انصراف نماینده اسپریچو)

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): غزل عزیزی صفر – کوثر غلامی ۱۲

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): شیما آزاد – اکرم خدابنده (انصراف نماینده مریوان)

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غزل خوش کردار – شهربانو دامغانی‌نژاد (انصراف نماینده مریوان)

هیات تکواندو ورامین ۵ هیات تکواندو استان مرکزی ۳

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): محدثه سلطانی - غایب

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه نیک زاد ۷ – زهرا جودکی ۱۲

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): صاحبه اخوان ۸ – ستایش آمین ۱۱

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه زهرا پیرندستانی ۱۷ – هانیه قهیه‌ئی ۷

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیک آئین ضابطی ۳۱ – مائده ارسلانی ۱۷

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مینا حسن زاده - غایب

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فریما امامی دوست یک – الهام عابدی ۳۱

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): فاطمه فیض اللهی - غایب

هیات تکواندو هفتکل ۲ هیات تکواندو جنوب شرق ۶

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فاطمه ممبینی ۸ – کیانا بردبار ۵۸

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): غایب – زهرا فیض آبادی

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): غایب – مهدیس مرادپور

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): غزل قبلی ۳ - نرگس فرحناکی ۴۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): مهشید ممبینی ۱۲ – شقایق صابونی ۱۶

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): شکوفه شیرمهد - غایب

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): سیده فاطمه هاشم‌ پور ۲۷ – آرام دخت علیایی ۳۶

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): فاطمه آذرمهر - غایب

دانشگاه آزاد ۲ داتیس یزد ۶

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سپیده سفری ۲۷ – سوگند پورمرآت ۴۷

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه شعبان نیا ۲۳ – زینب دهقان بنادکی ۱۹

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): پارمیدا توکلی ۸ – آرمینا احمدی ۱۶

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): یاسمن سهامی ۶ – کیانا احمدی ۱۸

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): سمانه شش پری ۱۷ – نیلوفر محمودی ۹

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): کیمیا یوسفی ۱۹ – صدیقه رضا زاده ۲۱

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فاطمه اکرمی ۱۳ – نگین عدالت نیا ۱۵

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم):سیده هانیه صاحبی ۲ – نفیسه زنگرز زاده ۲۲

فتح صدر البرز ۸ هیات تکواندو نظرآباد صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مریم طاهری ۳۸ – مریم محمدی ۱۷

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): حدیثه پورکاظمی ۱۴ – فاطمه مبارکی ۳

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): ساغر احدی نیا ۱۱ – فرینا چهره ساز ۳

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سارا احدی نیا ۲۴ – مهتاب سعادت نیا ۸

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه جعفری ۴۵ – روژین پورایران ۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهسا کیا دلیری ۳۴ – سپیده امینی ۴

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): ملیکا میرحسینی - غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل ۱۸ – مبینا دهقان ۳

لوازم خانگی کن ۷ هیات تکواندو بهار یک

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فرشته خزایی ۲۲ – رقیه محمودی ۱۷

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): نگار اسماعیلی ۱۷ – سمیه خانبابایی یک

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): غزل سلطانی ۱۹ – حدیثه نیازی فرید ۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): الهه شیدایی ۱۵ – ماتینا تیرگر ۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): زهرا شجاعی راد ۱۲ – ریخانه رنجبر زاده یک

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): زهره حسن نتاج یک – مهدیه محمد ظاهری صفر

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زینب اسماعیلی ۱۴ – زینب اسدی ۳

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غزل مهدی خانقاهی – راضیه رجبی (انصراف نماینده بهار)

روپایی الکترونیکی کین ۳ فرمانیه ۵

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فاطمه شهابی ۳۵ - رویا عابدی ۳۷

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): شیرین منفرد ۲ - زهره مدانلو ۳۱

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهسا علیزاده ۲۶ - مهشاد خزایی ۶

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فرناز امینی ۱۷ - مهوش کلانتری ۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): سیده ساناز صدرالدینی ۱۲ - آناهیتا محمدی ۱۸

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهسا منتظران ۲۵ - کتایون هاشمی ۳۲

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زهرا الیاسی ۲۱ - صفا ارجمندی ۲۳

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا قربانی ۲۴ - مهسا کاظمی ۱۲

جمعه 6 دی / قرعه استراحت: فتح صدر البرز

دانشگاه آزاد ۱ لوازم خانگی کن ۷

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سمانه لطف اللهی ۲۴ – نرگس محمدی ۲

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه شعبان نیا ۶ – نگار اسماعیلی ۸

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): پارمیدا توکلی ۴ – غزل سلطانی ۲۹

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سمانه شش پری ۱۷ – تینا مدانلو ۴۷

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): مهتاب کیانی ۸ – زهرا شیدایی ۱۸

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): ساحل الله ویردی ۵ – الهه شیدایی ۲۶

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): کیمیا یوسفی ۳ – آناهیتا توکلی ۲۳

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): سیده هانیه صاحبی ۲ – غزل مهدوی ۷

هیئت هفتکل ۲ فرمانیه ۶

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): نگار نری میسا ۳ – یلدا احمدی نسب ۳۷

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سارا میزبان ۲۱ – زهره مدانلو ۱۸

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): روژینا صلواتی ۲۶ – نگین رشادت زاده ۱۵

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): کوثر صاحب ۶ – مائده عالی پور ۳۶

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): مهشید ممبینی ۸ – آناهیتا محمدی

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): فاطمه محمدزاده یک – یاسمن محمدی ۳۹

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): سیده فاطمه هاشم پور ۲۴ – صفا ارجمندی ۳۷

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب – مهسا کاظمی

هیئت ایلام ۷ هیئت استان مرکزی ۱

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): آرزو رحیمی ۲۱ – فاطمه زهرا دیوارچین ۱۲

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): راحله زینالی ۳۶ – عاطفه عباسی ۱۳

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): حدیث زرگوش نیا ۲۳ – فاطمه جوانمرد ۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): پردیس رضایی ۱۵ – سیده راحله محمدی ۱۰

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نرگس ولی زادیان ۳۱ – الهه غنی پور ۱۱

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): سحر مرادی ۴۳ – نیلوفر قنبری صفر

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): مریم عبدی زاد ۴۰ – الهام عابدی ۵۰

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا تیمور پور - غایب

روپایی الکترونیکی کین ۵ هیئت بهار ۳

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): الناز فروتن ۴۳ – رقیه محمودی ۳۰

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زهرا علیزاده ۱۳ – مهسا جمشیدی صفر

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهدیه خوش اخلاق ۱۵ – مینا سبز علی ۳

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فرناز امینی ۱۴ – حدیثه نیازی فرد ۸

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه نیک منش ۱۱ – هانیه رشیدی ۲۰

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهسا منتظران ۲۸ – زینب اسدی ۳۴

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): محدثه نوری ۱۲ – مهدیه محمدظاهری ۲۵

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا قربانی - غایب

هیئت ورامین صفر داتیس یزد ۸

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مبینا خدام ۱۲ – زینب دهقان بنادکی ۴۸

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه نیک زاد ۱۴ – زهرا زارع ۲۱

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): فاطمه سیری ۱۰ – کیانا احمدی ۳۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه زهرا پیرندستانی صفر – آرمینا احمدی ۲۰

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیک آیین ضابطی ۴ – راضیه رنگرز زاده ۲۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): عطیه احمدبیگی ۶ – صدیقه رضا زاده ۲۷

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فریما امامی ۲ – حمیده بیگی ۲۷

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب – فاطمه کرمی

هیئت جنوب شرق تهران صفر اسپریچو ۸

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فاطمه زهرا کاشانی صفر – نگار قدیانی ۱۴

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زهرا فیض آبادی ۹ – کیانا اخوان ۳۱

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): پریماه چنگی ۱۳ – سعیده وکیلی ۲۳

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): نرگس فرحناکی ۲۷ – زهرا ملکی ۲۹

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): شقایق صابونی ۴ – نرگس میرنوراللهی ۲۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): ملیکا آقازاده ۵ – یلدا ولی نژاد ۲۷

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): آرام دخت علیایی ۳ – اکرم خدابنده ۱۹

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب – شهربانو دامغانی نژاد

هیئت نظرآباد ۱ شوکا لاوین مریوان ۷

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فائزه نوروز ۲۵ – مهدیه فیضی ۴۸

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): مریم محمدی - غایب

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهتاب سعادت نیا ۱۳ – اوین پاداشی ۲۶

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): زهرا محمودی ۲۱ – فاطمه حسین نیا ۲۲

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): آناهیتا محمدی فرد ۴ – روناک حسین زاده ۴۰

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): غایب – معصومه صادقی

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): غایب – فاطمه آباد

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): نازنین تویسرکانی ۷ – شیما آزاد ۳۵

جمعه 6 دی / قرعه استراحت: شوکا لاوین مریوان

دانشگاه آزاد ۸ هیئت ورامین صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سمانه لطف اللهی ۲۸ – محدثه سلطانی صفر

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه شعبان نیا ۱۳ – فاطمه نیک زاد یک

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): پارمیدا توکلی ۲۵ – فاطمه سیری ۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سمانه شش پری ۳۵ – فاطمه زهرا پیرندستانی ۱۰

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): مهتاب کیانی ۲۶ – نیک آیین ضابطی ۶

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): کیمیا یوسفی ۳۴ – عطیه احمد بیگی ۶

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فاطمه اکرمی ۲۶ - فریما امامی ۸

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): سیده حانیه صاحبی - غایب

فتح صدر البرز ۸ هیئت استان مرکزی صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مریم طاهری ۲۳ – فاطمه زهرا دیوار چین ۱۰

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): مریم ملکوتی خواه ۲۶ – فاطمه جوانمرد یک

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): سودابه پورصادقی ۳۹ – فاطمه فسندوزی یک

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): بیتا صنعتی ۲۹ – الهه علی پور ۸

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه جعفری ۳۹ – مینا عبدالملکی ۳

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهسا کیا دلیری ۲۵ – آیسان کریمی صفر

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): ملیکا میرحسینی ۳۳ – محدثه کوشکی ۱۱

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل - غایب

هیئت هفتکل ۱ هیئت بهار ۶

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): نگار نری میسا صفر – رقیه محمودی ۳۹

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سارا میزبان ۱۸ – سمیه خانبابایی ۵

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): روژینا صلواتی ۶ – حدیثه نیازی فرید ۲۹

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): کوثر صاحب ۲۵ – زهرا جنتی ۲۱

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): مهشید ممبینی ۲۹ – هانیه رشیدی ۳۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): فاطمه محمد زاده ۵ – مهدیه محمدظاهری ۱۹

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): سیده فاطمه هاشم پور ۸ – زینب اسدی ۲۵

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): دو تیم در این وزن فاقد نماینده بودند

هیئت ایلام صفر داتیس یزد ۸

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): آرزو رحیمی ۳۰ – زینب دهقان بنادکی ۳۱

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): راحله زینالی ۱۹ – زهرا زارع ۳۶

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): حدیث زرگوش نیا ۳ – کیانا احمدی ۵

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): پردیس رضایی ۸ – آرمینا احمدی ۲۳

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): ملکه انتظارئی ۲ – راضیه رنگرز زاده ۲۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): سحر مرادی ۵ – صدیقه السادات رضازاده ۱۹

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): مریم عبدی زاد ۳ – حمیده بیگی ۲۱

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا تیمور پور ۱۹ – فاطمه کرمی ۲۵

روپایی الکترونیکی کین ۱ لوازم خانگی کن ۷

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): نگار فروتن ۵۰ – نرگس محمدی ۲۲

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زهرا علیزاده یک – نگار اسماعیلی ۱۷

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهسا علیزاده ۶ - غزل سلطانی ۲۴

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): آرام سوری یک – تینا مدانلو ۳۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): سلیمه غلامی صفر – کوثر اساسه ۲۵

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهسا منتظران ۲ – زهرا شیدایی ۲۶

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زهرا الیاسی یک – آناهیتا توکلی ۲۱

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا قربانی ۱۱ - غزل مهدوی ۱۸

فرمانیه ۱ اسپریچو ۷

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): رویا عابدی ۱۵ – نگار قدیانی ۵۷

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): مینا احمدی ۴ – کیانا احوان ۲۰

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): غایب – سعیده وکیلی

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): مائده عالی پور ۱۵ – زهرا ملکی ۱۴

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): هانیه شریعتی ۳ – نرگس میرنوراللهی ۲۹

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): یاسمن محمدی ۴ – یلدا ولی نژاد

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): غایب – اکرم خدابنده

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب – شهربانو دامغانی نژاد

هیئت جنوب شرق تهران ۷ هیئت نظر آباد ۱

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): کیانا بردبار ۱۳ – فائزه نوروز ۴

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زهرا فیض آبادی ۳۴ – مریم محمدی ۲۶

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهدیس مرادپور - غایب

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): پریناز چنگی ۲۶ – زینب محسنی ۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): شقایق صابونی ۲۷ – الهام محمدی ۱۸

وزن ششم (۶۷ کیلوگرم): زینب شقاقی ۱۵ – آناهیتا محمدی فرد ۶

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): آرام دخت علیایی - غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب – مبینا دهقان

جمعه 6 دی / قرعه استراحت: هیئت جنوب شرق

دانشگاه آزاد ۶ روپایی الکترونیکی کین ۲

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سمانه لطف اللهی ۱۶ – فاطمه شهابی ۱۵

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه شعبان نیا - غایب

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): پارمیدا توکلی ۳۲ – مهدیه خوش اخلاق ۱۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سمانه شش پری ۱۳ – فرناز امینی ۷

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): مهتاب کیانی ۱۸ – سلیمه غلامی صفر

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): کیمیا یوسفی ۲۴ – مهسا منتظران ۳۶

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فاطمه اکرمی ۲۹ – محدثه نوری ۱۴

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): سیده حانیه صاحبی ۹ – زهرا قربانی ۱۰

فتح صدر البرز ۶ داتیس یزد ۲

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مریم طاهری ۱۸ – سوگند پورمرات ۲۴

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): مریم ملکوتی خواه ۲۴ – زهرا زارع ۷

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): ناهید کیانی ۲۹ – کیانا احمدی ۳

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سارا احدی نیا ۲۳ – آرمینا احمدی ۱۲

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): طیبه پارسا ۱۷ – راضیه رنگرز زاده ۸

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهسا کیا دلیری ۲۷ – صدیقه رضازاده ۲۹

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): ملیکا میرحسینی ۴۴ – حمیده بیگی ۹

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل ۲۸ – فاطمه کرمی ۱۷

هیئت هفتکل ۱ لوازم خانگی کن ۷

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): نگار نری میسا صفر – نرگس محمدی فرد ۲۶

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سارا میزبان ۲۱ – یاسمن کشاورز ۱۸

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): روژینا صلواتی – زهرا وطن دوست (انصراف نماینده هفتگل – برنده کن)

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): کوثر صاحب ۴ – تینا مدانلو ۲۹

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): مهشید ممبینی ۴ – زهرا شیدایی ۳۸

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): فاطمه محمدزاده – الهه شیدایی (انصراف نماینده هفتگل – برنده کن)

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): سیده فاطمه هاشم پور صفر – آناهیتا توکلی ۲۳

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب – غزل مهدوی

هیئت ایلام ۴ هیئت ورامین ۴

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): آرزو رحیمی ۲۵ – محدثه سلطانی صفر

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): راحله زینالی ۱۴ – فاطمه نیک زاد ۱۶

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): روشنک مولایی ۳۶ – فاطمه سیری ۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): هانیه عبداللهی ۲۰- فاطمه زهرا پیردنستانی ۲۸

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نرگس ولی زادیان ۱۵ – نیک آئین ضابطی ۱۷

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): سحر مرادی ۲۷ - مینا حسین زاده ۶

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): مریم عبدی زاد ۶ – فریما امامی ۱۷

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا تیمور پور - غایب

هیئت بهار صفر اسپریچو ۸

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): رقیه محمودی ۱۲ – نگار قدیانی ۳۳

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): مهسا جمشیدی یک – سعیده وکیلی ۱۶

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): میا سبزعلی ۱۹ – زهرا سانی خانی ۳۳

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): زهرا جنتی صفر – زهرا ملکی ۱۲

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه عرب پور ۲ – کوثر غلامی ۱۵

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهدیه محمدظاهری ۳ – یلدا ولی نژاد ۲۵

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زینب اسدی ۷ – صدف امیر ۲۷

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): شهربانو دامغانی نژاد - غایب

هیئت استان مرکزی ۴ شوکا لاوین مریوان ۴

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فاطمه زهرا دیوار چین ۱۳ – مهدی فیضی ۳۵

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): عاطفه عباسی - غایب

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): فاطمه فسندوزی ۲ – اوین پاداشی ۳۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سیده راحله محمدی ۲۱ – سمیه غلامی ۱۸

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): مینا عبدالملکی صفر – روناک حسین زاده ۲۰

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): نیلوفر قنبری ۲۱ – معصومه صادقی ۴

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): الهام عابدی ۴۶ – فاطمه آباد ۳۷

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب – شیما آزاد

فرمانیه تهران ۸ هیئت نظرآباد صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): رویا عابدی - غایب

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زهره مدانلو ۳۸ – مریم محمدی ۱۷

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): نگین رشادت زاده صفر – غایب

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): مائده عالی پور ۲۱ – زینب محسنی ۹

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): آناهیتا محمدی ۴۵ –الهام محمدی ۱۹

وزن ششم (۶۷ کیلوگرم): کتایون هاشمی – غایب

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): صفا ارجمندی - غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): مهسا کاظمی ۲۹ – نازنین تویسرکانی ۷

جمعه ۲۰ دی / قرعه استراحت: فرمانیه

دانشگاه آزاد ۷ هیئت تکواندو استان ایلام ۱

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سمانه لطف اللهی ۲۲ – آرزو رحیمی ۱۲

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): پارمیدا توکلی ۱۱ - حورا اکبرلو صفر

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): آرزو بهرامی ۱۱ - حدیث زرگوش نیا ۶

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سمانه شش پری ۲۱ - روشنک مولایی یک

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): ساحل الله ویردی ۲۱ - فاطمه مرادی ۱۶

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): کیمیا یوسفی ۲۱ - سحر مرادی ۳۴

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فاطمه اکرمی ۲۵ - زهرا تیمورپور ۱۷

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): سیده حانیه صاحبی - غایب

فتح صدر البرز ۸ هیئت تکواندو ورامین صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مریم طاهری ۳۰- محدثه سلطانی ۵

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): مریم ملکوتی خواه ۱۵ - فاطمه نیک زاد صفر

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): سارا فتحی ۲۳ - فاطمه سیری ۳

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): ساغر احدی نیا ۲۲ - فاطمه زهرا پیرندستانی ۷

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): طیبه پارسا ۱۷ – نیک آئین ضابطی صفر

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): کیمیا همتی ۲۷ - عطیه احمدبیگی ۳

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): ملیکا میرحسینی ۲۵ - فریما امامی دوست ۵

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل - غایب

لوازم خانگی کن ۵ اسپریچو ۳

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فرشته خزایی یک - نگار قدیانی ۱۰

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): نگار اسماعیلی ۲۵ - سعیده وکیلی ۵

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): غزل سلطانی ۲۲ - کیانا اخوان صفر

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): تینا مدانلو ۲۴ - نرگس میرنوراللهی ۱۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): الهه شیدایی ۲۰ - کوثر غلامی ۵

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): عالمه پوشیان ۸ - یلدا ولی نژاد ۱۸

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): آناهیتا توکلی ۱۳ - اکرم خدابنده ۱۵

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زینب اسماعیلی ۲۰ - شهربانو دامغانی نژاد صفر

داتیس یزد ۷ شوکا لاوین مریوان ۱

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سوگند پورمرات ۳۷ - مهدیه فیضی ۲۰

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زینب دهقان بنادکی ۱۹ - مهدیه جوهری ۱۴

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): زهرا زارع ۲۵ - اوین پاداشی ۱۴

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): آرمینا احمدی ۱۷ - فاطمه حسین نیا ۱۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): راضیه رنگرز زاده ۱۴ - روناک حسین زاده ۱۲

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): صدیقه رضازاده ۲۲ - مهشید کربلایی ۱۴

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): حمیده بیگی ۲۱ - شیما آزاد ۳۰

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): نفیسه زنگرز زاده ۲۳ - فاطمه امینی ۶

هیئت تکواندو بهار ۷ هیئت تکواندو نظرآباد ۱

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): رقیه محمودی ۴۷ - فائزه نوروز یک

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه محمدی - غایب

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مینا سبزعلی ۹ - فریبا چهره ساز ۸

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): زهرا جنتی ۲۱ - زینب محسنی ۱۹

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): هانیه رشیدی ۶ - الهام محمدی ۱۷

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهدیه محمدظاهری - غایب

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زینب اسدی - غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): راضیه رجبی ۲۰ - نازنین تویسرکانی صفر

هیئت استان مرکزی ۱ هیئت جنوب شرق ۷

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فاطمه کاظمی ۲۳ - کیانا بردبار ۴۵

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): غایب - زهرا فیض آبادی

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): ستایش آمین ۱۰ - مهدیس مرادپور ۱۷

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سیده راحله محمدی ۱۰ - پریناز چنگی ۱۶

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): مائده ارسلانی ۳۱ - شقایق صابونی ۳۳

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): غایب - ملیکا آقازاده

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): غایب - آرام دخت علیایی

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): محیا عرب - غایب

تیم هیئت هفتکل در مسابقات این هفته غیبت داشت و برابر روپایی کین ۸ بر صفر بازنده شد

جمعه ۲۰ دی / قرعه استراحت: هیئت بهار

فتح صدر البرز ۷ هیئت تکواندو ایلام ۱

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): مریم طاهری ۲۲ - آرزو رحیمی ۹

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): حدیثه پورکاظمی ۱۵ - حورا اکبرلو یک

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): دنیا محمدی ۲۵ - حدیث زرگوش نیا ۳

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): بیتا صنعتی ۵ - روشنک مولایی ۱۴

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه جعفری ۳۵ - نرگس ولی زادیان ۱۲

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): کیمیا همتی ۲۰ - سحر مرادی ۵

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): ملیکا میرحسینی ۱۲ - زهرا تیمورپور صفر

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا پوراسماعیل - غایب

روپایی الکترونیکی کین ۱ اسپریچو ۷

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فاطمه شهابی ۸ - نگار قدیانی ۲۱

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): سیده کوثر حسینی ۸ - زهرا ملکی ۲۹

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهسا علیزاده ۸ - سعیده وکیلی ۱۱

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سیده ساناز صدالدینی ۱۳ - نرگس میرنوراللهی ۲۳

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): سلیمه غلامی ۴ - کوثر غلامی ۲۵

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): غایب - یلدا ولی نژاد

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زهرا الیاسی ۵ - اکرم خدابنده ۳۹

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا قربانی - غایب

هیئت تکواندو ورامین ۱ شوکا لاوین مریوان ۷

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): محدثه سلطانی ۹ - زکیه رضوانی ۱۸

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه نیک زاد ۱۷ - مهدیه جوهری ۲۱

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): فاطمه سیری ۲ - اوین پاداشی ۲۵

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه زهرا پیرندستانی ۲۶ - فاطمه حسین نیا ۲۴

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیک آئین ضابطی ۵ - روناک حسین زاده ۲۵

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): عطیه احمد بیگی ۵- غزل عزیزی ۲۶

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فریما امامی دوست - غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب - فاطمه امینی

داتیس یزد ۷ هیات تکواندو جنوب شرق ۱

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سوگند پورمرات ۴۱ - کیانا بردبار ۲۷

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زینب دهقان بنادکی ۳۵ - زهرا فیض آبادی ۳۳

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): زهرا زارع ۲۱ - مهدیس مرادپور ۹

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): آرمینا احمدی ۳۶ - نرگس فرحناکی ۲۱

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): راضیه رنگرز زاده ۱۶ - زینب شقاقی صفر

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): صدیقه السادات رضازاده ۳۱ - ملیکا آقازاده ۱۱

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): حمیده بیگی ۳۳ - آرام دخت علیایی ۳۸

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): نفیسه رنگرز زاده - غایب

لوازم خانگی کن ۸ هیئت نظرآباد صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فرشته خزایی ۳۹ - فائزه نوروز ۷

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): نگار اسماعیلی - غایب

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): شاپرک نجفی ۳۰ - فریبا چهره ساز ۹

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): زهرا جنتی ۲۱ - زینب محسنی ۱۹

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): هانیه رشیدی ۶ - الهام محمدی ۱۷

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهدیه محمدظاهری - غایب

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زینب اسدی - غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): راضیه رجبی ۲۰ - نازنین تویسرکانی صفر

هیئت تکواندو استان مرکزی ۱ فرمانیه ۷

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): فاطمه کاظمی ۱۷ - رویا عابدی ۵۰

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): غایب - زهره مدانلو

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): ستایش آمین ۴۴ - نگین رشادت زاده ۲۹

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سیده راحله محمدی ۷ - مائده عالی پور ۳۰

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): الهه غنی پور ۴ - کتایون هاشمی ۲۴

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): غایب - یاسمن محمدی

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): غایب - صفا ارجمندی

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): محیا عرب صفر - مهسا کاظمی ۴۰

جمعه ۲۰ دی / قرعه استراحت: لوازم خانگی کن

روپایی الکترونیکی کین ۸ هیئت نظرآباد صفر

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): الناز فروتن - غایب

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): الهام ولایی - غایب

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): مهسا علیزاده ۱۴ - فریبا چهره ساز ۵

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سیده ساناز صدرالدینی - غایب

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): پرنیا فدوی ۳۳ - فرناز رستمی ۵

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): سلیمه غلامی - غایب

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زهرا الیاسی - غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): زهرا قربانی ۲۵ - سارا علی پور ۹

هئت تکواندو ایلام ۲ شوکا لاوین مریوان ۶

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): آرزو رحیمی ۲۰ - مهدیه فیضی ۲۲

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): حورا اکبرلو ۲۱ - مهدیه جوهری ۵۱

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): حدیث زرگوش نیا - اوین پاداشی (انصراف نماینده ایلام)

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): روشنک مولایی ۳۹ - فاطمه حسین نیا ۱۸

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): فاطمه مرادی ۵ - روناک حسین زاده ۱۵

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): سحر مرادی ۱۹ - غزل عزیزی ۱۱

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زهرا تیمور پور ۱۷ - شیما آزاد ۳۸

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): غایب - غزل خوش کردار

هیئت ورامین صفر هیئت جنوب شرق ۸

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): محدثه سلطانی ۲۴ - کیانا بردبار ۴۹

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه نیک زاد ۱۰ - زهرا فیض آبادی ۲۲

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): فاطمه سیری ۵ - پریماه چنگی ۳۷

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): فاطمه زهرا پیرندستانی ۳ - پریناز چنگی ۲۴

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): نیک آئین ضابطی صفر - زینب شقاقی ۱۱

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): عطیه احمد بیگی ۱۲ - ملیکا آقازاده ۲۳

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): غایب - آرام دخت علیایی

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): -------------------------------

هیئت بهار ۷ هیئت استان مرکزی ۱

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): رقیه محمودی ۶ - فاطمه کاظمی صفر

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): فاطمه محمدی - غایب

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): انسیه خانبابایی ۲۵ - ستایش آمین ۲۲

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): مینا سبزعلی ۱۷ - الهه غنی پور صفر

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): ریحانه رنجبرزاده ۲۴ - مائده ارسلانی ۳۱

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): مهدیه محمدظاهری - غایب

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): زینب اسدی - غایب

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): راضیه رجبی ۲۱ - محیا عرب صفر

دانشگاه آزاد صفر فتح صدر البرز ۸

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سمانه لطف اللهی ۳ - مریم طاهری ۱۴

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): پارمیدا توکلی ۹ - مریم ملکوتی خواه ۲۰

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): آرزو بهرامی صفر - ناهید کیانی ۹

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): سمانه شش پری ۲۸ - سارا احدی نیا ۲۹

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): مهتاب کیانی ۱۲ - طیبه پارسا ۱۷

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): ساحل الله ویردی ۳ - کیمیا همتی ۲۹

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): فاطمه اکرمی یک - ملیکا میرحسینی ۱۱

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): سیده حانیه صاحبی ۱۰ - زهرا پوراسماعیل ۳۰

داتیس یزد ۷ فرمانیه ۱

وزن اول (۴۶- کیلوگرم): سوگند پورمرات ۳۴ - رویا عابدی ۱۳

وزن دوم (۴۹- کیلوگرم): زینب دهقان بنادکی ۱۷ - زهره مدانلو ۱۹

وزن سوم (۵۳- کیلوگرم): زهرا زارع ۳۷ - یلدا احمدی نسب ۲۰

وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم): آرمینا احمدی ۳۰ - مائده عالی پور ۱۵

وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم): راضیه رنگرز زاده ۱۷ - کتایون هاشمی ۱۱

وزن ششم (۶۷- کیلوگرم): صدیقه رضازاده ۲۸ - یاسمن محمدی ۱۵

وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم): نگین عدالت نیا ۱۵ - صفا ارجمندی ۱۱

وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم): نفیسه زنگرز زاده ۱۵ - مهسا کاظمی ۲

لینک کوتاه : https://iwsports.ir/?p=29693

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.